Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Medusa bizi çağırıyor..

2 posters
YazarMesaj
Kevin Least
Dionysos'un Çocuğu/Kulübe Lideri

Medusa bizi çağırıyor.. Empty
MesajKonu: Medusa bizi çağırıyor..   Medusa bizi çağırıyor.. Icon_minitimePaz Ocak 30, 2011 6:57 am

Kampın çoğu Medusa'yla Em Teyze'nin Bahçe Cücesinin Mağazında çarpışmıştı. Ya benim neyim eksikti.Sabahın ilk saatlerinde Artemis Kulübesi'ne gittim.Kapıyı çaldıktan sonra hemen kulübenin arkasına kaçtım.Eğer kaçmasaydım size bunları anlatamıyor olabilirdim.Sonuçta Artemis kulübesi..Neredeyse 15 dakika sonra Veronica geldi.Veronica benim kamptaki tek dostum.Size Veronica'yı anlatayım.Siyah saçları mavi gözleriyle tam bir afet.Normalde Hekate'nin çocuğu.Eğer Avcı olmazsa onunla kesin çıkardım.

Veronica bana gülümseyerek Selam dedi.Bende ona gülümseyerek Sana da. Hadi zaman kaybetmeden ahırdan pegasusları alalım.Belki biraz hızlı olursak Cüce Mağazasında kahvaltı yapabiliriz deyince Veronica gülmeye başladı.Her neyse.. Hemen ahırlara gittik ve pegasuslarımızı çıkardık.Sanki pegasuslarımızda dost olmuştu.Mor Leke'ye gülümseyerek küp şeker yedirdim.Hemen kişnemeya başladı.Yola çıktığımızda ben biraz kestirmek için Veronica'dan izin istedim.Başını tamam anlamında sağladı.

Rüyamda Medusa bize hamburger ikram ediyordu.Ama taş olmuyorduk çünkü başında kamptakilerin söylediği gibi bir örtü ve gözünde gözlük vardı.Hamburgerleri uzatırken bir anda saçını ve gözünü açtı.Yavaş yavaş taş olurken Veronica beni uyandırmıştı.Çünkü ufukta Em Teyze'nin Bahçe Cücesinin Mağazası gözükmüştü.

Pegaslarımızdan inince rüyamı Veronica'ya anlattım.Veronicayla bir karara varmıştık.İkimizde Medusa'dan hiç bir şey almayacaktık.Bahçe cücesi mağazasına baktıktan sonra Veronica'ya baktım.İçeri girmeye hazırlanıyorduk.Veronica okunu ve yayını bende hançerimi çıkarmıştım.İşte maceramız başlıyordu..
Veronica Gardyner
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Veronica Gardyner

MesajKonu: Geri: Medusa bizi çağırıyor..   Medusa bizi çağırıyor.. Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 9:34 am

Dionysos kulübesinin lideri dostum Kev ile beraver Em Teyze'nin mağazasına gitmeye karar vermiştik. Yolda biraz şekerleme yapan Kev, garip bir rüya görmüştü ve bunun üzerine de Medusa'dan hiçbirşey almama, hatta mümkünse onunla hiç konuşmama kararı aldık.

İçerideki çoğu heykelin yüzünde, hazırlıksız yakalanmışcasına bir ifade vardı. Hepsinin gözleri, sanki sizi kendilerine çekmekteydi. Medusa'nın onlarda bıraktığı etki de tam olarak buydu işte....

Biz içeri girdiğimiz anda, arkadan zarif hareketlerle yürüyen bir bayan gözüktü. Tabii ki gözlerine güneş gözlüğü takmıştı ve - bu sıcakta - başı örtülüydü. Bizi görünce yüzünde hafif bir gülümseme belirdi ve ' yardıma muhtaç yaşlı nine ' tavırını takındı...
Kevin Least

MesajKonu: Geri: Medusa bizi çağırıyor..   Medusa bizi çağırıyor.. Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 10:00 pm

İçeri girdiğimizde tam rüyamda ki gibi biri çıktı karşıma. Veronica ile bahsettiğimiz ' [b]yardıma muhtaç yaşlı nine ' tavırını takındı. Bir anda arkasını dönüp bir tepsi aldı. Tepsinin içinde hamburger , kola vb. vardı. Veronica bir anlık dalgınlıkla hamburgeri alırken elini tutarak Hala doymadın mı ? diye sordum. Veronica mesajı almıştı. Hemen Sadece Kola alacaktım dedi. Medusa buyur anlamında tepsiyi ona getirdi.Veronica tepsiyi aldı ve Medusa’nın üstüne attı. Medusa çok sinirlenmişti. Hemen babamın verdiği kalkanı devreye soktum. Korktuğum an başıma gelmişti. Medusa başını açmıştı çünkü. İşte şimdi yanmıştık. Ben gözlerimi kapatmamış , kalkanın arkasında saklıyordum gözlerimi.Medusa ilk bana saldırmaya başlamıştı. Hemen gözlerimi kapattım. Kalkanı devre dışı bıraktım. Veronica’ya kaç demiştim çünkü kılıcımı sallamaya başlamıştım. Medusa’ bir anda Ah demişti.Galiba onu yaralamıştım. Medusa bir anda durmuştu.Gözlerimi açtığımda Veronica onu okuyla vurmuştu.
Veronica Gardyner
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Veronica Gardyner

MesajKonu: Geri: Medusa bizi çağırıyor..   Medusa bizi çağırıyor.. Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 5:43 am

Az kalsın ölecektim. Yani medusa'nın hamburgerini yemek nasıl öldürüyorsa öyle ölecektim.Düşünmeden kolayı alıp Medusa'nın suratına fırlatmamla Kevin'in kalkanını açıp Mediusa'nın saçını açması bir olmuştu.Gözlerimi sımsıkı kapattım.Kevin'in kılıcının sesini duyuyordum Medusa'nın da ara sıra inleyişini...okumu çıkardım ve sesin geldiği yöne doğrulttum.Sonra sesler kesildi.

Korkarak gözlerimi açtım.Medusa yerde gözleri kapalı yatıyordu. "Kevin,gözlerini açabilirsin." dedim rahatlayıcı bir sesle.Oda gözlerini açtı ve uyanmasından korkarak Medusa'nın başına gittik.Ayağımla yavaşça kolunu dürttüm ama ses çıkmadı.Derin bir iç çektim ve Kevin'a baktım. "Ne yapacağız?" diye sordum.

Medusa bizi çağırıyor..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kardeşimiz Bizi Çağırıyor
» Kardeşimiz Bizi Çağırıyor (2)
» Kardeşimiz Bizi Çağırıyor (3)
» Kader Beni Çağırıyor
» Annem Beni Çağırıyor.