Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Em teyze ordamısın ?

YazarMesaj
Perseus Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Perseus Carter

Em teyze ordamısın ? Empty
MesajKonu: Em teyze ordamısın ?   Em teyze ordamısın ? Icon_minitimeÇarş. Ocak 05, 2011 11:02 pm

Aresten aldığım harita ile yola koyuldum.Haritada üzerinden geçtiğimiz yerleri işaretlemiştim.Tahminime göre şu anda Em teyzenin bahçesinin hemen yakınında olmalıydık.Fotia'yı aşağıya indirdim.Burası otlak bir yerdi Fotiayı orda bir kayaya bağladım ve ''sen burada bekle'' deyip bir küp şeker verdim.Biraz yorgun gibiydi.Ben içeride ateş taşını ararken o da burada dinlenebilirdi.Çok iyi bir plandı.Fotia'nın güvende olduğunu garantiledikten sonra Em teyzenin bahçesine doğru yürümeye başladım.İçeriye girdim.İçerisi heykellerle doluydu.Sanki hepsi hayalet görmüştü o hayalet tarafından bu hale getirilmişti.İçeride dolaşırken bir anda yanımda bir teyze belirdi.''Merhaba,yavrum ben Em Teyze sana nasıl yardımcı olabilirim?''.Kadın çok yaşlı gibi görünüyordu ama değildi yani cildi bir genç cildi kadar canlıydı.Kadını süzerken üzerinde bir kolye gördüm.Kolyenin üstünde kırmızı bir taş.Bu ateş taşı olmalıydı.''Boynunuzdaki kolye çok güzelmiş,sade ve güzel bir kolye.Biliyormusunuz benim annemde kolye tasarımcısıdır onunda çok güzel kolyeleri vardır.Acaba kolyenize bakabilirmiyim? Nerden aldınız bu kolyeyi?''diye sordum.''Beni kandırabileceğini mi sandın Melez !''Sesi daha çok tıslama gibi gelmişti.''Sen gelmeden önce haberini aldım! Babana söyle bu taşı geri alamayacak !'' Em teyze bir anda üzerime atladı.Kalkanımla ondan korundum.Kılıcımı çektim.Onada doğru deli gibi ve amaçsızca savurmaya başladım.Tek istediğim yara almamaktı.Em teyze kılıcımdan kaçarken cebinde bir şey çıkardı ve çıkardıığı şey bir kalkana dönüştü.Üzerinde çok güzel işlemeleri vardı.Kalkanın tam ortasında bir aslan ağzı şekli ve etrafında ise diken gibi sivri uçlar vardı.Kenarları bile sivriydi.Sinirle kalkanıyla bana vurdu.Sivri uçlarından kurtulmuştum ama çarpmanın etkisitle yere yığıldım çok sinirlenmiştim''Senin özel oyuncakların varsa benimde var NİNE!''dedim ve kılıcımla kalkanımı yerine takıp yüzüklerimi aktfileştirdim.Elimde 2metrelik kılıcım duruyordu.Em teyze tısladı ve geri çekildi.''Buraya kadar NİNE! İşin bitti!''.Em teyzenin üstüne koştum ve kılıcımı savurdum amacım onu öldürmek değildi.Boğazının oradaki kolyenin zincirini kestim.Ateş taşı yere düştü.Em teyze onu almak için eğildiğinde.''Asla Nine.Bir daha o taşı alamayacaksın!''dedim ve kendim bile nasıl yapıldığını bilmediğim bir hareketle duvara zıpladım düm düz duvarda yürüdüm.Tamam bunu yapanları görmüştümde yapmayı hiç denememiştim.Em teyzenin oraya gittiğimde kılıcımı kaldırdım ve Em teyzenin ellerine doğru indirdim.Kılıç Em teyzenin kollarını kesmişti.Em teyze çığlıklar atarak geri çekildi ve ''Düşündüğümden güçlüymüşsün melez''diyip başındaki örtüyü çıkardı.İçgüdülerimle kalkanımla yüzümü kapattım sonra bir şeyin arkasına saklanıp kalkanımın yansımasıyla Em teyzeye bakıyordum.''Geel buraya''diye kafasındaki yılanlarla birlikte tıslıyordu.Olamaz bu Medusaydı! Ona bakmamam gerekiyordu yoksa taşa dönüşürdüm.Korkuyla gördüğüm heykelleri hatırladım ne yapacaktım şimdi.Onlar gibi olmak istemiyordum.O sırada medusanın sesini duydum.''Geel ve koleksiyonuma katıılll!'' Paniklemiştim.Umutsuzca ''baba bana yardım edeceğini söyledin hadi et şimdi bak senin o lanet olası taşın için savaşıyorum burda'' diye geçirdim içimden.Bunu söyler söylemez ayağa fırladım kalkanımla vücudumu koruyordum diğer elimde ise babamıın verdiği kılıç vardı.Medusanın üstüne direk koştum ve onu kesip öldürdüm.Yere yığıldığını duydum.Böyle direk ve saçma bir saldırı beklemiyordu galiba.''Aman baba sağol ne kadar da zekisin amma saçma saldırıydı o ! '' dedim yukarı doğru bakıp.Medusanın kafasının olduğunu tahmin ettiğim yere bir örtü örttüm.Belki büyüsü halaa devam ediyordur şansa bırakamazdım işimi.Yere düşen üzerinde Ateş Taşı bulunan kolyeyi aldım.Boynuma taktım bu kırmızı bir taştı çok da güzael görünüyordu.''Hediye için teşekkürler baba''dedim ve gökyüzüne doğru göz kırptım.İlerledim yerde medusanın kalkanını gördüm çok güzeldi aldım elime inceldim.Kalkanın arkasında bir tuş gördüm ona bastım ve kalkan bir saate dönüştü.''Vay be ne havalı''diye geçirdim içimden.Yeni edindiğim ganimetler ile dışarı doğru yürüdüm.Telefonumu çıkardım ve annemi aradım.
''Alo anne nerdesin ?'' annemle buluşmak için program ayarladım ve Fotia'ya binip eve doğru uçmaya başladım.

Em teyze ordamısın ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kanka wuhu ordamısın ?
» EM Teyze Ben,Zell ve Roc
» Em Teyze'ye Uçuyoruz
» Yaşlı Teyze Bize Pis Güldü!
» Yine,Yeni,Yeniden Em Teyze..