Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tanrı Hephasitos'un Görevi (Othrys Dağının Devamı)

2 posters
YazarMesaj
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

Tanrı Hephasitos'un Görevi (Othrys Dağının Devamı) Empty
MesajKonu: Tanrı Hephasitos'un Görevi (Othrys Dağının Devamı)   Tanrı Hephasitos'un Görevi (Othrys Dağının Devamı) Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 11:42 pm

Daha önce tanrı Hephaistos'un tamirhanesine Lucy'yi bulmak için labirentten girmiştik ve Hephaistos yine bize bir görev vermişti. O zamanda St. Helen dağındaki telekine sorunu vardı. Oraya sadece Jenny gitti ama bizden bir şeyler saklamıştı döndüğünde. Sakladığı şeyin de kılıcm Kıyamet'in yapımı olduğunu sonradan öğrenmiştim.

"Tanrım, drakon ordusu Kronos tarafından yollanmış" dedi Lucy.

"Ve amaçları Atlas'ı oradan kurtarmakmış. Atlas özgürlüğüne kavuşacak, tüm o drakonlarda göğü taşıyacaklardı" dedim. Bu ilginçti, o kadar çok şey yaşamıştık ama sadece üç cümle ile özetlemiştik.

Tanrı Hephaistos'un vereceği cevabı merak ile beklemeye başladık...

Defer Ezpas

Tanrı Hephasitos'un Görevi (Othrys Dağının Devamı) Empty
MesajKonu: Geri: Tanrı Hephasitos'un Görevi (Othrys Dağının Devamı)   Tanrı Hephasitos'un Görevi (Othrys Dağının Devamı) Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 1:12 am

Lucy ve Stell'in annattıkları bayağı önemli şeylerdi. Büyük bir iş başarmışlar ayrıca Kronos'un Atlas'ı kurtarmak istediğini öğrenmişlerdi. Ödüllendirilmeleri gerekiyordu. Onlara bir göz attım. İkisine ne versem diye düşünüyordum. Sanırım ne vereceğimi bulmuştum. Özel malzeme dolabıma gittim ve altından yapılmış, üsdünde mitolojik yaratıklsrın kabartmaları bulunan iki madolyonu aldım. Madalyonları kızlara verdim. Bana ters ters baktılar. Herhalde o kadar uğraştan sonra iki madalyon almak güçlerine gitmişti. Açıkladım:
''Bu madalyonlar benim özel eşyalarımdandır. Bu madalyonu takarsanız bir hayalete dönüşürsünüz. Çıkartığınız zaman yine mlez olursunuz. Ama dikkat edin sadece üç kere kullanabilitrisiniz.''
Şimdi biraz sevinçli gözüktüler. Bende onlara:
''Görevinizi başarıyla tamamladınız melezler. Şimdi sizi Melez Kampına yollayacağm.''
Onları Melez Kampına yolladıkan sonra Tanrılar Konseyi'nin yolunu tuttum.

Tanrı Hephasitos'un Görevi (Othrys Dağının Devamı)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dio'nun görevi (Kano gölünün devamı)
» Othrys Dağı mı?
» Othrys görüşmeleri
» 2 Tanrı'nın Yardımı
» Tanrı Morpheus'la Rp