Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni bir avcı

3 posters
YazarMesaj
Artemis
Tanrıça/GM/Bayrak Kapmaca Koordinatörü
Tanrıça/GM/Bayrak Kapmaca Koordinatörü
Artemis

Yeni bir avcı  Empty
MesajKonu: Yeni bir avcı    Yeni bir avcı  Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 2:42 am

Yanımda yürüyen avcıma baktım. Belli etmemeye çalışsa da heyecanlı olduğunu anlayabiliyordum. Söyleyeceğim hiçbir şey onun heyecanını yok etmeyeceğinden ben de sessiz kaldım. Pacely, Satellite kampa gittikten bir hafta sonra gelmişti bu yüzden ikisi de birbirini tanımıyordu. Pacely, Satellite'yi duymuştu tabi ki de. Avcılarımın yüzbaşısı olan kızı nasıl duymazdı ki? Sorun olan şuydu ki Satellite için aynı şey söylenemezdi. Bu yüzden ben de Pacely ile birlikte gelmiştim. İkisini tanıştırıp gidecektim.

Yayım ve oklarım, her ihtimale karşı pelerinimin içinde duruyordu. Bu sefer Pacely'ye döndüm ve onu durdurdum. "Heyecanını yendiğini düşünüyorum. Siz avcıları anlayamıyorum. Bu kampa geldiğiniz için neden bu kadar heyecanlanıyorsunuz ki?" sonra ona devam edelim işareti yaptım.
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

Yeni bir avcı  Empty
MesajKonu: Geri: Yeni bir avcı    Yeni bir avcı  Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 6:09 am

Ormanda yürürken Artemis'i ve yanında duran bir kızı gördüm.Hemen yanlarına koştum ve Artemis'i selamladım.
"Hoşgeldiniz tanrıçam." Ardından yanındaki kıza baktım.Gözüme hiç yabancı gelmiyordu.Onun da benim gibi renkli gözleri,sarı saçları vardı.Ama asla benim gibi olamazdı.Biraz ona yukarıdan baktım ve Artemis'e sordum.
"Yanınızdaki kim tanrıçam?"
http://www.platis.forummum.net
Pacely Wandrof
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Pacely Wandrof

Yeni bir avcı  Empty
MesajKonu: Geri: Yeni bir avcı    Yeni bir avcı  Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 7:02 am

Bir anda yanımıza gelen kız bana çok tanıdık geliyordu.Acaba bu kız herkesin bahsettiği Satellite Morgan mıydı ?

Onunla hemen tanışmalıydım :

Ben Pacely.Pacely Wandrof..Siz de Satellite Morgan'sınız öyle değil mi ?..

Satellite Morgan
Satellite Morgan

Yeni bir avcı  Empty
MesajKonu: Geri: Yeni bir avcı    Yeni bir avcı  Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 7:05 am

Hemen atlamıştı.Kız beni tanıyor olmalıydı.Hemen adımı söyleyiverdi.
"Evet ben Satellite Morgan,Artemis Kulübesi Lideri ve Melez Danışmanıyım.Yeni bir meleze yardım etmek benim için bir onurdur." dedim ve Artemis'in bu yeni melezle her melez gibi ilgilenmemi istediğini sandım.Sonra şimşekler çaktı.
"Di immortales!Sen avcı mısın?" dedim gülümseyerek,gerçi kullandığım kelime pek kibar değildi,Artemis'in bakışlarına kurban oldum ama içim kıpır kıpırdı,yakında yeni 2 kardeşim geleceği söyleniyordu,biri gelmişti sanırım.
Pacely Wandrof
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Pacely Wandrof

Yeni bir avcı  Empty
MesajKonu: Geri: Yeni bir avcı    Yeni bir avcı  Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 7:12 am

Ona hemen "Avcı olmasam burda işim ne?" demek isterdim.Ama öyle tatlıydı ki bir yakınlık hissetmiştim.Ama tabii sorusunu da ihmal etmedim :

Evet , avcıyım.Bu kampa yeni geldim.Daha önce karşılaşmışmıydık ?

Ahh ! Evet sormuştum.Kulübe lideri olması bu kadar utangaç olmamı gerektirmiyordu.Bir an bir sessizlik oldu.Ama yüzü mutlulukla şaşkınlık arasında bir hal almıştı..
Satellite Morgan
Satellite Morgan

Yeni bir avcı  Empty
MesajKonu: Geri: Yeni bir avcı    Yeni bir avcı  Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 7:16 am

Hmm,kızı daha önce görmemiştim ama avcı olduğu saçlarından ve gözlerinden belliydi.Renkli saçları ve gözleri vardı.Biraz kibirli gibiydi ama ben de öyleydim.
"Hmm,öyleyse adın nedir?Bu arada kulübeyi gelecek ay sen temizleyeceksin." dedim ve güldüm.Ardından kıza dönerek adını ve yaşını söylemesini bekledim.
Pacely Wandrof
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Pacely Wandrof

Yeni bir avcı  Empty
MesajKonu: Geri: Yeni bir avcı    Yeni bir avcı  Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 7:22 am

Ne kulübe temizliği mi ? Her ne kadar gülümsesede bu görevi üstlenmek pek de hoşuma gitmemişti.Daha kampta ilk günüm ?! Neyse daha fazla bekletmeden cevabımı vermeliydim öyle ya en başta ismimi söylememe rağmen yinede ismimi sormuştu :

Adım Pacely.16 yaşındayım.Tabii büyük zevkle temizlerim.Böylece kampa alışmışta olurum .

Çok rahat bir tavırla söylemiştim bunu.Hatta biraz fazla rahat.İnşallah bu sevgili Kulübe Liderimin gözünden kaçmıştır..Bu arada Artemis nerelerdeydi ?
Satellite Morgan
Satellite Morgan

Yeni bir avcı  Empty
MesajKonu: Geri: Yeni bir avcı    Yeni bir avcı  Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 7:25 am

Artemis'e gözüm çarptı,bizi bırakmış biraz uzaklara gitmişti ve yukarı oklar atıyordu.Pacely bana biraz saygılı davranıyordu,resmiyeti özellikle kardeş sayılabilecek kişiler arasındaki resmiyeti sevmezdim.
"Bana bu kadar resmi davranmana gerek yok.Seni kamptan atacak veya kafanı kesecek değilim.Burada en cana yakın ve uysallardan biriyim zaten." dedim ve kıza baktım.Bu zamana kadar hep ben sormuştum,sıra ondaydı.
Pacely Wandrof
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Pacely Wandrof

Yeni bir avcı  Empty
MesajKonu: Geri: Yeni bir avcı    Yeni bir avcı  Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 7:31 am

Ahh demiştim , bu kız tatlı diye. Resmi mi ? Ben burda birazcık rahat söyledim diye kendimi yerken o bu tavırımı baya bir resmi bulmuş olmalıydı.Neyse bu çok hoşuma gitmişti.Bende bişi bekler gibi bakıyordu.Belki de sıra onu tanımaya gelmişti:

Demek Kulübe Liderisin.Hem de Melez Danışmanı.İşim sana çok düşecektir haberin olsun.Ama seni daha yakında tanımak isterim..

Evet bence bu baya samimiydi..Ona yaşını sormalı mıydım acaba ? Bu arada Artemis'i görmüştüm.Aslında onu değil onun o hedef şaşırmayan oklarını..
Satellite Morgan
Satellite Morgan

Yeni bir avcı  Empty
MesajKonu: Geri: Yeni bir avcı    Yeni bir avcı  Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 7:35 am

Evet,kardeşimle tanışmak paha biçilemezdi.Beni tanımak istediğini söyleyince ben de başlattım anlatmaya.
"Hah,Pace işte bu iyiydi.Ben de buraya bir buçuk ay önce falan geldim.Kıdemlilerdenim ama enlerinden değil.16 yaşındayım,senin gibi.Kulübe Liderliği sadece yarışlarda ve kulübeyi temsil edecek meclislerde falan geçerli.Onun dışında hepimiz eşitiz." diyerek güldüm.
Kardeşim çok sıcak kanlıydı,ona kısa zamanda alışacaktım.Ardından tekrar ona baktım,fazla mı konuşuyordum ne?
Pacely Wandrof
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Pacely Wandrof

Yeni bir avcı  Empty
MesajKonu: Geri: Yeni bir avcı    Yeni bir avcı  Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 7:48 am

Uuu adil.İşte bu sevindirici.. 16 yaşındaydı..

Kıdemli olmayı mı küçümsüyorsun yoksa ? Smile Ahh her neyse seninle tanıştığıma çok sevindim Sat ! Bu kampta beraber çok eğleneceğiz diye düşünüyorum.Bu arada sana Sat dememde bir sakınca yok değil mi ?

Bu sefer içimdeki sesle aynı düşüncedeydim.Evet kamptaki ilk dostumu bulmuştum bile !
Satellite Morgan
Satellite Morgan

Yeni bir avcı  Empty
MesajKonu: Geri: Yeni bir avcı    Yeni bir avcı  Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 8:08 am

"Tabi ki de diyebilirsin,kamptaki herkes öyle der,Pace." dedim ve göz kırptım.Ardından Artemis'ten izin alarak Pace'in koluna girdim ve de onu kulübeme götürdüm.Evet kamptaki ilk kardeşimi ve biricik dostumu edinmiştim.

Rp Bitmiştir.

Yeni bir avcı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Bir Hayat ve Yeni Gerçekler
» Avcı Yeminim
» 1. Avcı Kampı
» Avcı ve İlk Antreman
» 1. Avcı Kampı ~ 1. Gm'li Görev