Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ares bizi durdurursa

4 posters
YazarMesaj
Perseus Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Perseus Carter

Ares bizi durdurursa Empty
MesajKonu: Ares bizi durdurursa   Ares bizi durdurursa Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 3:12 am

Bugün çok güzel bir gündü, eğlenceli bir şeyler yapmak istiyordum. Claire kamp dışına gitmişti. Aklım sürekli ondaydı, düşüncelerimi dağıtmalı kendimi rahatlatmalıydım. Ne yapacağımı düşünerek Kamp içinde yüyüyordum. Sonra birden aklıma Hektor geldi. Onu ziyarete gidebilirdim. uzun süredir görüşmüyordum. Hızlı adımlarla ve bir şey bulmuş olmanın verdiği mutlulukla ahırlara doğru ilerledim. Yolda giderken yeni tanıştığım Alexis'i gördüm. Kendisi ile çok konuşmamıştık çünkü sürekli kulübesinde uyukluyordu. Herhalde ben onun kardeşi olsam dayanamazdım. Sürekli uyumak zor olmalıydı. Alexis'in yanına gidince onunla dalgayla karışık konuşmaya başladık.
"Vaay Alexi, seni uzun zamandır kulübe dışında görmüyordum" dedim arkaşça gülerek.
"Yapma Pers haksızlık ediyorsun. Neyse, nereye böyle?"
"Küçük Tanrı Hektor'yn yanına Olimpos'a. Biraz onunla dolaşacağım. Sende gelmek ister misin?"
"Hımm, güzel soru. Düşünmem gerek... Dalga mı geçiyorsun ! Tabiki gelmek isterim"
"Ama bak orada uyuyup kalmayacağına söz ver" dedim dalga geçerek ve birlikte ahırlara doğru yürümeye başladık.
Ahırlara varınca ben Fotia'yı Alexis ise Rüya'yı aramaya başladı. Ben Fotia'yı bulunca onu sevip birkaç küp şeker verdim. Bu sırada da Alexi'yi bekliyorudm.
Alexia Sophie Russell
Hypnos'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Hypnos'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Alexia Sophie Russell

MesajKonu: Geri: Ares bizi durdurursa   Ares bizi durdurursa Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 3:38 am

Pers'le ahırlara girdik. O pegasusunu almaya giderken ben de Rüya'mın yanına gittim. Uzun süredir ona uğramamıştım. Suçluluk duygusuyla kızımı okşadım ve birkaç küp şeker verdim. Mutlulukla kişnedi. Onu bölmesinden çıkarırken gülerek "Ağzında yemek varken konuşulmaz." dedim.
Bu sırada yandaki bölmeden Lena çıktı ve "Selam!" dedi. "Selam! Nasılsın?" dedim ben de. "İyiyim, nereye böyle iki kız?" dedi sırıtarak. "Aslında iki kız sayılmayız. Yanımızda bizi kötü canavarlardan koruyacak pegasuslu bir prens var!" dedim kahkaha atarak. Bu sırada pegasuslu prensin (!) sesi duyuldu. "Alexi, yine uykuya daldın da komik bir rüya mı görüyorsun!?"
Lena şaşkınlıkla "Perseus mu!?" dedi. Kafamı evet anlamında salladım ve Pers'e "Yaa, evet. Hatta rüyamda sen pegasuslu bir prenssin ve Claire'i hapsolduğu kuleden kurtarıyorsun. Ben ve Lena da sizin düğününüzü organize ediyoruz." dedim. İkimiz kahkahalara boğulurken Pers şaşkın bir surat ve Fotia'yla yanımıza geldi.
"Selam Lena. Alexi, ha-ha-ha, gülmekten karnıma ağrılar girdi cidden." dedi. Onu iyice kızdırmak için, "Lena, Küçük Tanrı Hector'u görmeye Olimpos'a gidiyoruz. Sen de gelmek ister misin? Hem yolda dekorun ayrıntılarını konuşuruz." dedim. Lena kıkırdayarak "Harika olur!" dedi. İkimiz de Pers'e baktık. "Tamam, tamam. Ama bir daha benle dalga geçerseniz-" derken sözünü kesip "Asla!" dedik ve üçümüz birlikte Olimpos'a doğru yola çıktık.
Lena H. Bryce
Artemis Avcısı/Sanat ve Zanaat Eğitmeni
Artemis Avcısı/Sanat ve Zanaat Eğitmeni
Lena H. Bryce

MesajKonu: Geri: Ares bizi durdurursa   Ares bizi durdurursa Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 4:09 am

Lexi'nin yaptığı şakalar cidden süperdi!Pers'in surat ifadesi de öyle!
Lexi'nin davetini hemen kabul ettim.Sıkıntıdan patlamak üzereydim ve Olimpos teklifini reddetmezdim.Henüz delirmedim!
Silver'ı ahırından çıkardım ve Lexi ve Pers'in yanına gittim.Pers''hazırsanız gidelim kızlar''dedi.Lexi ''tamamdır'' dedi ve bana döndü.Ben de onaylarcasına başımı salladım.
Pegasuslarımıza bindik ve Empire state binasına kadar uçtuk.Yere inince pegasuslarımızı güvenli bir yere bağladık ve görevliye havalı bir şekilde ''600.kat'' dedik.Görevli bize nefret dolu bakışlarla asansörü işaret etti.Hemen asansörün içine üşüştük ve 600.kata tıkladık.Birden asansör sallanmaya başladı.Pers yere devrildi ve devrilği sırada Lexi'yi de düşürdü.Onlara katıla katıla gülerken ben de dütüm ve Pers bana zafer dolu bir bakış attı.
Biz böyle aptalca şeylerle uğraşırken Lexi bizi dürttü ve ''asansör durdu!'' dedi.Lexi bunu söyler söylemez asansör düşmeye başladı.Asansör durduğu zaman hemen kendimizi dışarı attık.Empire State'in çatısındaydık!Ve başka biri daha vardı;Tanrı Ares!
Yanımıza geldi,kızgın görünmüyordu,sadece biraz endişeli gibiydi.
İyice yaklaştı ve konuşmaya başladı:
-Çocuklar yardımınıza ihtiyacım var.Biliyorsunuz ki Afroditle evliyim.Evlilik yıldönümümüz yaklaştı ve ona vereceğim ziyafette çok özel bir yiyecek bulundurmak istiyorum:Othyrs dağlarında yetişen bu çok özel meyveyi getirebileceğiniz konusunda size güveniyorum.'' dedi.
Hektor Carter
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Hektor Carter

MesajKonu: Geri: Ares bizi durdurursa   Ares bizi durdurursa Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 4:31 am

Evimde oturmuş Pers'ü bekliyordum. Bana geleceğini iris mesajı ile haber vermişti. Gerçi onunla artık telepatik bağımız vardı, haberleşmesek bile zihinden anlaşabilirdik. Belli bir süre Pers'ü bekledim gelmesi yaklaşık 30 dakika sürmeliydi.

1 saat olmuştu ve Pers halaa ortalıklarda yoktu. Telaşlanmaya başlamıştım, o çocuk normalde buraya hemen gelirdi. Hatta çok erken bile geldiği olmuştu. Bu kadar geç kalması biraz garipti. Nerede olduğunu anlamak için onunla telepatik bağ kurdum. Önce onun düşüncelerini anlamaya başladım, Ares'i düşünüyordu. İşte bu garipti, Pers niye Ares'i düşünüyordu ki ? Onun nerede olduğunu anlamak için gözlerini düşündüm. Düşünmem ile birlikte onun gözlerinden görmeye başladım. Pers, Empire State'in tepesindeydi. Karşısında Ares vardı ve onunla konuşuyordu. Daha doğrusu onlarla. Pers'ün yanında tanımadığım 2 kız daha vardı. Kötü bir şeyler oluyor olmalıydı. Merakla kendimi Pers'ün yanına ışınladım.

Gözlerimi açtığımda Pers'ün yanındaydım, herkes bana garip bir şekilde bakıyordu. Ares te şaşırmıştı. Gerçi şaşkınlığı uzun sürmedi ve konuşmaya başladı.
"Vaay Küçük Tanrı Hektor, ne işin var burada !" "Küçük" kelimesini vurgulayarak söylemişti.
"Sen onu bunu bırak da ne istiyorsun melezlerden onu söyle!" diye çıkıştım Ares'e. Doğal olarak Ares bu lafıma kızmıştı. Sinir bir ses tonu ile
"Sana ne !" dedi ve ortadan kayboldu. Çocuklara döndüm ve görevlerinin ne olduğunu sordum. Onlarda sakince görevlerini açıkladılar. Aslında görevleri kolaydı. "Ben de sizinle geliyorum" dedim sevinçle ve onlara katıldımm. Ares buna bir şey demezdi her halde. Hem o savaş tutkunu tanrıdan nefret ediyordum...

Devamı Othyrs Dağında

Ares bizi durdurursa
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ares bizi durdurursa-2
» New York bekle bizi!
» Kardeşimiz Bizi Çağırıyor
» Medusa bizi çağırıyor..
» Kardeşimiz Bizi Çağırıyor (2)