Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Summer K. Ramsey (2. Seviye)

YazarMesaj
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

Summer K. Ramsey (2. Seviye) Empty
MesajKonu: Summer K. Ramsey (2. Seviye)   Summer K. Ramsey (2. Seviye) Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 3:43 pm

Yine arkadaşlarımla çıktığımız bir görevden dönmüş, yatağımda uzanıyordum. Bugün savaştığımız canavarları düşünüyordum. Evet, gerçekten artık kılıç sallamakta iyi sayılırdım ama yeterince iyi değildim. Bugün bir arkadaşım beni son anda kurtarmasa belki de canavara yem olacaktım. Kesinlikle bir ara Kılıç Antrenmanları Sınıfı'na uğramalıydım. 1. seviyeden mezun olmuştum ama bu benim için yeterli değildi, en kısa zamanda 2. seviyeden de mezun olmalıydım. Bir süre sonra o 'bir ara' neden şimdi olmasın diye düşündüm ve hemen yatağımdan kalkıp dolabıma yöneldim. Kılıç Antrenmanı'nda bana zorluk çıkartmayacak türden bir kıyafet seçtim ve üzerimi değiştirdim. Artık sınıfa gitmeye hazırdım. Diğer kardeşleri rahatsız etmemek için yavaş ve sessiz adımlarla çıktım kulübeden. Sonra da olabildiğince hızlı yürüyerek Derslikler'e ulaştım. Kılıç Antrenmanları Sınıfı'na girince önce kimseyi göremedim. Sonra da belki sesimi duyan olur diye "Merhaba, kimse yok mu ?" diye seslendim ve beklemeye başladım.
http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com/

Summer K. Ramsey (2. Seviye)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Summer K. Ramsey
» Summer K. Ramsey
» Summer K. Ramsey
» Summer Katherine Ramsey
» Mark Trully 2.Seviye