Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir Tanrı Bize Görev Veriyor.

2 posters
YazarMesaj
Eduard Ryan Longrange
Hephaistos'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Hephaistos'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Eduard Ryan Longrange

Bir Tanrı Bize Görev Veriyor. Empty
MesajKonu: Bir Tanrı Bize Görev Veriyor.   Bir Tanrı Bize Görev Veriyor. Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 2:36 am

Gözlerime giren güneş beni oldukça rahatsız ediyordu.Gözlerimi kırpıştırarak açtım.Ayağa kalktım ve yürümeye başladım.Nereye gittiğim hakkında bir fikrim yoktu ama ayaklarım beni pegasus ahırlarına gitmeyi zorladı.Yine macera yaşamak istemiyordum ama çok geçti.Aslında nereye gitmek istediğimi biliyordum ama... emin değildim.Pegasusumun yanına giderek başını okşadım.O sırada yalnız olmadığımı fark ettim.Artemis avcısı Sat de oradaydı.Gülümseyerek yanına gittim."Nasılsın Sat ?" dedim karalı görünmeye çalışarak.Sat irkilmiş gözüküyordu.Arkasını dönüp bana baktı.Meraklı bakışlarının ardından tekrar konuştum."Ben Hephaistos kulübesinden Eduard." dedim gülümseyerek.Sat rahatlamış görünüyordu."Ben de Artemis Avcısı Satellite." dedi.Sonra kendi pegasusunu sevmeye başladı.İkimizde arkamızdan gelen sesle birlikte irkildik."İkinize de selam.Ben Demeter çocuğu Harexis. dedi Harexis.Sat ve ben hemen arkamıza dönüp baktık.Harexis kampa yeni gelmiş gibi görünüyordu ki tanımıyordum.Ama May'in erkek bir kardeşi olduğunu duymuştum.Demek Harexis di.O da kendi pegasusunun yanına gitti.Ortalıkta fazlasıyla bir gerilim vardı.Sırf bu sessizliği bozmak için konuştum."İsterseniz bugün Olimpos'a gidelim." dedim.Sat olur anlamında başını salladı Harexis ise meraklı bakışlarla bana baktı."Yani Empire State'e gidelim." dedim Harexis'e.O da yeni anlamış gibi başını salladı.Fazla konuşmamıştık ama anlaşmıştık.Üçümüzde pegasuslarımıza bindik ve uçmaya başladık.New York'un manzarası oldukça güzeldi.Ama çok geçmeden inişe geçtik.Empire State binası tüm görkemi ile önümüzde duruyordu.Afallamıştım.Empire State binasına doğru yürümeye başladık.İçerisi dışı gibi büyüleyiciydi.Sonunda görevliye"600. Kat" dedim.Görevli benden korkmuş görünüyordu ama konuşmaya başladı."Üzgünüm bu binada öyle bi-" kılıcımı boğazına dayamam ile birlikte görevli susmuştu.Bize bir anahtar verdi ve biz asansöre doğru yöneldik.Asansörün gizli bölmesine anahtarı soktum ve çevirdim.Asansör aniden harakete geçip, yukarı çıkmaya başlamıştı.Aslında tek görmek istediğim kişi babamdı.Belki de bunun için gelmiştim.Asansör müziği çalmaya devam ediyordu.Ben de kaçıncı katta olduğumuza bakıyordum. 560.. 564.. 580.. 600.Sonunda asansör durmuştu.Asansörün kapısı açıldı.Ağzım da öyle.Olimpos'un görkemi ile karşı karşıyaydım...

(Sat Very Happy )
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

Bir Tanrı Bize Görev Veriyor. Empty
MesajKonu: Geri: Bir Tanrı Bize Görev Veriyor.   Bir Tanrı Bize Görev Veriyor. Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 9:40 am

Eduard'ın açık kalan ağzını Harexis eliyle kapattı. Ben bu sefer ağzımı açmayacaktım,buraya en sık uğrayan melezlerden biri olduğumu iddia edebilirdim. Daha yeni altın geyiği bulma görevi için buraya gelmişken şimdi yine rastgele,kafamıza göre buraya gelmiştik. Olimpos'ta ilerlerken açıkçası biraz da ürküyordum. Buraya sık gelirdim tamam,ama bir gün başıma bir dert gelecekti sürekli buraya geldiğim için. İlerlerken Harexis ve Ed'e baktım. "Tamam o zaman,taht odasına gidelim mi? Bir iki tanrıça olur orada herhalde. Fazla olmaz." Ed biraz sinirlenmiş gibi görünüyordu. "Deli misin sen Sat? Kafamız estiği takdirde taht odasına giremeyiz." Ed'i takmamaya çalışarak Harexis ile beraber taht odasına doğru ilerlerken Ed de sızlanıyordu. "Baban da buradadır,herhalde." Bunun üzerine Ed de öne geçerek yürümeye başladı. Taht odasına korka korka girdik ve ileri doğru baktık. Baktığımızda yaklaşık 3,5 metrelik bir tanrı karşımızda duruyordu ve sızlanışlarını işitebiliyorduk. "Afrodit,ah bir gelsen;göstereceğim ben sana." Bu sırada Ed'in gözleri parlamıştı. Karşımızda duran tanrı da üçümüze birden irdeleyen gözlerle baktı. "Avcı,botanikçi ve ... Oğlum." Onun Hephaistos olduğunu anca anlayabilmiştik. Ed ona doğru ilerlerken Harexis ve ben de taht odasının girişinde bekliyorduk. Ed ve Hephaistos bir süre hasret giderdikten sonra Hephaistos bize döndü. Ed çok mutlu gözüküyordu,onun adına sevinmiştim. Hephaistos Ed'i yanımıza gönderdikten sonra Ed'e fısıldadım. "Sonra anlatırsın o zaman." Tam biz gitmeye hazırlanırken Hephaistos bizi durdurdu. "Durun melezler;ve oğlum. Size bir teklifim var." Hepimiz şaşkın gözlerle Hephaistos'a bakarken Hephaistos da sesini kalınlaştırdı. "Size bir görev teklifim var,ne dersiniz?" Hepsi aynıydı,daha görevin ne olduğunu bilmeden,bizden kabul etmemizi istiyorlardı.Hepimiz birden kabul ettiğimizi söyleyince bize döndü. "Gidin ve Titan Atlas'ı kontrol edin. Onun esir tuttuğu melezi kurtarın."
http://www.platis.forummum.net

Bir Tanrı Bize Görev Veriyor.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Morpheus Bize Bir Görev Veriyor
» Bir Tanrı bana uçan atını veriyor :)
» Bir Tanrı bana uçan atını veriyor :)
» Annem Athena'nın Bize Verdiği Görev.
» Yaşlı Teyze Bize Pis Güldü!