Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlk Günün Ardından

YazarMesaj
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

İlk Günün Ardından Empty
MesajKonu: İlk Günün Ardından   İlk Günün Ardından Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 9:31 pm

3- 'İlk gününün sonu'nu anlatan bir rp yazacaksın, kampla ilgili ilk izlenimlerin, ilk maceraların...
Mekan: Melez Kampı içindeki herhangi bir yer.
Katılacaklar: Serbest.

Satirim Parker beni kampa getirdiğinde kafamda beliren Afrodit simgesi Afrodit kızı olduğumu belli etti.Sonra kulübeye gittim.Bir ablam vardı,öok iyi kalpli bir insandı.Eşyalarımı yerleştirdikten sonra aynaya baktım,uzun süre aynaya baktım.Afrodit kızı olabilecek kadar güzel miydim?Belki evet.Ama ben farklı bir ebeveyn bekliyordum açıkçası.

Sonra ormana doğru yürüdüm.Ormanda ve yeşilliklerin arasında kendimi hep rahat hissetmişimdir,belki de ben aslında Demeter çocuğuyum.Ama annem Demeter olsaydı kafamda onun simgesi belirirdi değil mi?Sonra bu düşüncelerden kurtulup bu gün olanları gözden geçirmeye karar verdim.

Okula giderken arkadaşımın bir satir olduğunu öğrendim ve canavarlar tarafından öldürülmeye çalışıldım.Sonra melez olduğumu annemin de Aşk ve Güzellik Tanrıçası Afrodit olduğunu öğrendim.Melez Kampı denilen mhteşem bir yere geldim ve şimdide buradayım.Ardından babamı düşünmeye başladım,acaba beni merak etmiş midir?Şimdi ne yapıyordur?Beni neden aramadı!?

Sonra ağaçlarda beni yatıştıramadığını gördüm ve kulübeye geri döndüm.

RP BİTMİŞTİR!!!

İlk Günün Ardından
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlk Günün Ardından...
» Bayrak kapmacanın ardından
» Yoğun bir Günün Ardından
» Bayrak kapmacanın ardından
» İlk günün değerlendirilmesi