Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Avcı Oluyorum Galiba...

YazarMesaj
Kathie Mitchiel Davies
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Kathie Mitchiel Davies

Avcı Oluyorum Galiba... Empty
MesajKonu: Avcı Oluyorum Galiba...   Avcı Oluyorum Galiba... Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 1:04 pm

Theodorla birlikte kulübelerin olduğu yere ilerledik.Hala olanlara inanamama rağmen burası beni büyülemişti.Gerçekten harika bir yerdi.Ama başıma gelen şeylerin bir açıklamasını bekliyordum.Theodore bana anlatmaya başladı.Bu çocuk(çocuk olduğundan pek emin değilim) benimle dalga mı geçiyordu.Yok tanrılarmış,yok melezlermiş.Theodore daha benim sorularıma cevap vermeden beni bir kulübeye götürdü.Kulübeye girdiğim an hayattan soğuduğum andı.Her yer iğrenç kokuyordu.Ayak ve ter kokusu karışımı bir şeydi sanırım.İçlerinden bir kız ''Hermes kulübesine hoş geldin. '' dedi.Ben yapmacık gülümsememle ''Çok hoş buldum gerçekten ...'' dedim.Kendime bir yatak seçip dışarıya çıktım.Temiz havanın varlığı beni mutlu etmişti.Hemen Theodor'u buldum ve başka bir kulübe istediğimi söyledim.Ama bunun için ebeveynimin beni sahiplenmesi gerekiyormuş.Üzüntülü bir şekilde çimlerin üzerine oturdum.Bir süre sonra yanıma bir kız geldi.Kız benim kadar güzel olmasada(!) güzel bir kızdı.Ten rengi beyaza yakındı.''Niye bu kadar üzgünsün? '' diye sordu.Bende Hermes kulübesinden, başıma gelenlerden bahsettim.Kız da galiba bana acıdı.Bana Artemis''i tanıyıp tanımadığımı sordu.''Hani şu bakire tanrıçamı?'' diye cevap verdim.Bana Artemis'in diğer özelliklerinden bahsetti.Ve eğer kabul edersem avcı olabileceğimi ve pis kokulu Hermes kulübesinden kurtulabileceğimi anlattı.Tabiki seve seve kabul ettim.Kız beni kolumdan tutup ormana doğru götürdü.Bir süre bekledikten sonra yanımıza genç bir kız geldi.Kıza ''Lütfen burdan gider misin?Önemli işlerimiz var.Birazdan tanrıça Artemis burda olacak! '' dedim.Ben bunları söylerken beni buraya getiren kız eğildi ve genç kızı selamladı.Genç kız konuşmaya başladı:''Merhaba güzel kız , ben tanrıça Artemis .Avcı olmak istediğinden emin misin?''.Ben kısa süreli şaşkınlığımdan sonra cevap verdim ''Evet efendim, eminim .''.Sonra tanrıça onun söylediklerini tekrar etmemi istedi.Söylediklerini tekrar ettim.Artık bende ölümsüzdüm.Ve galiba bir avcı olmuştum. confused

Avcı Oluyorum Galiba...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yanlış Mağazadayız Galiba
» Hipnotize oluyorum
» Bir pegasus sahibi oluyorum
» Avcı Yeminim
» Kulübe Lideri Oluyorum