Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yorucu Bir Günün Ardından...

YazarMesaj
Darth Vader
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Darth Vader

Yorucu Bir Günün Ardından... Empty
MesajKonu: Yorucu Bir Günün Ardından...   Yorucu Bir Günün Ardından... Icon_minitimePtsi Şub. 21, 2011 6:22 am

Aman Tanrıçam!!!Lenn sandığımdan daha enerjik bir kız.Hem de nasıl!!İliklerime kadar her yerim ağrıyor...Merak ettiyseniz şöyle başlayayım:
Kampa geldiğimde Lenn beni kulübemize çekmiş ve bana yeni odamı göstermişti.(Tabi bu sırada neşeyle zıplıyor ve benim anlamadığım bir şeyler söyleyip kahkahalarla gülüyordu.)Anlaşılan yeni dünyamın başlangıcında benden daha heyecanlıydı.Onu yargılayamazdım.Her şeye rağmen bana çok iyi arkadaş olacakmışız gibi geliyordu.Odama yerleşip tüm kardeşlerimle -Lenn sayesinde- teker teker tanışıp konuştuktan sonra dışarı çıktık ve Lenn bana Olimposu gezdireceğini söyledi.Gözlerimi pörtletip ona baktığımda ise gayet ciddiydi ve gideceğimiz yerleri kafasında planlıyordu.''İlk önce ahırlara gidelim.Pegasusuma biraz şeker yediririm ve onu severiz.Şanslıysan ilk günden bir pegasus sana ısınabilir.'' dedi.Pegasus ahırlarına gittik ve Lenn'in pegasusunu sevdik.Oradan arenaya gittik ve iki çaylak melezin düellosunu izledik.Pek ciddi değillerdi.Yargılayamam.Çünkü gerçek silahlarını kullanmıyorlardı.Yüzüğümün ısındığımı hissettim.Neyse.Oradan da koştura koştura okçuluk alanına gittik.Oraya gittiğimizde Tanrıçamız Artemis antreman yapıyordu -sanki antremana ihtiyacı varmış gibi-zaten mükemmel- .Rahatsız etmeyelim dedim -gerçi büyük bir ihtimalle bizi farketmişti ama neyse- Lenn de beni izle diyerek koşmaya başladı.Neyse ki yeterince hızlıydım da ona yetişebildim.Lenn durduğunda ise bir amfitiyatro karşımda duruyordu.1 grup melez ise bir müzikal üzerinde çalışıyorlardı.Bense hiç bir şeyi izleyemiyordum çünkü nefes nefese kalmıştım.Lenn ''Çabuk yoruluyorsun.Burada böyle şeylere göz yumulmaz.Gel benle'' dedi.Neyse ki bu sefer bana acıyıp hızlı adımlarla yürümeyi tercih etmişti.Yürümeyi kestiğimizde ise lav saçan bir duvar tam önümdeydi.Ben gözlerimi pörtletmiş bu duvara bakarken bir melez duvarın üzerinden düştü ve galiba bileğini kırdı.Lenn ile melezin yanına koştuk.O ise can havliyle bağırıyordu.Lenn ''Çabuk!!'' diye bağırdı.Melezi kaldırdık ve büyük ev'e götürdük.Lenn'e ''Bu günlük bu kadarı yeter.Neredeyse her yeri gezdim ve bir melezin bileğini kırışına şahit oldum.İnan bana hoş değildi.Ne dersen de ben gidiyorum!!''.Arkama bakmadan kulübeye gittim.Bir kaç saat sonra yatakta yatıyordum ve Lenn'in kapımı açtığını duydum.Uyuyormuş numarası yaptım.Neyse ki böyle şeyleri anlamakta pek usta değildi.Yarım saat sonra tırmanma duvarından hızla yere düşüyordum.Endişelenmeyin!!Rüyamda Very Happy Very Happy Very Happy

Yorucu Bir Günün Ardından...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlk Günün Ardından...
» İlk Günün Ardından
» Yoğun bir Günün Ardından
» Yorucu Temizlik! (Denetleme 8*)
» Yorucu Bir İş (Denetleme 5 için)