Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kanatlı Bir At Bana Sulu Bir Öpücük Veriyor

YazarMesaj
Nemia Stacy Gresean
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Nemia Stacy Gresean

Kanatlı Bir At Bana Sulu Bir Öpücük Veriyor Empty
MesajKonu: Kanatlı Bir At Bana Sulu Bir Öpücük Veriyor   Kanatlı Bir At Bana Sulu Bir Öpücük Veriyor Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 6:07 am

Kulübemden çıkıp, ahırlara girdim. Bir pegasusum olsun istiyordum. Negia kendininkiyle hava atıp duruyordu. Ahıra girince içeride bir kıpırtı oluştu, renk renk pegasuslar kafalarını bana çevirdiler. Yavaş yavaş ilerleyip, etrafa göz gezdirdim. Hepsi birbirinden güzeldi, ama benim gözüme birtanesi takılmıştı. Yavaşça ona doğru ilerledim. Geldiğimi farkedince, kafasını kaldırıp buz mavisi gözleriyle bana baktı. Çekinerek elimi kömür karası yelesine dokundurdum. Hafifçe kişnedi. Elimi cebime attım ve biraz küp şekerle bir yavruhavuç çıkardım. Hemen yemeye başladı. Ben de onu seyretmeye başladım. Simsiyahtı, ama üzerinde gümüş ve altın renklerinde çizgiler vardı. Çizgiler düzensiz bir şekilde atılmıştı. Kanatlarındaki tüyler de de renkler vardı. Yine gümüş ve altın renkleri. Son şekerler de bitince kafasını kaldırıp gözlerimin içine baktı. Ceplerimi karıştırıp, boş olduğunu farkedince üzüntüyle pegasusa baktım.
"Ah, tatlım. Üzgünüm. Başka yok." dedim çaresizlikle. Ama pegasus, üzülmüşe benzemiyordu. Kafasını eğip yerdeki samanlardan bir parçasını burnuyla bana doğru iteledi. Ben de eğilip bir iki otu alıp ağzıma attım. Pegasus keyifle kişnedi ve yanağımı öptü. Yani onun gibi bir şey.
"Sana Auris diycem. Nasıl?" diye sordum. Auris, Aurora'dan geliyordu. Aurora da Kuzey Işıkları demekti. Ve pegasusumun da Kuzey ışıklarını andıran bir görünüşü vardı.

Kanatlı Bir At Bana Sulu Bir Öpücük Veriyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dedem bana bir miras veriyor.
» Bir Tanrı bana uçan atını veriyor :)
» Bir Tanrı bana uçan atını veriyor :)
» Kanatlı Bir Dost Ediniyorum
» İşleme kanatlı bir pegasus...