Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Pegasusum Fırtına

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Pegasusum Fırtına Empty
MesajKonu: Pegasusum Fırtına   Pegasusum Fırtına Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 6:39 am

Bir gün melez kampında dolaşıyordum.Arkadaşım Alexi bana pegasusundan bahsetti.Bende pegasus ağırına gittim.Bir anda üstüme bir şey çıkmıştı.
Bu bir pegasustu.Hemen altından kalkıp başını okşadım.Bir tane küp şeker verdim.Sonrada onu oradan alıp biraz gezdirdim.Ama üstüne bindiğimde
hemen uçmaya başlayıp beni ormana götürdü.Ormanın üstünde tam 3 tur attık ve pegasusum biraz daha gitmek istedi.Bende biraz düşündüm. Sonra pegasusumun kulağına''Dostum.Hemen New York'a gitmeliyiz''dedim.Sonrada birden hızla bir manevra yapıp bulutların üstüne çıktık.Birden yanımda bir pegasus daha gördüm.Üstündekide en sevdiğim arkadaşım Alexsi'ydi.Ona ''Buna Bay.D ye lütfen söleme''dedim.Oda gülüp ''Merak etme,kimseye söylemem'' dedi.Bende onun yolundan çekilip pegasusuma '' Dostum şu pegasustan birazcık uzaklaş.Fırtına New Yorka gidiyoruz,
Kampa değil'' dedim. Fırtına kişledi ve çok daha hızla New Yorka gittik.İndiğimde ona '' Bak Fırtına, buradan uzaklaşmak yok. Melez kampından birini veya Bay D. yi görürsen arkana bakmadan kaç. Athena'yı görürsen azını bile açma. Gelirken sana küp şeker getireceğim. Bir eve gidip anneme iyi olduğumu söylemeliyim. Annemi sorgulamalıyıda.Babam kim diye'' dedim. Kısa sürede eve ulaştım.Annemle konuştum ama ağzından laf alamadım.Sonra Fırtına'nın yanına gidip ''Melez Kampına gidelim'' dedim ve ilk uçuşumu yapmış oldum.
Misafir
Misafir

Pegasusum Fırtına Empty
MesajKonu: Geri: Pegasusum Fırtına   Pegasusum Fırtına Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 11:12 am

abicim işte böyle pegasus olur

Pegasusum Fırtına
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fırtına ve Kaos
» Pegasusum oluyor^^
» Pegasusum
» Pegasusum ve ben
» Pegasusum