Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Φως(Işık) hayatımı kurtarıyor

YazarMesaj
Ryzell Crest
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Ryzell Crest

Φως(Işık) hayatımı kurtarıyor Empty
MesajKonu: Φως(Işık) hayatımı kurtarıyor   Φως(Işık) hayatımı kurtarıyor Icon_minitimeC.tesi Şub. 19, 2011 5:28 am

Sabit Görevler 1
5-Bir Pegasus edineceksin!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
--
Kampa hergün daha fazla alışıyordum.Daha fazla yer geziyor,daha fazla yer hakkında bilgi ediniyordum.O günde kampın dışarısında rahatça geziyordum.Bazı melezler ordan oraya koşuyor,işlerini yetişirmeye çalışıyordu.Gözüme uzaltaki tahta bir kulübe takıldı.Merakıma yenildim.
Aman tanrılarım!
içerisi kanatlı atlarla doluydu.Ama onlar kanatlıydı!
Pegasuslar?!
Atlardan bazıları kafalarını kaldırıp kişnedi.Vay be..İçerisi rengarenk atlarla süslenmiş gibiydi.Fakat içlerinden biri gözüme takıldı.
İnanılmaz!
At çok güzeldi.Altın renki tüyleri vardı..Yelesi ve kanatları açık sarıydı.Gözleri ise mor renkliydi.Biraz daha bakınca vücudunun iki yanındaki bazı tüylerin rengi mordu ve bu yüzden mor bir dalga işareti yaratıyordu.Gidip onu okşadım.Mutluymuş gibi kişnedi.Yarım saat gibi orda kaldıktan sonra dışarı çıktım.Biraz yürüdüm ama kamptan uzaklaştığımı fark etmedim.Önüme kocaman bir ayı çıktı.Hatta iki...Hatta üç.

Ahhh!Lanet!

Ayılar yavaş yavaş üzerime geliyorlardı.Όνειρο ile onları vurabilirdim,ama tehdit olan bendim onların alanına ben girmiştim.
ihihihihiiii
Yukarıdan bir kişneme sesi duydum!Bu o pegasustu.Büyük ihtimalle onun yanında iken demirini açık unutmuştum o da dışarı çıkmıştı.Beni çok hızlı bir şekilde sırtına aldı ve havaya uçtu.Üzerinde ne eğer ne de kemer vardı.Ona öyle sıkı sarıldım ki kendimden geçiyordum.Sonunda tekrar o beyaz kulübenin önünde indik.Kişneyerek kafasını salladı.
Işık
Bana baktı ve kafasını yana eğdi
Adın ışık olsun mu?
Mutlulukla kişnedi ve yüzüğüme üfledi.
Ben ne olduğunu anlamadım ama atın yunanca ismi yüzükte belirdi
"Φως"
Όνειρο artık benim kendi pegasusum ile iletişime geçmemi sağlayacaktı...
Teşekkürler baba..

Φως(Işık) hayatımı kurtarıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Annem Beni Sonsuza Kadar Kaybolmaktan Kurtarıyor !
» Altın Işık
» Efsane Işık ile tanışıyorum...
» Işık Hızında Bir Yolculuk
» Işık Kaybına Sebep Mekan