Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Efsane Işık ile tanışıyorum...

YazarMesaj
Aporis Moiré
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Aporis Moiré

Efsane Işık ile tanışıyorum... Empty
MesajKonu: Efsane Işık ile tanışıyorum...   Efsane Işık ile tanışıyorum... Icon_minitimePaz Ocak 09, 2011 9:24 am

Arkadaşlarımla birlikte Em teyzenin bahçe dükkanına gelmiştik "Burası gerçekten ürkütücü." diyerek korkutuğunu belli etmişti bile Tom , "Off hadi saçmalamayın altı üstü bir mağaza hemen bakıp çıkacağız." dedim."Aporis biliyorsun tek başımıza buraya gelmemiz tehlikeli, bence hemen geri dönelim." Eğer jessy de böyle korktuysa ben hemen girip bakmalıydım " İyi o zaman siz burda bekleyin ben bir göz atıp çıkacağım" Diyerek içeri girdim....
O kadar müthiş heykeller vardı ki sanki şimdi canlanıp benimle birlikte dolaşacaklardı , bir süre sonra yoruldum ve bir banka oturdum ve saate baktım ovv 1 saattir buradaydım ve saat 12 olmuştu yaz güneşi olsa gerek ve gözüm kamaştı , gözlüğümü çıkarıp taktım içimden de babama kızıp duruyordum güneş neden bu kadar parlak olmak zorundaydı ki . Arkamdan sesler duydum ve döndüm ama bu , bu Medusaydı ve gözlerimde gözlük olmasına rağmen gözlerimi kapadım , "Apollon'nun oğlu hoşgeldin sen buralara uğrar mıydın ? " Hem korkuyordum hem de bir plan yapmaya çalışıyordum , hiç cevap vermeden yavaş yavaş yürümeye başladım o anda kolumu tuttu ve beni çekiştirdi hançerim çektim ama o da boş durmadı gözlüğümü çekip aldı....Tam ben saldırıya geçerken (ki gözlerim kapalıyken çok zordu ) yılanlarından biri hançeri çekip aldı tam bana saplayacakken arkamdan bir kişneme ile Medusanın kafasına bir tekme indirdi , boynu kırıldı ve gözlüğümü hemen ona taktım çünkü bu hali bile bizi taşa dönüştürebilirdi.Beni kurtaran kişiye teşekkür etmek için arkamı döndüm bir de ne göreyim bu bir pegasus "Merhaba , sana çok teşekkür ederim hayatımı kurtardın" Bana gülümsedi ve telepati ile "Önemli değil beni sana Apollon yolladı " Demek ki babam bana yardım etmişti o zaman pegasusuma bir isim verirken onu da düşünmeliydim Bundan sonra onun adı Efsane Işık idi..
...

Efsane Işık ile tanışıyorum...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Altın Işık
» Φως(Işık) hayatımı kurtarıyor
» Işık Hızında Bir Yolculuk
» Işık Kaybına Sebep Mekan
» Biraz ışık kullanalım ... / Herkese açık