Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kavun'mu ? Kavun değil teyze Kevin !

YazarMesaj
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

Kavun'mu ? Kavun değil teyze Kevin ! Empty
MesajKonu: Kavun'mu ? Kavun değil teyze Kevin !   Kavun'mu ? Kavun değil teyze Kevin ! Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 10:51 pm

-Beni uzak diyarlara götür Pegasusum !

Başını yarım daire biçiminide devirdi. Bu atlarında göz devirmeleri bir garip haa... Pegasusum yukarı doğru havalanıp bir daire çizdi. Artist...pegasus.

-Pegasus müsait bir yerde inebilir miyim ?

Havada durdu ve aşağı doğru yavaşça inmeye başladı. Yere 3 mere kala bir sokak arasında durdu. Şaha kalktı ve beni sırtından attı. Arkadaki çöp kamyonunun içine düştüm. yukarı baktığımda Pegasusum Kampa doğru gitmeye başlamıştı bile...

-Bu iş burada bitmedi pegasus ! Sana 5 gün küpşeker yok !
-Pegasus mu ? O yenir mi ?

Yanıma baktım ve bir evsizinde çöp kamyonun içinde olduğunu gördüm. Elinde yarısı yenilmiş bir... aman tanrılarım !...dooonaaatttt !

-Eğer bana o donatı verirsen sana bir altın veririm

Elimi cebime attım ve bir Drahmi çıkardım. Elimden drahmiyi kaptı ve dişleriyle bükmeye çalıştı... bir dişi söküldü. Bana elindeki Donatı uzattı ve kamyondan aşağı atladı. Sonunda donatı benimdi... sadece benim ! Nihahaha !
Donatı azıma doğru götürdüm ve bir ısırık almak için hazırlandım.

-Kevin !

Gözlerimi açtım ve etrafıma baktım... Cole başımın üstünde duruyor ve bana bakıyordu.

-Neredeyim ?
-Evinde tabiki !

Etrafıma baktım ve gerçekten evde olduğumu gördüm. Eski yatağımda uzanmış üstüm açık şekilde yatıyordum.

-Buraya nasıl geldim ?
-Unuttun mu ? Pegasusunla kamptan kaçtık ya... aileni görmek istemiştin.

Evet hatırlamıştım cole ile bunun planını yapmıştık ve şimdi buradaydım. Cole bana garip garip baktı... sanırım gerçektende garip görünüyordum.

-Kabus mu gördün ?
-Bilmek bile istemezsin Cole bilmek bile istemezsin.

Annem içerden seslendi.

-Hey Kevin sana Donat aldım ! En sevdiğin yiyecek budu değil mi ?

Şaşkınlığın ve mutluluğun içime aktığını hissettim... ağzımdan tek dökülen sözcük şu oldu...

-Donat ?

Kavun'mu ? Kavun değil teyze Kevin !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» EM Teyze Ben,Zell ve Roc
» Em teyze ordamısın ?
» Em Teyze'ye Uçuyoruz
» Yaşlı Teyze Bize Pis Güldü!
» Yine,Yeni,Yeniden Em Teyze..