Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Çörek'le Tanışıyorum

YazarMesaj
Andrea Crepsley
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Andrea Crepsley

Çörek'le Tanışıyorum Empty
MesajKonu: Çörek'le Tanışıyorum   Çörek'le Tanışıyorum Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 8:14 am

ÇÖREK
Canım sıkılmıştı ve kampta dolaşmaya çıkmıştım. Hala kampa alışmaya çalışıyordum. Daha tam olarak görmediğim bir sürü yeri vardı. Pegasus ahırlarının oradan geçiyordum ki içeri girmeye karar verdim. Hem burayı da görmüş olurdum. Bir pegasusa ihtiyacım olduğunu hiç düşünmemiştim. Hayvanları severdim. Ama hiçbir evcil hayvanıma iyi bakamamıştım. Babam her zaman bu konuda şikâyetçi olurdu çünkü aldığım hayvanlara hevesim geçince o bakıyordu. Ahıra göz gezdiriyor aynı zamanda pegasusların burunlarını okşuyordum. Birden bir şey beni dürttü. Şaşkınlıkla arkamı döndüğümde bunun bir pegasus olduğunu gördüm. Çok güzel bir attı. Simsiyah kanatları vardı ve zümrüt yeşili gözleri. Geri kalan her yeri beyazdı. “Tanrılarım, çok güzel bir şeysin sen.” deyip onun burnunu okşamaya başladım. Bundan hoşlanmış olmalıydı ki iyice yanıma sokuldu. Onunla ilgilenilmesini seviyor olmalıydı. Ona biraz küp şeker verdim. Hoşuna gittiğini düşündüğüm bir ses çıkardı. “Bak ne dersin tatlı at sen benim pegasusum ol olur mu?” dedim gülerek. Önce elime baktı ve sonra gözlerimin içine baktı. “Ne yani küp şeker yoksa dostlukta mı yok?” dedim gülerek. Ona biraz daha küp şeker verdim. Hoşuna gitmişti. “Senin adın Çörek olsun obur şey.” dedim gülerek. Onaylarcasına kişnedi.

Çörek'le Tanışıyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» O'nla Tanışıyorum.
» Annemle Tanışıyorum!
» Annemle Tanışıyorum.
» Pegasusumla Tanışıyorum.
» 'Öz' annemle tanışıyorum.