Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Summer K. Ramsey

2 posters
YazarMesaj
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

Summer K. Ramsey Empty
MesajKonu: Summer K. Ramsey   Summer K. Ramsey Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 1:43 pm

Kulübemde oturmuş, kardeşlerimle kahvaltı ediyordum. Kardeşlerimin yanında her zamanki gibi neşeliydim. Gülüşüp şakalaşarak kahvaltımızı ettikten sonra sıra bulaşıkları yıkamaya gelmişti. Lucy'ye daha önceden bulaşık yıkama sözüm vardı ve şimdi de benden haklı olarak bunu tutmamı bekliyordu. Ben de çaresizce bulaşıkları yıkamaya başladım. Salona geri döndüğümde kulübede kimse kalmamış, herkes bir yerlere dağılmıştı. Bu da günümün sıkıcı geçeceğini gösteriyordu. Ben de kendimi bir nebze olsun oyalamak adına kağıt kalem çıkardım ve bir şeyler çizmeye başladım. İşim bitince kağıdı kendimden uzaklaştırıp çizdiğim şeye yüzümü ekşiterek baktım. Gerçekten berbat olmuştu. O an ani bir kararla Sanat ve Zanaat Becerileri Sınıfı'na gidip ders almak için kulübemden çıktım. Hem sadece resim için değil, diğer sanat dallarında da kendimi geliştirmem gerektiğini düşünüyordum.

Sanat ve Zanaat Becerileri Sınıfı'na vardığımda şöyle bir etrafıma bakındım. Biraz sessizdi. Önce kimse yok sandım ama sonra arkamdan bir sesin "Dersliğe hoş geldin Summer !" dediğini duydum. Bildiğim kadarıyla bu dersliğin iki eğitmeni vardı: Ange ve Lara. Ama bu sesin kime ait olduğunu tam çıkaramamıştım. Kim olduğunu öğrenmek için arkamı döndüm.
http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com/
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

Summer K. Ramsey Empty
MesajKonu: Geri: Summer K. Ramsey   Summer K. Ramsey Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 3:24 am

Yine sıkıcı bir gündü.Sabahleyin erken kalkmak gerçekten bana bir işkence gibi geliyordu.Ama kimse gelmediği zaman Ange ile dedikodu yapmak,bazen ise arkadaşlarıma dersler vermek benim çok hoşuma gidiyordu.Yine herzaman ki günler gibi Ange ile dedikodu yaparken birden içeriye giren bana tanıdık gelen birini gördüm bu Summer'dı.Derin bir nefes aldım ve yerimden kalkarak Summer'ın yanına gittim.

"Dersliğe hoş geldin Summer!" Dedim.Kolundan tuttum ve en önde duran masaya oturttum.Saçlarımı toplayıp Summer'ın yanına oturdum.Elimi omzuna koydum ve gülümsedim. "Ee,hazırmısın? Derse başlayalım mı?" Summer kafasını salladı.Ben ise onu masada bırakıp malzemeleri almak için dolabların yerine gittim.
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

Summer K. Ramsey Empty
MesajKonu: Geri: Summer K. Ramsey   Summer K. Ramsey Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 2:39 pm

Lara geri döndüğünde elinde betona benzer bir şey vardı. Onu masaya bıraktıktan sonra tekrar dolaplara gitti. Şimdi ise elinde -Bazılarını daha önce hiç görmemiştim.- çeşit çeşit alet tutuyordu. Açıkçası biraz gözüm korkmuştu. Ben daha bu aletlerin nasıl kullanıldığını bilmezken nasıl bir sanat oluşturacaktım ? Endişeyle Lara'nın önüme dizdiği malzemelere bakarken Lara sanki neler hissettiği anlamış gibi "Merak etme Summer, şimdi biraz gözün korkmuş olabilir. Ama yapmaya başlayınca hemen alışacaksın." dedi gülümseyerek. Ben de hafifçe yutkundum ve biraz zorla da olsa gülümseyerek "Umarım dediğin gibi olur Lara." dedim. Lara bana döndü ve "İstersen ilk önce ne yapmak istediğine karar ver." dedi. Aklıma ilk gelen şeyi söyledim. "Bir el şekli yapmaya çalışabilirim." dedim tereddütle. Lara da "Tamam o halde, şimdi şu çekici al ve betonu şekillendirmeye başla. Endişelenme, zorlandığın yerde ben sana yardımcı olacağım." dedi. Yavaşça çekici elime aldım ve 'Umarım beceriksizliğim tutmaz.' diye düşünerek betona vurmaya başladım.
Lara Adams
Lara Adams

Summer K. Ramsey Empty
MesajKonu: Geri: Summer K. Ramsey   Summer K. Ramsey Icon_minitimeC.tesi Şub. 12, 2011 10:09 am

Aslında Summer ilk başlayan bir meleze göre iyiydi.Korkması,heyecanlanması ise normaldi.Gülümsedim ve sırtını sıvazladım.Açıkcası bir Athena çocuğunun neler yapacağını çok merak ediyordum.Summer ilk önce betonun dik kenarlarını parçalamaya başladı.Beton güzel bir hal almıştı.Çekici betona koydu.Düşünüyordu,ne yapacağını. "Hey,baykuş yapabilirsin." Diye ona öneride bulundum.Derin bir nefes aldım ve önüme gelen saçlarımı arkaya attım.Summer önerimi onaylarcasına kafasını salladı.Çekici geri aldı ve baykuşun altından başlamaya başladı.Hey!Hiçte fena değildi.Zaten hangi Athena çocuğu beceriksizdi ki!
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

Summer K. Ramsey Empty
MesajKonu: Geri: Summer K. Ramsey   Summer K. Ramsey Icon_minitimeC.tesi Şub. 12, 2011 3:47 pm

"Hey, baykuş yapabilirsin." dedi Lara. Evet, aslında bu oldukça güzel bir fikirdi. Her ne kadar yapamayacağımdan endişe etsem de denemeye değerdi. Baykuşu yapmaya altından başladım. Bir süre uğraştıktan sonra betondan biraz uzaklaştım ve eserime baktım. Hey, bir şeylere benzemeye başlamıştı sanırım. Sevinçle gülümsedim ve işimi yapmaya devam ettim. Sonunda bittiğine kanaat getirdiğimde çekici masaya bıraktım ve eserimin güzel olup olmadığına baktım. Eh, fena sayılmazdı. Ama birkaç küçük rötuş daha gerekliydi. Onları da yaptıktan sonra bir baykuşa benzemişti sanırım. Lara'nın yaptığım şekli beğenip beğenmeyeceğinden emin değildim. Biraz tereddütle ona dönüp "Sence nasıl görünüyor Lara ?" diye sordum.
Lara Adams
Lara Adams

Summer K. Ramsey Empty
MesajKonu: Geri: Summer K. Ramsey   Summer K. Ramsey Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 2:31 am

Gülümsedim ve elimi Summer'ın omzuna koydum. "Süper." Diye cevap verdim.Summer mutlu olmuşa benziyordu.Sessizlik içinde malzemelerin olduğu yere yöneldim.Çekmeceleri karıştırdıktan sonra nihayet demir uçlu kalemi buldum.Çok kullanıldığı için biraz yamulmuştu.Ve kalemin kenarları hafiften paslanmaya başlamıştı.Başka bir gümüş uçlu kalem olması umuduyla tekrar çekmecelere bakmaya başladım.Ama hayla bulamamıştım.Derin bir nefes aldım.Ange acaba yeni malzemeleri nereye koyuyordu?Arkamı döndüm.Summer bana bakıyordu.Herşeyin yolunda olduğunu göstermek için gülümsemeye başladım ve tekrar arkama baktım.Hemen bulmalıydım.Hafızamı zorlamaya çalıştım.Nereye,nereye,nereye?Birden yerimden sıçradım.Summer merakla bakıyordu.Onun bakışlarını görmezden gelerek Dolabın yanındaki torbaya baktım,evet oradaydı.Zafer gülümsemesiyle yeni gümüş uçlu kalemi aldım ve masaya geri döndüm.Summer'a kalemi verdim ve bilgi edinmesi için kalemle ne yapacağımızı anlatmaya başladım. "Şimdi,bu kalem ile baykuşun ince ayrıntılarını kazıyacaksın."
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

Summer K. Ramsey Empty
MesajKonu: Geri: Summer K. Ramsey   Summer K. Ramsey Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 10:54 am

Lara'nın verdiği kalemi elime aldım ve baykuşu biraz inceledikten sonra ayrıntılarını yapmaya başladım. Artık daha hızlı yaptığımı hissediyordum; elim alışmıştı. Ama ayrıntıları yapmak tahmin ettiğimden de zordu. Çok büyük dikkat gerektiriyordu. Bu da benim biraz gerilmeme neden oluyordu. Bir süre baykuşumla uğraştım. Ayrıntılarını tamamladığımı düşünüyordum. O yüzden kalemi elimden bıraktım. Evet, bu gerçekten güzel olmuştu. Yaptığım eseri beğendiğimi belirten bir gülümsemeyle "Vay be, bu kadar yetenekli olduğumu bilmiyordum." dedim. Gerçi bir aceminin elinden çıktığı belli oluyordu ama yine de ilk sefer için iyiydi bence. "Ama bana bu konuda yardım etmeseydin bu baykuşu kesinlikle yapamazdım." dedim Lara'ya gülümseyerek. Lara ise "Tabii ki yapabilirdin Summ, ben sadece sana yardımcı oldum." dedi. Hala o olmadan bu baykuşu oluşturamayacağıma inanıyordum ama bunu tartışmanın alemi yoktu. En kısa zamanda kendimi daha da fazla ilerletmek istiyordum. "Peki şimdi sırada ne var Lara ?" diye sordum heyecanla.
Lara Adams
Lara Adams

Summer K. Ramsey Empty
MesajKonu: Geri: Summer K. Ramsey   Summer K. Ramsey Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 11:22 pm

Gülümsedim.Summer gayet iyiydi.Bir gün beni geçecek mi diye kendimi iç geçirmeden edememiştim.Baykuşa özenle baktım.kenardan biraz beton getirdim ve baykuşun altına koydum.Böylece baykuş düşmüyordu.Kısa süre sonra baykuşun altına yapışacağından emindim.Sadece ellenmemesi gerekiyordu.Summer'ın kolundan tuttum ve masanın olduğu yere doğru çektim.Summer'a döndüm. "İstersen pekiştirmen için örneklere bakalım?" diye sordum.Summer hevesle kafasını salladı.Derin bir nefes aldım ve elim ile ilk örneği gösterdim.Bir çiçekti.Yana dönüktü.Summer'a baktım ve çiçeği gösterdim. "Bak,yandan yapıncada hoş görünüyor." Summer gülümsedi ve kafasını salladı.Bunu Demeter çocuğu yapmıştı.Sonra diğer örneği gösterdim.Gece yıldızlarını gözteriyordu büyük ihtimalle bunu Hypnos çocuğu yapmıştı.
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

Summer K. Ramsey Empty
MesajKonu: Geri: Summer K. Ramsey   Summer K. Ramsey Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 7:50 am

Lara bana yapılan diğer heykelleri gösteriyordu. Gerçekten hepsi de harika görünüyordu. Bu kamptaki çoğu melez yetenekliydi anlaşılan. Lara ile birlikte tüm örneklerini inceledikten sonra Lara "Evet, işte hepsi bu kadar." dedi gülümseyerek. "Şimdi de biraz resim yeteneğini görelim bakalım." diye ekledi. Resimden konusunda heykelde olduğundan daha fazla endişeliydim çünkü uzun zamandır resim yapmıyordum ve bu konuda harikalar yarattığım söylenemezdi. Ama Lara çok yardımsever bir öğretici olduğu için endişelerim yersizdi gerçi. Lara'ya "Peki." dedim ve tekrar masaya oturdum. Lara bu kez başka bir dolabın önündeydi. Bakalım resim konusunda da heykeldeki kadar iyi bir iş çıkarabilecek miydim ?
Lara Adams
Lara Adams

Summer K. Ramsey Empty
MesajKonu: Geri: Summer K. Ramsey   Summer K. Ramsey Icon_minitimeC.tesi Şub. 19, 2011 6:51 am

Masadan bir kaç kağıt ve kalem aldım,masaya gittim.Masaya koydum ve Summer'ın yanına gittim.Açıkcası neler yapacağını çok merak ediyordum.Gülümsedim ve Summer'ın yanına oturdum.Summer 'Ne olacaksa olsun.' Gibi birşeyler mırıldandığını duydum.Kıkırdadım.Summer eline yeşil boyalı kalemi aldı.Gözlerini kaşıdı ve kağıdın uç kısmına küçük bir kuş çizdi.Daha yakından baktım.Sanırım bir baykuştu.Pek gözükmese de çok tatlıydı.Summer merakla bana baktı.Beğendiğimi göstermek için gülümsedim ve kafamı salladım.Summer rahatlamışa benziyordu.Tuttuğu nefesini bıraktı ve kağıdına baktı.Ne yapacağını düşünüyor gibi bir hali vardı.İşe kolay yoldan başlamak gerekiyordu bu yüzden "İstersen bulut yap...Veya güneş,sen bilirsin." Dedim.Summer kafasını salladı.Doğrusunu söylemek gerekirse bulut mu yoksa güneş mi veya her ikisini mi yapacağını merak ediyordum.
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

Summer K. Ramsey Empty
MesajKonu: Geri: Summer K. Ramsey   Summer K. Ramsey Icon_minitimeC.tesi Şub. 19, 2011 8:41 am

Lara'nın önerisine kafamı sallayarak onayladığımı belirttikten sonra önce kağıdın sol üst köşesine yavaş ve dikkatli bir şekilde güneş resmi çizmeye başladım. Elim gittikçe alışıyordu sanki. Yaptıkça daha kolay geliyordu. Güneşi bitirdikten sonra sarının tonlarını aldım ve dikkatlice, taşırmamaya gayret ederek çizdiğim güneşi boyamaya başladım. Güneşi boyama işi sona erince de mavi renkteki kalemle birkaç tane bulut çizip boyadım. Tamam, buraya kadar iyi gelmiştim sanırım. Şimdi kağıda birkaç şey daha çizecektim. Daha kağıdın yarısı bile dolmuş değildi. Kağıdın sol köşesine uzunca bir ağaç çizdim. Onu da renklendirdikten sonra sağ tarafa da bir ev çizmeye başladım. Şu ana kadar çizdiklerim içinde en zor olan evi çizmekti. Yanlış yapmamak için çok dikkatli davranmam gerekiyordu. Bir süre uğraştıktan sonra sonunda evi de bitirmiştim. Elime tekrar boya kalemlerini alarak çizdiğim evi özenle boyamaya başladım.
Lara Adams
Lara Adams

Summer K. Ramsey Empty
MesajKonu: Geri: Summer K. Ramsey   Summer K. Ramsey Icon_minitimePaz Şub. 20, 2011 5:15 am

Summer gayet iyiydi.Evi de boyadıktan sonra bana baktı.Kafamı salladım.Henüz kağıdın hepsi dolmasa da resim çizmede iyi olduğunu bana kanıtlamıştı.Sandalyeye oturdum ve ona döndüm. "İstersen bırakabilirsin." Summer bunu bekliyormuş gibi hemen kalemi masaya koydu ve ayağa kalktı.Zaten çok vakit geçirmiştik ve bu konuda iyi olsa bile kendini geliştirmişti.O ayağa kalktıktan sonra bende kalktım.Gülümsedim.Mezun olmuştu. "Seni resmi olarak mezun ediyordum,Summer." Dedim mezun kelimesini bastırarak.Summer gülümsedi onu kapıya kadar geçirdim.Çok iyi vakit geçirmiştik.Umarım birkez daha gelebilirdi.Summer yolun yarısında arkasına döndü ve bana el salladı,bende salladım.Gözden kayboluncaya kadar ona baktım.O gittikten sonra tekrar sandalyeme oturdum ve bir bardak su alıp moda dergilerini okumaya devam ettim.

Summer K. Ramsey
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Summer K. Ramsey
» Summer K. Ramsey
» Summer Katherine Ramsey (2. Rp)
» Summer K. Ramsey (2. Seviye)
» Summer Katherine Ramsey