Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kulübeme Gelişim.

3 posters
YazarMesaj
Pandora Monica Chase

Kulübeme Gelişim. Empty
MesajKonu: Kulübeme Gelişim.   Kulübeme Gelişim. Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 11:16 pm

Aslında kulübeme gelince çoğu Afrodit kızının beni dışlayacağını,böylece rahat olamayacağımı düşünmüştüm. Fakat yanıldığımı öğrendim ve kendimden utandım.Neyse,şimdi size kulübeme ilk gelişimi anlatacağım.

Belki de sürekli önyargıda bulunan aptal kızın teki olabilirdim,ama düşüncelerimden birkaçının doğru çıkacağına da emindim! Örneğin ; Kulübemin pembiş pembiş olması gibi...
Çekingen bir tavırla kapıyı açtım ve bir an tüm 'prenseslerin' dönüp bana baktığını sanarak yerin altına inmek,Hades'in yanına saklanmak istedim. Aman Tanrı'larım,neler söylüyordum ben?
Herkes kendi giysileriyle uğraşıyordu ve beni takan da yoktu. Ama onlara tiz bir sesle ''Merhaba kardeşlerim.'' deyince hepsi bana gülümseyerek baktılar. Ve yanıma gelip kendilerini tanıttılar. O sırada içeriden kulübede çok önemli bir yere sahip olduğunu düşündüğüm bir kız geldi ve bana şöyle dedi. '' Kulübemize hoşgeldin Pandora. Ben Afrodit kulübesi lideri, Anna B!''
Pandora Monica Chase

Kulübeme Gelişim. Empty
MesajKonu: Geri: Kulübeme Gelişim.   Kulübeme Gelişim. Icon_minitimeC.tesi Şub. 05, 2011 1:02 am

Not: Kulübemdeki kardeşlerimden isteyenler katılabilir Smile ♥️
Alexandra Bethany Daniels
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Alexandra Bethany Daniels

Kulübeme Gelişim. Empty
MesajKonu: Geri: Kulübeme Gelişim.   Kulübeme Gelişim. Icon_minitimeC.tesi Şub. 05, 2011 5:19 am

Kafamı okuduğum kitaptan kaldırdım. Yeni bir kız kardeş mi? Tam benlik! Hemen yerdeki dergi yığınının üzerinden atladım ve yavaş yavaş yaklaştım. "Merhaba. Ben Alexandra Regina Daniels. California'lıyım. Kulübeye gelen 3. kişiyim. Hoş geldin. Ne zaman konuşmak istersen yanıma gel." dedim ve gülümsedim. Sanırım motora bağlamıştım.
Pandora Monica Chase

Kulübeme Gelişim. Empty
MesajKonu: Geri: Kulübeme Gelişim.   Kulübeme Gelişim. Icon_minitimeC.tesi Şub. 05, 2011 8:33 am

Beni böyle karşılamalarına,özellikle Alexandra'nın beni böyle karşılamasına oldukça sevinmiştim. Neden bilmiyorum,ama ona kanım ısınmıştı.Umarım bu kulübede iyi arkadaşlar edinebilir,pekçok kişi tarafından sevilebilirdim. Şimdi hepsi birer hayal olarak gözükse de,bir gün hepsinin gerçekleşeceklerine emindim.

Anna B. ile de konuşup,pembe duvarlı,şirin odamın kapısını araladım. İçerisi çok güzel kokuyordu. Masamın üstünde ise düzenli şekillerde yerleştirilmiş parfümler,makyaj malzemeleri duruyordu. Bunu düşünmeden duramıyordum : ' Afrodit kızı olmak ne de güzeldi!'
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

Kulübeme Gelişim. Empty
MesajKonu: Geri: Kulübeme Gelişim.   Kulübeme Gelişim. Icon_minitimeC.tesi Şub. 05, 2011 8:39 am

Alex işte , saçmalamakta üstüne yok.Kardeşimize merhaba demek için duvarıma hemen yapıştıracağım posteri yapıştırdım ve yanına gittim.Elimi yeni kardeşin omzuna koyarak " Merhaba,hoşgeldin Pandora ben Thalia,kulübenin en yeni üyesiyim tabii sen gelmeden önce" dedim kıkırdayarak."Senin yatağın benimkinin yanında, eşyalarını oraya koy ben de sana etrafı gezdireyim."

Kulübeme Gelişim.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kulübeme İlk Adım
» Yeni kulübeme yaklasıyordum..
» Kulübeme ilk geldiğim zaman
» Kulübeye Gelişim
» ~Kampa Gelişim~