Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Temizlik(Denetleme İçin)

3 posters
YazarMesaj
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

Temizlik(Denetleme İçin) Empty
MesajKonu: Temizlik(Denetleme İçin)   Temizlik(Denetleme İçin) Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 12:50 am

15- Kulübeni temizleme rp'si yaz.
Mekan: Ait olduğun kulübe
Katılacaklar: Sen ve istediğin kardeşlerin.
(Her hafta denetleme olduğu için, kulübende az kişi varsa ve bulaşıkları yıkamak istemiyorsan, sık sık bu görevi yapacaksın...)

Denetlemeye az kalmıştı.Selly işleri olduğu için temizliği benim yapmamı istedi.Ben de kabul ettim.
Öncelikle yerdeki çöpleri kaldırıp çöpe attım.Sonra kıyafetlerimi banyoya götürdüm.Yerleri süpürdüm.Tanrıça Athena'nın temizliğe ne kadar önem verdiğini kampa ilk geldiğim günden öğrendiğim için yatakların,koltukların ve yatakların bile altının tozunu aldım.Yatağımın altına bazı çöpler girmişti hemen onları da çöpe attım.Dolapların tozunu aldım.

Sonrada Selly'nin kıyafetlerini de banyoya götürdüm.Tanrıça Afrodit'in kızı olduğumuzu belirtmek için her tarafa gül ve aşk kokuları yaydım.Odayı başka şeylerle süslemek istiyordum ama kampa yeni geldiğim için henüz böyle bir şeyler almamıştım ama bir daha ki denetleme de odayı gül resimleriyle süslemeyi düşünüyordum.

Sonra ne kadar yorulduğumu fark ettim ve kendimi yatağa atıp uyudum.
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Temizlik(Denetleme İçin)   Temizlik(Denetleme İçin) Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 3:09 am

İçeri girdiğimde yeni kardeşim Anna uyuyordu.Hemen etrafa baktım içerisi gül ve ask kokuyordu.Kokuyu içime çektim ve birde ben etrafı gözden geçirmeye karar verdim.Yeni aldığım eşyaları pembe olan duvarımıza asmaya başladım.içlerinde bazılarının gül vardı onları astım tozlanmışlardı burnuma giren toz kokusuyla öksürdüm ve birkaç adım geri çekildim.Hemen toz bezini aramaya başladım.Nerde olabilirdiki yatağın altını ve dolapları koontrol ettim.En son kalan ve benimde şansımın yardımıyla en son baktığım dolaptan çıktı.Bezi aldım ve koşturarak çerçeve içinde bile muhteşem görünen gülü temizledim.Sonra diğer malzemeleri çıkarmak için poşete eğildim.Çıkardıklarımı teker teker temizledikten sonra duvara asmak için yöneldim.

En son astığım resim gerçekten çok hoşuma gitmişti.Kırmızı duvarın önünde iki çocuk vardı ve elbette biri kız diğeri oğlandı.Oğlan kızın saaçını okşuyor kızda oğlana sarılıyordu üstlerinden ve yanlarından kalpler havaya doğru yükseliyordu.Keşke resim yeteneğim olsaydı,süper şeyler çizebilirdim belkide Apollon çocuklarından bir tanesine çizdirmeliydim.Resmin önünde biraz durduktan sonra içimi çektim ve yatağıma doğru ilerledim.Komidinimin üstünde duran tokayı aldım ve saçımı bağladım.Anna gerçekten çok iyi iş çıkarmıştı.Kokuyu tekrar içime çektim ve kafamı yastığa yerleştirdim.Ve derin bir uykuya daldım...
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

MesajKonu: Geri: Temizlik(Denetleme İçin)   Temizlik(Denetleme İçin) Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 3:44 am

Değerlendirilmeye alınmıştır.
http://olimpos.my-rpg.com

Temizlik(Denetleme İçin)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Temizlik ~Denetleme 4 İçin~
» Kardeşlik İçin Temizlik * Denetleme 7
» Temizlik Vakti!---Denetleme 3 için
» Temizlik Bizim Doğamızda Var(Denetleme 6 için)
» Yine Mi Temizlik!?(#Denetleme 7#)