Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İşleme kanatlı bir pegasus...

YazarMesaj
Kim Hyun Lee

Kim Hyun Lee

İşleme kanatlı bir pegasus... Empty
MesajKonu: İşleme kanatlı bir pegasus...   İşleme kanatlı bir pegasus... Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 11:32 am

Kardeşim Jacquenetta bana tüm kampı akşama kadar gezdirdikten sonra sona sakladığı bu muhteşem yeri göstermek üzere beni içeri itti. Neredeyse burnum kırılıyordu diyebilirim çünkü içerisi müthiş bir şekilde pislik kokuyordu. Kokudan gözlerimi açamıyordum.
"Korkma Kim! Gözlerini yakmaz. Sen sadece gözlerini aç ve ayaklarının götürdüğü pegasusun yanına git." dedi kıkırdayarak. Kapıdan içeri girdiğimde gözlerimi açtım ve havayı zor da olsa solumaya başladım. İçeride bin bir çeşit kanatlı at vardı. Pembesinden tutunda siyahına kadar... Hepsininde boyunlarında ufak bir kartta isimleri yazılıydı. Çok hoş isimlerdi bunlar... Jacquenetta'nın beni kapıdan dikkatle izlediiğini farkedebiliyordum. Ne yapacağımı bilemiyordum önce ama aynı onun dediği gibi oldu. Ayaklarım bir köşede sessizce duran bir pegasusa doğru ilerliyordu. Bembeyaz tüyleri vardı ve simsiyah gözleriyle tam gözlerimin içine bakıyordu. Sanki bana sesleniyordu. Yavaş ve ürkek adımlarla yanına gittim. Eğildim ve çenesini hafifçe okşadım. Bana neredeyse gülümsediğine yemin edebilirdim. Yavaşça bana doğru sokuldu ve hafif mırıltılar çıkardı. Bu bir dişiydi. Her yeri bembeyazdı ama bir yeri hariç... Kanatları adeta altından işlemelerle kaplıydı ve buda onu asil gösteriyordu.
"Ne kadar güzelsin sen böyle... Sen... Suki'sin."
Onun benim olduğunu hissediyordum. Jacquenetta tam bu sırada arkamdan seslendi.
"Evet! Suki senin kardeşim."
Memnnun olmuştum çünkü ilk günden harika bir pegasusum vardı. Yandaki torbadan minik elmaları aldım ve beslemeye başladım onu, Suki'mi.

İşleme kanatlı bir pegasus...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kanatlı Bir At Bana Sulu Bir Öpücük Veriyor
» ήλιο-O Kanatlı bir at..
» Kanatlı bir At Sahibi Oluyorum
» Kanatlı At İşine Giriyorum
» Kanatlı Bir Dost Ediniyorum