Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kulübeme ilk geldiğim zaman

+2
Alyssa Lauren Franke
Thalia A. Carter
6 posters
YazarMesaj
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

Kulübeme ilk geldiğim zaman Empty
MesajKonu: Kulübeme ilk geldiğim zaman   Kulübeme ilk geldiğim zaman Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 10:18 am

Bir çok sorunun ardından Melez Kampı'ndaki kulübemin önüne gelmiştim.Oldukça heyecanlıydım ama biraz üzgündüm çünkü eski sıradan hayatımı özleyebilirdim.
Kulübeye girdiğimde tüm kızlar bana baktı aynı girişteki gibi.Kızlar oldukça süslüydü benim gibi."Merhaba ben Thalia" dedim kızlar ise beklemediğim bir şekilde "Biliyoruz" dediler.Ve kızlardan biri bana yaklaşıp....
Alyssa Lauren Franke
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Alyssa Lauren Franke

MesajKonu: Geri: Kulübeme ilk geldiğim zaman   Kulübeme ilk geldiğim zaman Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 10:29 am

Yeni gelen kardeşime doğru yaklaştım. '' Merhaba Thalia ben Katia.Burda beraber çok eğlenebiliriz.Beraber dedikodu yapabilir , partiler düzenleriz.'' dedim sıcak kanlı bir tavırla. Yüzüne bakınca herşey anlaşılıyordu , Belki alışamıyacaktı diye endişeleniyordu korkuyordu. Bunlar banada olmuştu yakın bir zamanda. Ama kısa bir süre sonra unutuluyor.

Thalia ' yı yanıma çağırdım ve '' Sevgili kardeşim senle birşeyler yapalım.Afrodit klasiği.İlk nce birbirimize makyaj yapalım sonra kıyafet giyeriz.Ne dersin?'' dedim heyecanla.Bana bakarak '' Süpper olur bn en iyi kıyafetlerimi ve makyaj aletlerimi getiriyim '' dedi. Birbirimizle iyi anlaşıcakmış gibi hissetmiştim. O sırada hemen Thalia geldi elinde bir sürü kıyafet ve kocaman bir makyaj kutusuyla.Bunları göünce
gerçekten iyi anlaşabileceğimizi anlamıştım.

Aynanın karşısına geçtik.Gözüme bandaj taktı ve bana makyaj yapmaya başladı . Ve makyajıma uygun kıyafet hazırladı.Birkaç saat sonra aynaya baktığımda kendimi tanıyamamıştım. Ama şimdi sıra bendeydi...
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: Kulübeme ilk geldiğim zaman   Kulübeme ilk geldiğim zaman Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 10:35 am

"Kulübeye hoş geldin Thalia, ben Anna. Kulübe lideriyim ve biraz değişik bir Afrodit çocuğuyum."dedim yeni kardeşime gülümseyerek. Thalia güzel bir kızdı ve onunda sadece süsle uğraşacak bir kız olmadığını tahmin ediyordum. Tüm kardeşlerim öyleydi."Bu arada benim temizlik takıntım var, annemin kızıysan sende temiz birisindir büyük ihtimalle ama bazen temizliği sevmeyen kardeşlerimizde olabiliyor."dedim Lara'ya gülümseyerek. Ardından Thalia diğer kardeşlerimizle tanıştı.
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

MesajKonu: Geri: Kulübeme ilk geldiğim zaman   Kulübeme ilk geldiğim zaman Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 10:58 am

Hepsi sıcakkanlıydı.Hele onlarla kardeşime makyaj yaparken tanışmış olmak cabası.Sıra bendeydi bana makyaj yapacaktı Katia.Aslında kutsamam vardı o sırada ama nasılsa kulübeye girdikten sonra geçmişti."Eveet.Bana makyaj yapacaksınız evet ama benim iyi bir fikrim var." dedim.Kızlar merakla bakıştılar kendi aralarında.Sonra hepsi bana bakıp aynı anda "Neymiş o" dediler.Ben de gülümseyerek "Elbette akşamki pijama partisinin planları" dedim.Şimdi hepsi de gülüyorlardı.Bavulumdan kağıt çıkardım hemen sonra da onlara "Neler olsun sizce?" dedim.
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Kulübeme ilk geldiğim zaman   Kulübeme ilk geldiğim zaman Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 12:31 am

Yeni gelen kardeşimizle tanışıp kaynaşmıştık hemen. Tam bizim kafadan olduğu için kaynaşmada hiç sorun çekmemiştik. Süslenmeyi seviyordu. Güzeldi de. Yani bize benziyordu. Ayrıca birde eğlenceliydi. İlk geldiği gün bile parti düşünüyordu. Buda hoşuma gitmişti. " Eee neler olsun partimizde? " dediğinde hemen öne çıkarak lafa atladım.

" İçki de getirelim mi? " Herkes bana baktı ve sonra da gülmeye başladı. Yeni gelen kardeşimiz Thay merakla " Yasak değil mi? " diye sordu. Lara hemen cevapladı bu soruyu: " Yasak ama kaçak olarak getireceğimiz için kimsenin bundan haberi olmayacak. " Akşam çok eğlenceli olacaktı. Kız kıza kutlama yapacaktık. Pijama partisi için cips gibi abur cubur şeyleri hazırlamak için mutfağa yöeldim.
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

MesajKonu: Geri: Kulübeme ilk geldiğim zaman   Kulübeme ilk geldiğim zaman Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 12:54 am

Kafa çocuk derler ya erkekler kardeşlerim de kafa kızdı.Hepsi benim gibiydi."Tamam planlamalar hazır peki kimleri davet edeim?Erkekler falan olsun mu?" Ang "Tabii ki..Hem onlarla da tanışmış olursun" dedi.
Akşam olmak üzereydi.Çene çalarken zaman da hızlı akmıştı.Ang,Katia ve ben diğer kulübelere pijama partisini haber vermek için kulübeden çıktı.Herkes kabul etmişti.Ates çocukları da korku hikayesi anlatacaklamış.Anlaşılan parti gerçekten de müthiş olacaktı.Kendi kulübemizdekiler biz diğerlerini çağırırken kulübeyi süslemişlerdi.
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Kulübeme ilk geldiğim zaman   Kulübeme ilk geldiğim zaman Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 4:11 am

Claire'ye yardım etmek için mutfağa yöneldim.Claire ayak seslerimi duyunca bana baktı ve gülümsedi.Gülümsedim ve elimi omzuna koydum.Kulağına yaklaştım. "Ben Ken'den ayrıldım." Claire şaşkın bakışlarla beni süzdü.Daha sonra şaşkın bakışları üzüntüye dönüverdi.Sahte gülümsememi koymaya çalıştım.Ama becerememiştim.Claire yanıma geldi "Neden?" diye sordu.

Mutfaktaki sandalyeye oturdum ve elimi masaya koydum.Derin bir nefes aldım ve anlatmaya başladım. "Bilemiyorum,herşey aniden oldu.Ben zaten soğumaya başlamıştı gibi birşey." Claire bana hüzünle baktı.Direk ayağa kalktım ve gülümsemeye çalıştım. "Boşver,bizi bekleyen parti var." Dedim ve elimdeki cipsle salona gittim.
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

MesajKonu: Geri: Kulübeme ilk geldiğim zaman   Kulübeme ilk geldiğim zaman Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 7:36 am

Mutafa yöneldim.Ang ve La biraz mutsuz gibiydiler fakat suratlarında sahte bir gülücük vardı.Tabii bu bana sökmezdi."Hey, ne oldu?" dedim.Ang bana dönüp "Önemli bir şey değil.Zaten yenisin ilgin yok bunla" deyip gülümsemeye çalıştı.Anna B. yanıma geldi ve "Yoo bu tüm Afrodit Kızları'nı ilgilendirir söyleyin" dedi.Ang ve La bir süre bakıştıktan sonra Kevin denen bir çocuktan ayrıldığıı söyledi La.Tüm kızlar üzüldü ama Anna B "Önemli değil Lara.Bu partide belki başkasıı bulursun." dedi."Bu arada yüzünüzdeki sahte gülümsemeyi kesin beni ürkütüyorsunuz" dedi Kat.
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Kulübeme ilk geldiğim zaman   Kulübeme ilk geldiğim zaman Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 4:33 am

Lara, Ken'den ayrılmıştı. Buna çok üzülmüştüm. Aralarnın kötü olduğunu biliyordum ama yine de bunu duyunca beni bir hüzün kaplamıştı. Lara'yı üzmemek için yüzüme sahte bir gülücük kondurdum ama bu sahte gülücüğü herkes hemen anladı. Lara'yı hep birlikte teselli ettik. Anna'nın da dediği gibi bu partide yenisini bulabilirdi Lara. Lara'nın yanına gidip sessizce kulağına fısıldadım: " Bunu partiden sonra uzun uzun konuşcaz tamam mı? "

" Tamam. " Lara'yla parti bittikten sonra uzun uzun konuşmak için sözleştikten sonra parti için süslemelere devam ettik. Davetliler hazırdı. Süsleme de bitmek üzereydi. Geriye bir te giyinmek kalmıştı ve bu en elenceli kısımdı.
Daisy Ivana
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Daisy Ivana

MesajKonu: Geri: Kulübeme ilk geldiğim zaman   Kulübeme ilk geldiğim zaman Icon_minitimeSalı Şub. 22, 2011 4:48 am

Klübenin kapısını açtığımda anda süsler ve kardeşlerimin hazırlıkları ile karşılaşmıştım. Hatta parlak bir süs kafama düşmüştü. Callie odasına doğru yönelirken yakaladım.
''Parti var ve benim haberim yok.'' Callie, yüzünde mahçup bir gülümseme ile bana baktı.
''Parti için klübeyi hazıarlamaktan kurtuldun.''
''Evet. Haklısın. Peki şimdi ne yapıyorsunuz?'' Callie, yüzünde parlak bir gülümseme ile bana döndü.
''Parti için giyineceğiz. Sende hemen odana git ve üstüne birşey geçir.'' Callie, odasına girdi. Bende onun ardından kendi odama yöneldim. Tam odama girecekken klübenin boş odasında ki bavulları gördüm. Sanırım yeni bir kardeşim daha gelmişti. İsmi neydi? Tay Tahlia ya da her neyse. Parti de nasıl olsa tanışırım diye düşünerek içeri girdim.
Büyük dolabımın kapısını açtım ve içinde ki kıyafetlerime baktım. Şöyle bir dolabımı göz geçirdikten sonra arlarından beyaz elbisemi şeçtim.

Spoiler:

Elbisemi giyindeikten sonra sarı saçlarımı açık bıraktım. Ormana yürüyüşe girderken saçlarımı hep topluyordum çünkü klübeye geri döndüğümde kesinlikle - ğer saçımı açık bıraktımsa - küçük bir dal parçası saçımda oluyordu. İçeriden sessler gelmeye başlamıştı. Kardeşlerim hazırdı sanırım.

Kulübeme ilk geldiğim zaman
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kampa Geldiğim İlk Gün ve Karışıklıklar
» Kulübeme İlk Adım
» Kulübeme Gelişim.
» Yeni kulübeme yaklasıyordum..
» Claire da arasın o zaman.