Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Temizlik Vakti!---Denetleme 3 için

2 posters
YazarMesaj
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

Temizlik Vakti!---Denetleme 3 için Empty
MesajKonu: Temizlik Vakti!---Denetleme 3 için   Temizlik Vakti!---Denetleme 3 için Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 9:17 am

15- Kulübeni temizleme rp'si yaz.
Mekan: Ait olduğun kulübe
Katılacaklar: Satellite

Tüm bulaşıklar üstüme kalmıştı.Bir daha bunu yaşamak istemiyordum.O yüzden kulübemi temiz tutmalıydım.Zaten yeryüzünde bulunan sayılı kardeşlerim daha kampa gelmemişti ve o yüzden kulübede yalnız ve depresiftim.Bir önceki baskında daha yeni geldiğim için kuralların nasıl işlediğini bilmiyordum ama bundan sonra artık emindim.Kulübem derli toplu olacaktı.

Daha bulaşık günümün 1.gününü geçirmiştim.Ama kafamı yastığıma koydum.Hiç rahat değildim.Pislikten mi ne?
Uyuyamadım eve gelince.Anlaşılan tüm gün temizlik yapacaktım ve artık titiz bir kız olacaktım.

Bulaşıklardan bıkıp,eve gelip,evi toparlamanın ne anlamı olduğunu çözememiştim.Ama anlaşılan artık kendime çeki düzen veriyordum.Yardıma birilerinin gelmesini diliyordum.

Önce kendime çeki düzen vermem gerektiğini düşündüm.Önce bir güzel yıkandım,saçımı topladım ve de ev kıyafetlerimi giydim.

Baskının gelecek hafta olacağını bilmeme rağmen yine de evi toparlayıp,dağıtmayacaktım.

Etraftaki kıyafetlerimi toparladım ve bir hafta boyunca giyeceklerimi ayırdım.Kıyafetlerimi bir sandığa yerleştirdim.

Aldım elime el bezi,yerleri sildim.Bolca su ve koku malzemesi kullanıyordum.1 hafta dayanacak cinsten...

Sonra el bezimi değiştirerek,duvarları ve tavanı yıkadım.Boyumun avantajını burada iyice farketmiştim.

Camları da sildim.Ve tabi ki kapıyı da.Bunları esansla temizledim.Kalıcı olsun istedim.

Koltuklarımı,yataklarımı bir güzel süpürdüm ve hepsinin kılıflarını yıkadım.Geçici bir süre için kılıfları değiştirdim.

Kitapların tozlarını teker teker aldım.Ve tabi ki rafların da..Of bu kadar tozlu bir yer görmemiştim sanırım..

Kağıtları ve çöplerin hepsini bir torbaya koyup,kulübemin önündeki tenekenin içine attım.

Burada daha yeniydim,evimi özlemiştim.Bu yüzden evden getirdiğim eşyaları da koydum.Zaten bu bir Tanrıça heykeliydi yani kızılacağını sanmıyordum..

Kulübenin önündeki çiçekleri suladım..

Ve bunca yorucu işin ardından uykum gelmişti.Bulaşıkları yıkayacak daha 6 günüm vardı...
Zaten kulübemi daha sonra tekrar temizleyecektim.Şimdilik yeterdi..
Bu sefer Athena'ya rezil olmayacaktım çünkü odaya girmemeyi bile düşünüyordum.Ve muhtemelen bu gidişle mutfakta yatıp,kalkacaktım.Kısa bir süre için yatağıma yattım.Ve sabah kalkınca toparladım Smile
http://www.platis.forummum.net
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Temizlik Vakti!---Denetleme 3 için Empty
MesajKonu: Geri: Temizlik Vakti!---Denetleme 3 için   Temizlik Vakti!---Denetleme 3 için Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 3:53 am

Değerlendirilmeye alınmıştır.
http://olimpos.my-rpg.com

Temizlik Vakti!---Denetleme 3 için
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Temizlik(Denetleme İçin)
» Temizlik!!-Denetleme 4
» Kardeşlik İçin Temizlik * Denetleme 7
» Temizlik Cenneti - Denetleme 6
» Temizlik Vakti