Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tanrılar ve Ayak İşleri 2

YazarMesaj
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

Tanrılar ve Ayak İşleri 2 Empty
MesajKonu: Tanrılar ve Ayak İşleri 2    Tanrılar ve Ayak İşleri 2 Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 11:30 am

Aleda'nın iyileşmesi, Lexi'yle beni mutlu etmişti. Aleda'yı omuzladığımız gibi doğruca Asphodel tarlalarına geldik. Burası biraz karanlıktı. Aleda'yı bir taşın üstüne oturtturduktan sonra etrafımıza bakınmaya başladım. Çantama koyduğum mektubu Hermes'e vermemiz gerekiyordu. Peki biz Hermes'iı burda nerde bulacaktık acaba?

" Eee Hermes nerdedir? Nereye gideceğiz? " Aklımdaki soruyu Lexi dile getirmişti. " Bilmiyorum Aleda yürüyebilecek misin? Burda başımıza her şey gelebilir. " dedim.

Aleda gülümseyerek
" Beni merak etmeyin. İyiyim ben. Yürürüm. " dedi. " O zaman hadi Hermes'i bulmaya. " dedim ve kalktık. Yürümeye başladık. Burası ürkütücü bir yerdi. Yürüdükçe karşımıza yüzlerce ölü ruhlar çıkıyordu. Bize yol veriyorlardı. Fakat bunlara ne kadar güvenebilirdik bilmiyordum.

Tanrılar ve Ayak İşleri 2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tanrılar ve Ayak İşleri
» Ayak İşleri (58.Görev)
» Ayak İşleri (58.Görev)
» El İşleri Alanı'na Bir Göz Atalım
» Yeni Hayata Ayak Uydurmak