Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Avcı Yeminim

YazarMesaj
Darth Vader
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Darth Vader

Avcı Yeminim Empty
MesajKonu: Avcı Yeminim   Avcı Yeminim Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 1:00 pm

1- Tanrı/Tanrıça ebeveyninle ilk karşılaşmanızın rpsini yaz.
Mekan: Empire State Binası/Olimpos
Katılacaklar: Sadece sen.
(Ebeveynin olan Tanrı sitede varsa, kendisinden sana katılmasını isteyebilir, birlikte rp yapabilirsiniz.)

Melez Kampına gelişimin ilk günüydü ve ben Avcı Yeminimi edecektim.Bunun için heyecanlanıyordum çünkü hem Artemis'le ilk karşılaşmam olacaktı hem de hayatımda bir daha hiç erkek olmayacaktı -yani...''o'' anlamda-.Gerçi bunun için üzüldüğüm falan yoktu.Artemis avcısı olarak ''beni'' seçmişti ve tabii ki bu diğer tüm olayların başını çekiyordu.Lena buraya gelmem için söylemem gereken şeyleri defalarca kez tekrarlamıştı.İçeri girecek, masanın arkasındaki adama 600. kata çıkmak istediğimi söyleyecektim falan filon.Sinirlerim bugünlük yeterince gerilmişti zaten.Binanın kocaman kapısından içeri girdim.Masanın üzerindeki zile durmadan basmaya başladım adam 6. basışımda zili elimin altından aldı ve ''Buyrun hanfendi.Yardımcı olabilir miyim?'' dedi.''600. kata çıkmak istiyorum anahtar filan ver.'' dedim.Sonradan pek özensiz konuştuğumu farkettim ama bunun benim için önemi yoktu.Karşımdaki adam ise ''Şaka yapıyor olmalısınız.Bu binanın 600. katı olsaydı şu anda Guiness Rekorlar kitabında olurduk.'' dedi.Bense ''Öyleyse söyleyin sizi o kitaba alsınlar.600. katın anahtarını istiyorum!!HEMEN!!!'' diye gürledim.Arkadan gelen biraz yaşlıca bir amcamız bana asansörü gösterdi.Amcamıza teşekkür ederekten diğer adama pis bir bakış fırlattım ve asansöre doğru yürüdüm.Arkadan amcanın adamı azarlayışını duyabiliyordum.İçim rahatlamıştı.Asansöre bindim.600. kata geldiğimde ne yapacağımı bilemez haldeydim.Kapı açıldığında gözüm Tanrıça Artemis'i aradı.Onu Olimpos'a bakan bir pencerenin kenarında buldum.Sessizce Olimpos'a bakıyor ve parmağını camın üzerinde gezdiriyordu.''Öhöm...Tanrıçam??...''.Artemis bana baktı ve şöyle dedi.''Ah...Evet avcım,yeminini etmeye hazır mısın?''.''Evet Tanrıçam''.Bunun üzerinden geçen süre zarfında Artemis'in Avcısı olacağıma,sevmek ve ya aşık olmak gibi şeylerin benliğimde yeri olmayacağına yemin ettim.Tanrıça Artemis çok yumuşak ve sakin biriydi.Ama yeri gelince onun gibi birinin nasıl dediğim dedik ve sinirli biri olacağını düşünmek bile istemiyordum.Avcısı olduğum Artemis'in yolunda yürüyeceğime yemin etmiştim işte...Sırada ne vardı?... study

Avcı Yeminim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni bir avcı
» Avcı ve İlk Antreman
» Avcı Oluyorum Galiba...
» bir avcı, bir güneş ve tek bir pota...
» Avcı Dostumu Ziyaret