Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yorucu Temizlik! (Denetleme 8*)

YazarMesaj
A. Raina Lindgren
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
A. Raina Lindgren

Yorucu Temizlik! (Denetleme 8*) Empty
MesajKonu: Yorucu Temizlik! (Denetleme 8*)   Yorucu Temizlik! (Denetleme 8*) Icon_minitimeSalı Ara. 14, 2010 8:17 am

Spoiler:

Aslında geçen hafta kardeşlerimin cezaya kalması beni yeterince kötü etkilemişti. Sonuçların açıklandığı akşam hepsini karşıma alıp bir güzelde söyleyeceklerimi söyledikten sonra bu hafta ne olur ne olmaz diye kendi temizliğimi kendi başıma yapmaya karar verdim ve herkes kulübeden çıkmışken temizliği yapmaya başlamak üzere etrafa baktım. Aslında kolay olacaktı çünkü nesneleri hareket ettirme gibi bi güce sahiptim. Ah, kendimi seviyorum cidden!

Hırkamın kollarını sıvadım ve işe içeridki kötü kokuyu gidermek ve havalandırmak için pencereleri açtım. Ardından savaş alanı gibi olan yatakların örtülerini düzelttim ve düzenli bir hale getirdim. Aslında fazla uğraşmak istemediğim detayları özel gücümle halledip, yerdeki dağılmış dergileri kaldırıp sepetin içine koydum ve çekmecelerdeki dağılmış eşyaları tek tek katlayıp yerleştirdim. Üzerindeki yastıkların hepsi binbir çeşitte olan kanepelerin önce minderlerine vurarak tozlarını çıkarttım ve yere attığım yastıkların üzerinde tepinip kabarttıktan sonra yeniden yerlerine yerleştirdim. Ardından bulduğum bezle, köşe bucak tozları aldım. Sıra yerlerdeydi... Aslında tam olarak paspasın yerini bilmesem bile biraz araştırma yaptıktan sonra ortaya çıkmıştı. Yatakların altına kadar yerleride sildikten sonra kulübeyi yeniden gözden geçirdim. Ah! giysilerin içinden ayıkladığım kirli sepetindeki çamaşırları da makineye attıktan sonra herşey tamam olmuştu neredeyse. Ardından önceden alıp çarçur edilmesin diye sakladığım tütsüyü sakladığım yerden çıkarıp yaktım. Kulübenin içini güzel bir çiçek kokusu kaplamıştı hemen. Bu benim yorgunluğumuda biraz olsun almıştı. Ardından etrafa son kez dikkatlice bakıp kontrol ettim. Artık herşey mükemmel gözüküyordu. Uzun süren temizliğin ardından kendi işlerimi halletmek üzere kulübeden çıktım.

Yorucu Temizlik! (Denetleme 8*)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yorucu Bir İş (Denetleme 5 için)
» Temizlik!!-Denetleme 4
» Temizlik- 12. Denetleme
» İlk Günden Temizlik! ~Denetleme 11~
» Yine Mi Temizlik!?(#Denetleme 7#)