Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kardeşlik İçin Temizlik * Denetleme 7

3 posters
YazarMesaj
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

Kardeşlik İçin Temizlik * Denetleme 7 Empty
MesajKonu: Kardeşlik İçin Temizlik * Denetleme 7   Kardeşlik İçin Temizlik * Denetleme 7 Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 12:29 am

Temizlik denetlemesi sonuçları açıklanmıştı ve bu beni hiç memnun etmemişti. Temizlik günümüz gelene kadar tüm avcılara surat asmıştım ve bunlar da bunun farkındaydılar. Ama onları şu temizliği yapana kadar affetmeyecektim. Sonunda temizlik günümüz gelmişti ve avdan döndüğümüz zaman yataklarına uzanmaya hazırlanan 3 avcıya birden bağırmaya başladım. Doğal olarak korktular ama umrumda değildi. Kaybetmiştik,benim için kaybetmek birinci olamamak demekti. Bir önceki ayın birincileri,şimdi dördüncü olmuşlardı ve bu hiç iyi bir sonuç değildi. Ceza alan kulübeleri saymazsak tabi... "Eğer bu temizliği sadece ben yapacaksam,sizi burada istemiyorum.Lütfen kapıyı kapatın ve kulübemden ayrılın. Bir daha da gelmeyi düşünmeyin." Ardından kız kardeşlerime baktım,hepsi ürkmüş gözüküyorlardı.Benim de istediğim buydu işte. Onlara bakarak güldüm. "Var mısınız,yok musunuz?" Bu gülmem bazılarını rahatsız etmiş olacak ki,kapıyı kapatıp gittiler. Geriye tek kardeşim kalmıştı. Diğerlerine sinirlendim ve söylendim. "Böyle avcılık mı olurmuş? Gel Pacely..." Ve beraber kulübemizi temizlemeye başladık.

Ben kulübenin dışını temizlemeye gittim. Çünkü bayağı bir kirlenmişti ve dışarıdan da Alex'e iyi bir izlenim vermek istiyordum. Her şeyin bir sırası olduğunu düşünüyordum, önce dış görünüm,sonra iç görünüm. Aldım elime bir el bezi,başladım duvarları silmeye. Doğrusu gümüş renkli dış cephemiz bu temizlikten sonra harikulade görünecek diye çok uğraşıyordum. El beziyle sildikten sonra biraz uzaklaştım ve uzaktan baktım. Evet,dış cephemiz hazırdı.

Ardından içeri yavaş yavaş girmeyi planlıyordum,kapıları silmeye başladım. Tahta kapılar gıcır gıcır diye ses çıkarırken ben de o kapıları önce sildim,sonra ovaladım. Gıcır gıcır etmesin diye de kapıların arasına cila sürdüm. Artık kapımız gıcır gıcır etmiyordu. Kapımızı daha bir güzel sildikten sonra içeri girdim ve içerideki yazıyı alarak kapının üzerine astım. Artemis Kulübesi.
http://www.platis.forummum.net
Pacely Wandrof
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Pacely Wandrof

MesajKonu: Geri: Kardeşlik İçin Temizlik * Denetleme 7   Kardeşlik İçin Temizlik * Denetleme 7 Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 12:42 am

Kardeşimi yüzüstü bırakamazdım,asla. Bu yüzden onunla beraber temizliğe başladık. O dışarısını temizlerken ben de kulübemizin tuvaletlerini temizliyordum. Terliğimi giydim ve tuvalete girdim. Burası uzun zamandır temizlik yapılmamış gibiydi, zaten biz genelde kampın tuvaletini kullanıyorduk. Oflayarak tuvalete girdim ve yerleri silmeye başladım. O sırada kaydım ve düştüm. Bağırmaya başladım. "Saat!" Ama Sat dışarıda olduğu için beni duymuyor olmalıydı. Bunun üzerine bağırmayı kestim ve yerden zar zor kalktım. Kafama baktım,kanamıyordu. Tam rahatlamışken hop,bir daha düştüm ve bağırdım. Ama Sat yine beni duymadı. O yüzden dışarı çıktım ve Sat'ın yanına gittim. Sat kapıları siliyordu ve bir tabela asmıştı kulübenin önüne. Bunun üzerine bana gösterdi ve nasıl olduğunu sordu. O an bunu düşünemezdim herhalde. "Saat! Yere düştüm." Ardından Sat bana ilgi göstermeye başladı ve beni yatağa yatırdı. Buradan kalkmamamı söyledi. Temizlikten yırttığımı düşünürken biraz dinlendikten sonra Sat beni kaldırdı. "Ooo olmaz öyle şey hanımefendi,doğru tuvalete."

Sızlanarak tuvalete gittim ve yerleri sildim.Ardından klozetleri iğrenerek de olsa bitirdikten sonra muslukları da sildim.Aynaya da el attım ve tuvalet temizliği bitmişti.Ama Sat içeri geldi ve beğenmediğini söyledi.Bunun üzerine ben de tekrar her yeri sildim,cilaladım ve tuvaleti tertemiz bir hale getirdim.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Kardeşlik İçin Temizlik * Denetleme 7   Kardeşlik İçin Temizlik * Denetleme 7 Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 7:09 am

Pacely kafasını kırdıktan sonra ben onu yatağa bir süre yatırdım ama rahatlamış halini hiç beğenmediğim için onu tekrar kaldırdım ve tuvalet temizliğini yapmasını söyledim.Ben kapıları bitirdikten sonra o tuvalet temizliğini bitirdiğini söyleyince inanmadım ve yanına gittim. "Bu kadarcıkla olmuyor işte hanımefendi,bir daha haydi." Ardından ben pencereleri silmeye gittim. Pencereleri bir güzel el beziyle sildikten sonra Pace'n ne yaptığına bakmaya gittim. Bu sefer olmuştu işte,iki kere silinmesi artı bir şeydi tabi. "Tamam Pacely,gel de şu elbiseleri yıka,yatakları falan düzelt." Ardından tekrar pencerelerin oraya gittim ve silmeye devam ettim. Silmeyi bitirdikten sonra da duvarları,tavanları ve yerleri silmeye başladım. Tabi üstüne simler de döktüm. Daha güzel görüneceğine inandırıyor bu simler beni. Duvarları dilerken pek zorlanmadım,el bezine biraz lavanta suyu koyup duvarları silmekte pek bir zanaat yok. Ama tavanları silerken zorlandığımı itiraf etmeliyim. Yerleri de silerken zorlanmadım,sadece kulübenin büyüklüğüyle savaştım. Yerleri bitirdikten sonra tavana uzandım,çünkü tavanda bir sinek vardı ve bizim akıllı Pacely'miz sineği öldürmüştü,yukarıda öylece kalamazdı. Tavana boyum yetişmediği için merdiven almaya gittim. Tavanı silerken,düştüm. Bağırmaya başladım ve Pace yanıma geldi. "Pace,az kaldı zaten. Sen devam etsen olur mu tatlım?" Pace olur anlamında başını salladı ve işlere devam etti.
http://www.platis.forummum.net
Pacely Wandrof
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Pacely Wandrof

MesajKonu: Geri: Kardeşlik İçin Temizlik * Denetleme 7   Kardeşlik İçin Temizlik * Denetleme 7 Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 7:23 am

Geri kalan temizliği ben yapacaktım. Önce tavandan,az önce öldürdüğüm sineğin kırıntılarını topladım ve orayı sildim. Sonra dolabı açtım,üzerime elbiseler yığıldı. Sat orada gülerken ben de gülmeye başladım ama o elbiselerin hepsini topladım ve yıkadım. Yıkadıktan sonra da kurumaları için dışarıya astım. Bu arada dışarıdaki kulübemizin önündeki çiçekleri suladım. İçeri girdim ve yatakların kılıflarını değiştirdim. Bu sırada eskilerini yıkadım ama biraz sonra kurumaya bırakacaktım,elbiseleri kurumadan toplarken. Ardından koltuk kılıflarını sildim,halıları çitiledim. Yatak kenarlarının da tozunu aldıktan sonra yastık kılıflarını dışarıya kuruması için astım. Bir süre Sat'la beraber oturduktan sonra da dışarıdan elbise ve kılıfları alarak içeri getirdim. Ve sonra kulübeyi gezdim. Bence harika olmuştu.

Temizlik Bitmiştir.
Alexandra Bethany Daniels
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Alexandra Bethany Daniels

MesajKonu: Geri: Kardeşlik İçin Temizlik * Denetleme 7   Kardeşlik İçin Temizlik * Denetleme 7 Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 3:19 am

Değerlendirmede.

Kardeşlik İçin Temizlik * Denetleme 7
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Temizlik!!-Denetleme 4
» Temizlik(Denetleme İçin)
» Temizlik Vakti!---Denetleme 3 için
» Temizlik Bizim Doğamızda Var(Denetleme 6 için)
» Temizlik- 12. Denetleme