Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kanatlı At İşine Giriyorum

YazarMesaj
Izabelle Jearollia
Hekate'nin Çocuğu
Hekate'nin Çocuğu
Izabelle Jearollia

Kanatlı At İşine Giriyorum Empty
MesajKonu: Kanatlı At İşine Giriyorum   Kanatlı At İşine Giriyorum Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 8:41 pm

Pegasuslar çok sevimli canlılar.

Kampa geleli birkaç gün olmuştu. Yeni alışmaya başlamıştım ki ahırları görene kadar. Burası bir sürü kanat takmış atlarla doluydu. Pardon gerçekten kanatları vardı. Satir dostum Murphy bana artık bir pegasusun olmalı demişti. Bunu duyduktan sonra ışık hızıyla ahırlara koştum. Ahırlar cephanelik ve çilek tarlalarına yakındı.
Nefes nefese içeri girdim. Burada birbirinden güzel pegasuslar vardı. Renkleri özellikle güzeldi. Rüya gibilerdi. Ben içeri girince debelenmeye başladılar. Aralarında beyaz renkli, gümüş yeleli bir pegasus vardı. Yelesinde kırmızı noktalar vardı. Tüyleri biraz garip göründü gözüme. Sanki gerilmiş gibiydi. Her an bir şey olabilirmiş gibi dik duruyorlardı. Asil ve ağırbaşlı duruyordu. Gözleri çok derin bakıyordu. Yani bir pegasustan bu kadar derin bakış beklemezdim. Maviydiler.
Diğerlerine bakmadan onun yanına gittim anlar umuduyla konuştum ''Merhaba αξιοπρεπής.'' Bu ismi nasıl Yunanca söyledim bilmiyorum ama güzel bir isimdir umarım diye düşündüm. Pegasusum yeni sahibini sevmiş gibiydi. ''Sevinçle'' kişnedi. Ona biraz küp şeker verdim. Pegasuslar ne yerlerdi ki? Neyse, küp şekeri sevdi sanırım. Daha sonra gidip oradaki görevliye adımı yazdırdım. Pegasusumun olması çok havalıydı.
αξιοπρεπής Yunanca'da Kral anlamına geliyordu. Ki bence pegasusum o asaletle bu ismi sonuna kadar hak ediyordu. Ona veda ettim, birlikte çok yoculuk yapacaktık galiba.

Kanatlı At İşine Giriyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kanatlı Bir At Bana Sulu Bir Öpücük Veriyor
» ήλιο-O Kanatlı bir at..
» İşleme kanatlı bir pegasus...
» Kanatlı bir At Sahibi Oluyorum
» Kanatlı Bir Dost Ediniyorum