Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hediye veriyoruz| Görev 56-1

2 posters
YazarMesaj
Perseus Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Perseus Carter

Hediye veriyoruz| Görev 56-1 Empty
MesajKonu: Hediye veriyoruz| Görev 56-1   Hediye veriyoruz| Görev 56-1 Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 1:53 am

Bugün kendimi çok iyi hissediyordum. Havada güneş parlıyordu, her taraf cıvıl cıvıldı. Sanırım bugün harika şeyler olacaktı. Kulübemden çıktım ve kampın içinde dolaşmaya başladım. Claire daha uyanmamış olmalıydı. Kampın içinde dolaşırken sadece erkenci birkaç melez koşuşturuyordu o kadar. Herkes uyuyor olmalıydı, eh bu da kafamı dinlemek ve bu güzel günün tadını çıkarmak için harika bir fırsattı. Nereye gitseydim acaba? Plaja mı? Yok, çok klasik olurdu. Hem bir süre deniz görmek istemiyordum. Son görevimde denizle aramda olan tüm bağlar kopmuş gibiydi. Denizden uzak, kırsal bir yere gitmek istiyordum. Ormana gidebilirdim belki, yok orada canavarlar vardı. Şimdi onlarla hiç uğraşamazdım. En iyisi kampın girişine gitmekti. Orada rahatlıkla kafamı dinleyebilirdim. Yavaşça kampın girişine doğru ilerlemeye başladım.
Hektor Carter
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Hektor Carter

MesajKonu: Geri: Hediye veriyoruz| Görev 56-1   Hediye veriyoruz| Görev 56-1 Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 1:55 am

Bugün hava çok güzeldi, yanlış hatırlamıyorsam bugün Pers’ün annesinin doğum günüydü. Onun için çok güzel bir hediye yapmıştım. Gerçi daha tam olarak bitmemişti ormana gidip oradan akan nehire daldırmam gerekiyordu bu kolyeyi. Öyle doğal bir nehirde ıslanmadığı sürece ölümlü birisi bu kolyeyi takamazdı. Bitmiş olan kolyeyi aldığım gibi Ormana ışınlandım.
Ormana gelince kendimi nehir kenarında buldum. Bu ışınlanma çok süper bir şeydi. Tanrı olmanın en çok bu yanını seviyordum. Pat oradasın, pat burada. Kolyeyi cebimden çıkardım. Yavaş ve nazikçe onu suya daldırırken bir balık zıpladı ve kolyeyi kaptı. Küçücük balık kocaman kolyeyi yutmuştu. Bu çok ilginçti. Hızla yüzen balığı takip etmeye başladım. Onunla çeşitli telepatik iletişimi denedim ama olmadı. Balık hızla giderken nehrin sağ tarafına doğru yanaştı. Tam kıyıya çıkacak gibiydi ki bir Drakon onu kaptı. Ardından hızla uzaklaştı. İşte bu çok kötüydü. Bu canavarların peşinden gidemezdim, Sözde Tanrılar Yasasına göre, birini bulmalıydım. Hemen Kampın girişine ışınlandım. Kesin orada birisi olurdu.
Perseus Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Perseus Carter

MesajKonu: Geri: Hediye veriyoruz| Görev 56-1   Hediye veriyoruz| Görev 56-1 Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 1:58 am

Kampın girişinde güzel havanın tadını çıkarıyordum. Yere uzanmış gökyüzünü izliyordum, çok rahatlatıcı bir görüntüydü. Bulutları garip, garip şekillere büründürmeyi seviyordum. Bulutlara baktıkça bir şeyi unuttuğumu düşünüyordum. Neyi unutmuş olabilirdim ki? Yapacak bir işim yoktu, kulübe temizlikleri bitmişti, ceza da almamıştım. Acaba neyi unutmuştum? Gökyüzünü izlerken bir yandan da neyi unuttuğumu düşünüyordum. Çok derin düşüncelere dalmış olmalıyım ki yanıma gelen kişiyi görmemiştim. Kafamı kaldırdığımda Hektor hemen dibimde duruyordu. “Pers, çok kötü şeyler oldu. Benimle Ormana gelmelisin” dedi heyecanla. Bu heyecanı nedendi acaba? “Sakin ol Hek, ne oldu? Yavaşça açıkla bakalım” Hektor derin bir nefes aldı ve “Bugünün hangi gün olduğunu biliyorsun değil mi?” diye sordu
“Bugünün bir özelliği mi var?” Hektor elinde bir takvim yarattı ve bana tarihi göstererek.
“Bugün annenin doğum günü”
“Ne !” Demek ki sabahtan beri hatırlamaya çalıştığım şey buymuş. Annemin doğum günüydü ve ben unutmuştum. Bu çok kötüydü.
“Neyse, annene bir hediye yapmıştım. Sen ona verirsin diye. Sonuçta kampta hediye bulunmuyor. O kadar uğraştım güzel bir hediye yaptım, tam annenin giyebilmesi için onu nehire batıracakken onu bir Drakon aldı. Ben bir büyü yapana dek de kaçtı. Gidip onu bulmalıyız” Hektor’a beni düşündüğü için teşekkür ettikten sonra ışınlanarak Ormana gittik.

Devamı Ormandadır

Hediye veriyoruz| Görev 56-1
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hediye Veriyoruz|Görev 56-2
» Hediye veriyoruz| Görev 56-3
» Luke'a bir hediye veriyoruz...
» Hermes'den Görev [Görev 56] (Ormanın devamı)
» Babamdan Görev Alıyorum [Görev]