Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Karşılaşma[C.D'nin devamı]

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Karşılaşma[C.D'nin devamı] Empty
MesajKonu: Karşılaşma[C.D'nin devamı]   Karşılaşma[C.D'nin devamı] Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 8:29 am

''Dur, o Kraken.O seni de beni de aşar.Kaçalım!'' dedi Lulu. Hızla pegasuslarımızla oradan uzaklaştık. Kraken'i daha önce bir kitapta okumuştum. Tanrıların gücüyle eş değerde bir güce sahipmiş ve bizi kolaylıkla lokma yapabilirmiş. O yüzden direk kaçmak en mantıklısıydı. Üstelik Lulu'da titanların gücü mevcutken ondan korkuyorsa, benimde korkmam gerektiği açıktı.

Sesleri duyunca Sirenler Körfezi'ne girdiğimizi anladım. Seslerin etkisine kapılmamak elde değildi. Burasıyla ilgili pek bir şey bilmiyordum aslında. Bir kaç melezden güzel siren sesleri hakkında bir kaç bir şey duymuştum o kadar. Artık Lulu'yu takip etmek falan umurumda değildi.Gittikçe kayalıklara yaklaşıyor, güzel hayallere dalıyordum. Sonsuz güç, mutluluk, ailem...
Pegasusumla nereye olduğunu bilmesemde güzelce uçmaya devam ediyorduk. Artık Lulu'nun nerede olduğu da umurumda değildi. Sudaki sirenlere bakıyor, müziklerine kulaklarımı açıyordum. Karşımdaki kayalıkların fazlalaştığını görsem de pek aldırış etmedim. Lulu'nun bağırışıyla kendime geldim. ''Amanda! Hemen buraya gel!'' diye bağırdı. Onu duymamazlıktan gelerek devam ediyordum. Sadece puflamakla yetindim. Daha sonra Lulu'nun tekrar sesi duyuldu...

Aster Phoenix
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı

MesajKonu: Geri: Karşılaşma[C.D'nin devamı]   Karşılaşma[C.D'nin devamı] Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 9:00 am

''Amanda! Hemen buraya gel!'' Bağırmama rağmen geriye dönmedi, farkında değildi ama her an pegasususundan düşebilirdi. Benim pegasusum da etkiye girecekti fakat giysimin bit kısmını yırtıp kulaklarını tıkadım. Daha sonra arkasından tekrar bağırdım, ''Amanda! Dur, orası ölüm. Dur, bekle!'' Bunu dememe rağmen tekrar beni dinlemeyince tüm hızımla ona doğru pegasusumu sürdüm, fakat bir süre sonra sirenler beni de etkilemeye başladı. Fakat içimdeki Titan Gücü'nü kullanarak onun etkisinden kurtuldum. Amanda'yı son gördüğümde pegasusunun üstündeydi fakat şu an sanki ondan inermiş gibi indi ve suya gömüldü. Ah, niye dediğimi dinlemiyor ki? Şimdi bir de onu kurtarmak zorundayım. Her şey niye bu kadar zor olmak zorunda?

Buna nasıl ve neden karar verdim bilmiyorum ama yinede suya daldım ve Amanda'yı aramaya başladım. Amanda aşağıdaydı ve boğulmak üzereydi. Hemen yanına doğru yüzdüm ve belinden kavradığım gibi yukarı doğru yüzmeye başladım. Daha sonra odaklandım ve Okeanos'un gücünü kullanarak hızlanıp birbirimizi suyun üstüne -pegasusumun üstüne doğru- fırlattım. Daha sonra pegasusum da yerine geldi ve tam üstüne düştük. Daha sonra Amanda'nın pegasusunun da kulaklarını tıkadım ve beni takip etmesini söyledim. O da dediğimi yaptı ve beni takip etmeye başladı. Sirenlerin sesi kaybolduktan sonra Amanda da yavaş yavaş kendine gelmeye başladı.Sonra oradan uzaklaşmaya başladım.Bugünlük bu kadar iyilik yeter ve artardı.

En son Lelouch Lamperouge tarafından Salı Ara. 14, 2010 9:07 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Karşılaşma[C.D'nin devamı]   Karşılaşma[C.D'nin devamı] Icon_minitimeSalı Ara. 14, 2010 5:10 am

Sirenlerin sesine kapılıp sulara gömülmüştüm. Ve kuşkusuz bütün suç benimdi. Lulu'nun söylediklerine kulak asmıştım. O anda sirenlerin sesiyle kurduğum hayaller o kadar güzeldi ki Lulu falan umurumda olmamıştı. Suyun içinde nefes almaya çalışmak başlı başına saçmalıktı. Sirenlerin beni öldüreceği ortadaydı. Son dakikalarımın olduğunu geride bıraktıklarımı düşündüm; ailemi...

Daha sonra biri beni belimden kavrayarak suyun içinden çıkardı ve pegasusun üzerine fırlattı. Bilincim yavaş yavaş yerine gelse de gözlerimi açamıyordum. Kırpıştırdığımda güneş gözlerimi kör edecek gibi geliyordu. Bir süre öylece durduktan sonra yavaş yavaş gözlerimi açmanın zamanı gelmişti. Güneşin etkisi hala sürüyordu. Ama az önceki gibi kör olacağım diye korkmuyordum. Siren Körfezi'nden çıkmıştık. Morgana'nın üzerindeydim. Ancak çevrede kimse gözükmüyordu. Lulu'da gitmişti. Hayatımı kurtardığı için '' Çok teşekkür ederim.'' diye fısıldadım. Bunu duymayacağını zaten biliyordum. Ama içimden öyle gelmişti. Öksürmemle birlikte ağzımdan sular çıkmaya başladı. Herhalde iki-üç litre suyu yutmuştum. Morgana'nın üzerinde doğrularak yoluma devam ettim...

Rp Bitmiştir!

Karşılaşma[C.D'nin devamı]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 1. Kehanet (Labirent'in Devamı)
» 2. Kehanet (Tartarus'un Devamı)
» Maceramız! (Canavarlar denizinin devamı)
» Kayıp Canavar (Labirent'in devamı)
» Bir görev alıyoruz 2 - Plaj'ın devamı