Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dedem bana bir miras veriyor.

YazarMesaj
Valentino R. Gavino
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Valentino R. Gavino

Dedem bana bir miras veriyor. Empty
MesajKonu: Dedem bana bir miras veriyor.   Dedem bana bir miras veriyor. Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 12:16 am

Nkri'yle uçarken yazılanları okumaya çalışıyordum.Burda kısa bir adres yazıyordu "Em Teyze'nin Bahçe Cüclerei Mağzası." birde bir kehanet kehanette ise Öğrenildi ğile sırları
Opollon melezinin çağrısına geldi gecenin oğlu
Dedesi kaldıramadı yökü
Ailenin lunetini çözmek için
Jılan başlı kadına gönderildi
Gecenin iğlu
malesef antik yunancayı daha bu kadar anlaya biliyordum.Denilen adrese girdiğimde burası heykellerle doluydu ama bu heykellerin insandan farkı yoktu çünkü buranın sahibi Medusa'ydı!İçeri girdiğimde Medusa'ya bağırmaya başlıyordum "Hey nere desin?Ardından hemen "Ruhun Kalkanı" adlı zırhımı ve kılıcım "Pnevma Skia"yı açtım.Biraz bekledikten sevecen olmaya çalışıyormuşçasına tıslayarak "Merhaba Nyks oğlu heykel bakmaya mı geldin?"dedi adımı nerden biliyordu ya!Hemen gözlerimi kapattım ve cesur olmaya çalışarak "Kafanı kopartıp bana verecek misin yoksa ben kendim mi kesim?"dedim.Medusa sevinmişçesine tısladı ve "Kendin almayı denesen."dedi.Bende mırıldanarak "Öyle olsun" dedim ve sesin olduğu yöne kılcımı salladım.Medusa ise sinirlenmişçesine "Hey o kıyafete çok para verdim."diye bağırdı.Bende hem mızmızlanmasına hemde kıyafetini yırttığım için güldüm.içimden "Arc bu böyle olmaz bir çözüm yolu bulman lazım."diyordu.Her zaman ki gibi çözümü annemden gelen güçlerde arıyordum.Acaba ruhları kontrol edebilirmiyim diye düşündüm ve Medusa'nın ruhuna emirler vermeye başladım.Medusa birden bağırmaya başladım tek gözümü aralayıp Medusa'ya baktığımda yere eğilmiş çığlık atıyordu.Bende bunu fırsat bilip kılımı böğrüne sapladım ve kılıcımın ikinci kurbanı Medusa oldu.

Dedem bana bir miras veriyor.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir Tanrı Bize Görev Veriyor.
» Morpheus Bize Bir Görev Veriyor
» Kardeşim Bana Kılıç Eğitimi Veriyor
» Bir Tanrı bana uçan atını veriyor :)
» Bir Tanrı bana uçan atını veriyor :)