Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yoğun bir Günün Ardından

YazarMesaj
Aquamarin Britannia

Aquamarin Britannia

Yoğun bir Günün Ardından Empty
MesajKonu: Yoğun bir Günün Ardından   Yoğun bir Günün Ardından Icon_minitimeÇarş. Kas. 03, 2010 6:41 pm

Evet en nihayetinde bugünü de atlatmayı başarabilmiştim. Umuyorum ki, her günüm en az bugün kadar... Etto... Sıradışı geçer?

Üzerime doğru koşmaya başlayan satirler hiç güzel değildi pekala kabul ediyorum ama hepsinin adının Nick olma olasılığı neydi sahi ? Belki de beni sevmişlerdi ama onlar üzerime doğru gelirken öylece orada durmak hiç hoş değildi kabul ediyorum. Neyse ki Ares klubesinden biri beni kenara çekmeyi başarmıştı. A-re? Ares Klubesi?

Pekala~~ Athena bunun için umarım bana kızmaz. Sadece.. Şaşırdım tamam mı?? Ama beni kenara çeken kişinin Ares klubesinden olmasına. Hafifçe güldükten sonra zaten doğruca uzaklaşmıştı onunla tanışamamıştım ama aklıma Ares klubesindeki herkesin kötü olmayacağı fikri yatmıştı. Heyy yoksa neden bana yardımcı olsun ki?

Gözlerimi kapatıp kafamı en yakın yerdeki ağaca geçirme isteğim hiç bu kadar güçlü olmamıştı. Galiba kardeşlerimden biri - kardeşim var di mi ? - bana genel bir açıklama yapmak zorunda kalacak.

Ah evet, eğitmenlerimle tanıştım ve buranın cidden yaşamaya değer bir yer olduğuna kadar verdim. Kitap okumak için de ayrıyeten harika bir yer ama şöyle bir sorun var ki buraya gelirken pek kitap getiremedim. Acaba kütüphane gibi bir yer varmıdır buralarda?

Satirler tarafından tepilme tehlikesi hariç başıma bir şey gelmedi sanırım. Bakayım... Evet evet sağlamım! O zaman sorun yok demektir, yaşasın!

En yakın zamanda buraya iyice alışabileceğime inanıyorum hem zaten, çoktan buraya aitmiş gibi hissetmeye başlamam da bunun kanıtı değil mi sanki?

[Rp bitmiştir]

Yoğun bir Günün Ardından
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlk Günün Ardından...
» İlk Günün Ardından
» Kaçışın Ardından Gelenler.
» Manhattan'ın Ardından
» Tanışmanın ardından...