Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Avcı ve İlk Antreman

2 posters
YazarMesaj
Aria
Oread
Oread
Aria

Avcı ve İlk Antreman Empty
MesajKonu: Avcı ve İlk Antreman   Avcı ve İlk Antreman Icon_minitimePaz Şub. 20, 2011 4:18 am

Arenaya giderken Sat'in beni zorlamamasını diliyordum.Tabi yanımda Jasminden aldığım kılıç vardı ama yinede ödüm kopuyordu.Arenaya vardığımda Sat beni bekliyordu.Sonra bir eksiğim olduğunu anladım.Sonra aklıma geldi.Kalkanım yoktu.Neyseki Sat bu eksiği fark etti.'Sanırım bu kalkan sana uygun' deyip bir kalkan verdi.Haklıydı.Uygun bir kalkan bulduğum için artık kendimi daha güvende hissediyordum.'Hey.Haklısın.' dedim.O sırada aklıma sürpriz saldırı yapmak geldi ama tam hamlemi yaptığımda beni engelledi.'Genelde ok ve yay kullanan birine göre bayağı iyisin' dedim.Kıkırdadı.'Eh fena sayılmam' dedi.Aman tanrılarım!Bu daha fena sayılmamlıksa usta olduğunda kim bilir nasıldır.Sonra o atağa geçti.Nasıl becerdiysem artık savuşturdum.Ama durmadan atağa geçiyor, bana saldırmaya fırsat vermiyordu.Artık tükendiğimde 'Biraz mola versek diyorum' dedim.
http://ulyssesmoore.yetkin-forum.com
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Avcı ve İlk Antreman   Avcı ve İlk Antreman Icon_minitimePtsi Şub. 21, 2011 4:52 am

Aria'yla beraber arenadaydık. Kısa süreli bir düello yaptıktan sonra Aria ara isteyince doğrusu onu kıramadım. "Bence de ara iyi olacak." dedim gülümseyerek ve kılıcımı kınına koydum, kalkanımı da yere düzgün bir şekilde yerleştirdim. Aynı şeyi Aria da yaptı, biraz arenada dolanıp diğer melezleri izlersek kendimize gelebilecektik. Arenada yürümeye başladık. Etraf melez kaynıyordu, kimi çaylak kimiyse usta melezler hünerlerini bu kum sahada göstermeyi yeğliyorlardı. Biz de onları izliyorduk, böylece gelecek sefer hünerlerimizi daha rahat sergileyebilirdik. Onların taktiklerini kendimize alabilirdik. Gerçi böyle yapmamıza gerek yoktu, nasıl olsa ben yardımcı kılıç eğitmeniydim ve kampın kuşkusuz en iyi kılıç kullananı Lucy'den bir şeyler kapmıştım.
http://www.platis.forummum.net
Aria
Oread
Oread
Aria

MesajKonu: Geri: Avcı ve İlk Antreman   Avcı ve İlk Antreman Icon_minitimePtsi Şub. 21, 2011 5:17 am

Aramız bitince düello'ya tam gaz devam ettik.Ara vermeden önceki gibi saldırıyordu ama acemi olduğumu hatırlayınca darbeleri daha yumuşak vurmaya başladı.Sanırım biraz coştum(size bir öneri:ben coşunca yakınımda olmamanız sizin için daha iyi olacaktır) ve sonunda Sat'i savunmasız bir anında kılıcımı savurdum.Kalkanı ile engelledi ve korkuyla 'Beni öldürmeye mi çalışıyorsun?!?' diye bağırdı ama gözlerinde muzip parıltılar gördüm.'Evet cicim.' deyip muzip muzip sırıttım.'Öyle mii?Alsana.'deyip kılıç düşürme hareketini yaptı.'Gıcık şey seni' deyip kılıcımı kaptığım gibi ona doğru savurdum.'Hey!İnsan bir dikkat eder' deyip sırıttı ve dil çıkardı.'İlk gün için bu kadar yeter bence' deyip arkamı döndüm ki 'Hooooop!Benden o kadar kolay kurtulamazsın' diye bağırdı Sat.'Peki o zaman.Kulübelere kadar yarışalım.'deyip koşmaya başladım.
http://ulyssesmoore.yetkin-forum.com

Avcı ve İlk Antreman
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Antreman gecesi!
» Biraz Antreman Zamanı
» Çilek Aşırmak da Bir Antreman Sayılır !?
» Avcı Yeminim
» 1. Avcı Kampı