Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

bir avcı, bir güneş ve tek bir pota...

2 posters
YazarMesaj
Jones Brain

Jones Brain

bir avcı, bir güneş ve tek bir pota... Empty
MesajKonu: bir avcı, bir güneş ve tek bir pota...   bir avcı, bir güneş ve tek bir pota... Icon_minitimeÇarş. Ocak 05, 2011 6:48 am

Kendi sesimi unutmuştum. Olimpos'a geldiğimden beri bir kaç tanrıyla konuştum sadece. Tanrılarla konuşmak ne beni mutlu ediyor ne de takıntılarıma çare buluyordu. Yüzmek, derinlere dalmak veya koşmak hiç bir işe yaramıyordu. Sıcak kum biraz iyi gelmişti fakat uzun süreli bir huzuru yine bulamamıştım. Durumdan duruma koşuyordum. Sakin birisi olmama rağmen çok hiperaktif davranıyordum. Evet, kasten böyle yapıyordum. Kendimi insanlardan uzak tutarak ; takıntılarımdan. Böyle yaparak kendimi mutlu edemiyordum ama en azından başkalarını mutsuz etmiyordum. Okuduğum kitaplar, kılıcım ve doğa benim başka hiç bir şeyim yoktu ! Mutsuzdum... kendime yetemeyecek kadar. Melez kampından biraz daha ilerledikten sonra geniş bir basket sahası vardı. Belki - öyle bir şey olamaz - kendimi biraz daha mutlu edebilirdim. Mimiklerimi biraz daha canlandırıp güneşe daha yakın olabilirdim. Yüzümü batıya çevirdiğimde alabildiğince ağaç, mistik canlı ve bir o kadarda ben vardı. Basket sahasının çevresine dolanmış ağaçlar basket sahasını bir silüet gibi gösteriyordu. Kısa süre sonra geniş basket sahası göründü. Bir kaç basket topu beni orda bekliyordu. Neyse ki kimseler yoktu. Sevinecek miydim yoksa üzülecek miydim bilmiyordum. Sahanın yakınında iki devasa ağacın altına oturdum. Temiz, sakin ve dinlendiriciydi. Oynamadan önce biraz oturmak istedim.
Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

MesajKonu: Geri: bir avcı, bir güneş ve tek bir pota...   bir avcı, bir güneş ve tek bir pota... Icon_minitimeÇarş. Ocak 05, 2011 6:52 am

Bugün normalde basket oynamayı sevmesem bile orada olmayı tercih ettim.Çünkü plaja neredeyse her gün gidiyordum fakat basketbol sahasına hiç gitmemiştim.Merak da ediyordum.Basketbol sahasına gittiğimde bir çocuk gördüm.Yanına gidip gitmemekte kararsızıdm.Ama bir anlık atik davranışımla beni oraya sürükleyen bir şey oldu.Vay be bu çocuk acayip uzundu .) Hemen yanına gidip``Selam ben Julia Artemis avcısı´´dedim.O bana baktı ve güldü.Saçlarını geriye attı ve şunları söyledi...
Jones Brain

Jones Brain

MesajKonu: Geri: bir avcı, bir güneş ve tek bir pota...   bir avcı, bir güneş ve tek bir pota... Icon_minitimeÇarş. Ocak 05, 2011 7:07 am

Biraz dinlenmenin ardından basketbol sahasına gitmek üzere doğrulmaya çalıştım. Kısık bir ses beni yere bastırdı. Birisi hızlı adımlarla yanıma geliyordu. Tam elimi kabzama götürecektim ki " Selam ben Julia Artemis avcısı" dedi. Birini öldüreceğim diye sevinirken bir anda umutsuzluğa düştüm. Neyse ki bir kızdı ve bu benim burda gördüğüm ilk kızdı. Sakin bir şekilde " Merhaba Artemis avcısı Jul-ia. Ben Apollo oğlu Jones " dedim kısaca. Yanımda olduğu halde ayağa kalkmaya bile tenezzül edemedim. Nefsim köreltmiş kızın yüzüne kısa süreliğine bakmış ve başımı eğmiştim. Yeniden takıntılarım beni hapsediyordu. Sol elimde tuttuğum bir tahta parçasını kavurarak sıkmaya başladım. Acı diğer acıdan büyükse büyük olanı hissedersin düşüncesiyle sıkmaya devam ettim. Bozuntuya vermeden önüme döndüm ve kızın neden yanıma geldiğini öğrenmek için bekledim.

Rp out: çıkmam gerekiyor.
Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

MesajKonu: Geri: bir avcı, bir güneş ve tek bir pota...   bir avcı, bir güneş ve tek bir pota... Icon_minitimeÇarş. Ocak 05, 2011 7:11 am

BU çocuk neden elindeki tahta parçasıyla oynuyordu??Ama benden tek isteği vardı oda neden yanına geldiğim.Ben ona ``Sen-i yanlız gördüm ve yanına gelmek istedim tek başına sıkılıyorsundur diye.Dolaşmak ister misin tabii Artemis'in olamdığı yerlerde.´´dedim.Gülmüştük.Çocuk süper gülüyordu.Şimdi ise ondan geelcek cevabı bekliyordum çünkü heyecanlanmıştım...
Jones Brain

Jones Brain

MesajKonu: Geri: bir avcı, bir güneş ve tek bir pota...   bir avcı, bir güneş ve tek bir pota... Icon_minitimeÇarş. Ocak 05, 2011 9:28 am

Kızın samimi hareketleri hoşuma gitmemişti. Basit biriymişim gibi onu güler yüzle karşılıyordum. Gözleri itici ve çekiciydi ve tabi gözlerimi ayaklarından alamıyordum. Çok sıktığım odun parçasını bıraktım ardından elimin acıdığını fark ettim. Belli etmemek için elimi arkaya götürdüm ve ceketimin üzerine yapıştırdım. Akan kanı elimin kayganlığından hissedebiliyordum. Burası ormanlık araziydi ve kız Artemis'in kızı olduğunu söylüyordu temkinlice davranarak ayağa kalktım. Tek bir basit hareketiyle kollarımı vücudumdan ayırabilirdi. Bu alanda ona karşı bile koyamazdım. Korkmuyordum... ilk kişiydi bu. Bu yüzden adımlarımı dikkatli atmalıydım. Ses tonumu biraz daha kısarak " Julia, kusura bakma ama kendimi ayağa bile zor kaldırdım. İstersen sen yanıma oturabilirsin " diyerek Julia'ya güven vermeye çalıştım. Bana karşı bu kadar rahat olmasının nedeni de ormanda olmasıydı heralde. İşin güzeli güneş tam tepedeydi ve kendimi harika hissediyordum. Gözlerini ayaklarından alamamamdan ziyade Julia'nın bana yalan söylediğinden korkmuştum. Aslında burası kamp alanıydı bana zarar vermesi için kendini tehliye atardı ama o bir avcıydı. Güneşten de aldığım kuvvetle dikkatli oluyordum. Teklifi kabul eder mi diye beklerken elimi ceketimin arkasına biraz daha sildim ve oturdum.
Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

MesajKonu: Geri: bir avcı, bir güneş ve tek bir pota...   bir avcı, bir güneş ve tek bir pota... Icon_minitimePerş. Ocak 06, 2011 2:54 am

İlk defa bana biri bu kadar garip davranıyordu.Yoksa ben mi gariptim? Bunu bilmiyordum ama merak ettim.Çocuk yanına oturabileceğimi söyledi.Bende oturdum.Konuşmaya başladık. Saatin ilerlediğin bile bilmiyordum.Nasıl zaman geçivermişti anlayamadım bile.Yerimden kalktım ve şunları söyledim``Acaba saat kaç? Ben biraz daha gecikmeden gideyim.Bilirsin avcıların işi daha zor yani Artemis bizi umarım görmemiştir.Sonra görüşürüz´´dedim ve arkamı döndüm bana bir şeyler diyecekti sanırım.....
Jones Brain

Jones Brain

MesajKonu: Geri: bir avcı, bir güneş ve tek bir pota...   bir avcı, bir güneş ve tek bir pota... Icon_minitimePerş. Ocak 06, 2011 3:15 am

Çok hiperaktif bir kızdı. Boyu benden kısa olmasına rağmen kuvvetli görünüyordu. Güneş tepedeyken saatin geç olduğunu söylerek kaçmak istiyordu sanırım. Bir şeylerin ters gittiğini düşündüm. " Yanlış bir şey mi söyledim? dedim. Güzel ayakları vücuduna o kadar yakışıyordu ki nefsime zor hakim oluyordum. Bakmamak için gözlerimi kaçırdım.
Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

MesajKonu: Geri: bir avcı, bir güneş ve tek bir pota...   bir avcı, bir güneş ve tek bir pota... Icon_minitimePerş. Ocak 06, 2011 3:25 am

Aslında yanlış birşey söylememişti ama ben nedense gitmek istiyordum.O soruya şöyle cevap vermek zorundaydım çünkü daha önce kimse bana bu tür soru sormamıştı .) ``Ah ben şey kardeşimle ava çıkacağız da ama istiyorsan kalabilirim??´´dedim.Bana bakıyordu ve şunları söyledi...
Jones Brain

Jones Brain

MesajKonu: Geri: bir avcı, bir güneş ve tek bir pota...   bir avcı, bir güneş ve tek bir pota... Icon_minitimePerş. Ocak 06, 2011 3:28 am

Günlük rutin evet. Belli ki acelesi vardı. Ne söylemeliyim diye düşünüyordum. Ormanlık arazide ayaklarına sarkıntılık etmemden hoşnut olmayabilirdi. Aksi taktirde beni öldürebilirdi. Hem kendi iyiliğim için hemde onun vaktini çalmamak için yüzümü ona doğru çevirerek " Nasıl istersen. Git, kardeşini bekletme " dedim.
Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

MesajKonu: Geri: bir avcı, bir güneş ve tek bir pota...   bir avcı, bir güneş ve tek bir pota... Icon_minitimePerş. Ocak 06, 2011 4:23 am

Jones böyle dedikten sonra arkamı dönüp gidecektim.Ama vazgeçtim.BEni gitmemeye zorlayan bir şey vardı sanki.Dönüp``Hey kardeşim bekleyebilir.Burada kalmak benim için daha iyi olacak´´dedim.Bana önce ters ters baktı sonrada başını çevirdi.Ben bu durumu garipsemiştim.Ama yinede iyi bir çocuğa benziyordu.Sakin sessiz.Bugün yaşadığım en güzel gündü belkide....
Jones Brain

Jones Brain

MesajKonu: Geri: bir avcı, bir güneş ve tek bir pota...   bir avcı, bir güneş ve tek bir pota... Icon_minitimePerş. Ocak 06, 2011 4:28 am

rp out : Bugün yaşadığın en güzel gün nasıl olacak ?

Bu kız benim moralimi bozmuştu. Ne yapacağımı düşündüm ve oradan uzaklaşmam gerektiğini anladım. Bu kız ya çok zeki ya da çok aptaldı. " Ben gidiyorum ! " diyerek çok hızlı bir şekilde ormanın derinliklerine amansızca koştum.
Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

MesajKonu: Geri: bir avcı, bir güneş ve tek bir pota...   bir avcı, bir güneş ve tek bir pota... Icon_minitimePerş. Ocak 06, 2011 5:50 am

Bu benim sinirimi bozmuştu.Hiç kimse bir kızın onurunu kırmazdı.Hele bu ben olunca işi daha da zordu.Jones yanlış kayaya toslamıştı.Hemen yayımı ve okumu çıkarıp onu hedef almıştım.Tam vuracakken Artemis'in sözü aklıma geldi``Hiç bir zaman kendi duyguların için başkasına zarar verme´´çok doğru bir laftı.Fakat artık gözüm hiç bir şeyi görmüyordu.Tam Vuracakken Birden yanımda bir kişi belirip elimden yayı ve oku aldı.Evet evet bu Sattan başkası değildi.Ağlıyordum.Daha önce kimse için ağlamamıştım...

bir avcı, bir güneş ve tek bir pota...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 1. Avcı Kampı
» Yeni bir avcı
» Avcı Yeminim
» Avcı ve İlk Antreman
» Çekik Avcı Arıyorr!!