Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Denetleme 10

2 posters
YazarMesaj
Zellana L. Tyler
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Zellana L. Tyler

Denetleme 10  Empty
MesajKonu: Denetleme 10    Denetleme 10  Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 9:56 am

Sabah uyandığım zaman kulübemizin çok pis koktuğunu fark ettim bunu anlayan kardeşlerim nedense ortalarda yoktular. Hemen işe koyulmaya başladım. Elime bez aldım ve üstüme temizlik kıyafetimi giydim. Ve camlardan başlamayı tecih ettim camı 3-4 kez silmiştim çünkü pislik içindeydi. Şimdi pırıl pırıl parlıyordu. Elimdeki bezi değiştirdim ve masayı, çalışma masamızı ve makyaj masamızı silmeye koyuldum. Makyaj masasındaki aletlerimizi derli toplu yaparak düzene soktum.

Elime süpürge aldım ve yerleri yatak altlarını aklınıza gelebilecek her yeri süpürdüm bir toz tanesi bile kalmamıştı. Sonra yerleri parlaması için parke parlatıcıyla süpürmeye başladım.Pırıl pırıl parlıyorlardı. Aklıma kıyafetleri yıkamak, kurutmak ve toplamam gerektiği geldi. Kardeşlerimin dolabını açıp bütün kıyafetleri kıyadım ve kuruttup. Hepsini katlayıp dolaplarına yerleştirdim. Şimdi sıra yatakları toparlamak ve çarşafları yıkamaktaydı. Hepsini yıkayıp yerleştirdim. Şimdi sıra tuvaletdeydi. Çamaşur suyu ile temizledikten sonra parlatıcı ile parlattım. Aynayı sildim ve yerdeki kıyafetleri yıkayıp yerlerine yerleştirdim. Sıra mutfak blümüne gelince en zor bölüm oluğunu anladım. Hemen bulaşıkları kıyadım ve bezlerle teker teker kuruttum. Bardaklar,tabaklar , kaşıklariçatallar ve bıçaklar ayrı tarafa dizdim. Buz dolabının içini boşalttım ve temizledim. Hepsini pırıl pırıl yaptıktan sonra buzdolabına yemekleri yerleştirdim. Halıları halı temizleyicisi ile temizledim ve kuruması için bir kıvılcım yaptım. Sonra oda spreyi ile odaya egzotik bir koku yaydım. Artık her yer pırıl pırıl olmuştu. Yatağıma uzandığımda yorgunluktan sızıp kalmıştım.
Alexandra Bethany Daniels
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Alexandra Bethany Daniels

Denetleme 10  Empty
MesajKonu: Geri: Denetleme 10    Denetleme 10  Icon_minitimeCuma Mart 04, 2011 2:22 am

Değerlendirmede.

Denetleme 10
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Denetleme 10
» Denetleme 13
» Denetleme 15.
» Denetleme 8
» Denetleme 12