Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Konsey Toplantısı-8

+10
Hermes
Hera
Hestia
Zeus
Hephaistos
Ares
Hades
Sirius Marvin Winchester
Artemis
Athena
14 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Konsey Toplantısı-8 Empty
MesajKonu: Konsey Toplantısı-8   Konsey Toplantısı-8 Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 4:23 pm

Yeni konumuz; Gigantların uyanışa geçmesi. Buyrun, sizi dinliyorum.

(3. ana site kurgusunu okumadan bu başlığa gelmeyin efendim. Alınız link.)
http://olimpos.my-rpg.com
Artemis
Tanrıça/GM/Bayrak Kapmaca Koordinatörü
Tanrıça/GM/Bayrak Kapmaca Koordinatörü
Artemis

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-8   Konsey Toplantısı-8 Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 1:14 pm

Ben konunun abartıldığını düşünüyorum hala. Yine de dünyada olduğum için gözetleme olanağım yüksek. Gördüğüm bir şey olursa belirtirim burada. Şimdi Apollon olacak o sorumsuzu bulmam gerekiyor. Smile
Sirius Marvin Winchester
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Sirius Marvin Winchester

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-8   Konsey Toplantısı-8 Icon_minitimeC.tesi Şub. 05, 2011 6:42 am

Ben Melezleri kullanmanın iyi bir fikir olduğunu hiç sanmıyorum. Sonra kendilerini birşey sanıyorlar!!
Hades
Tanrı
Tanrı
Hades

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-8   Konsey Toplantısı-8 Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 2:15 pm

Poseidon'a katılıyorum, ayrıca eğer başta biz olsaydık şimdi o gigantlar uyanmazdı. Zeus'un sorumsuz yönetimini destekliyorsunuz ama o size ne veriyor? Sorun üstüne sorun ve o sorunlarlada uğraşmak yerine melezleri görevlendiriyor. Bir düşünün bakalım hala doğru tarafta mısınız...
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-8   Konsey Toplantısı-8 Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 9:28 pm

Melezleri kullanmak zorundayız! Onlar olmadan Gigantları yenemeyiz. Ancak bu da hepsini kullanmak zorunda olduğumuzu göstermez. Aralarından seçilmiş olanları kullanacağız. Ve amca, senin yönetiminde olsak bence Gaia çoktan uyanır hepimizi Tartarus'a kapatırdı.
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-8   Konsey Toplantısı-8 Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 3:21 am

Aman Hades, söylediğin de laf mı? Zeus dünyanın gelmiş geçmiş en iyi yöneticisi bir kere. (Çünkü Athena hala Olimpos'un başına geçmedi. Tamam sustum.)

Önceki konseyde çıkan karara göre melezleri örgütlemem gerekiyordu ama ben onlara hiçbir şeyden bahsetmedim çünkü işin büyütülmesini doğru bulmuyorum. Artemis ve Demeter'in keşif bilgilendirmelerini bekleyeceğim.
Hephaistos
Tanrı
Tanrı
Hephaistos

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-8   Konsey Toplantısı-8 Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 8:26 am

Eğer melezsiz bir gigantı öldürebileceğim diyen varsa konuşsun. Ama tüm melezleri kullanamayız. Bu melez kıyımına neden olur. Gigantlar uyanışta ve artık geri dönüşü yok. Bu işin Poseidon ve Hades yönetimi ya da Zeus yönetimi ile bir ilgisi yok çünkü bu olay baş gösterdi. Sadece önlem almalıyız. Melezleri kullanmalıyız ama sadece seçilmiş ve bu işi kavrayabilecek melezleri.
Sirius Marvin Winchester
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Sirius Marvin Winchester

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-8   Konsey Toplantısı-8 Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 5:40 am

O zaman benim çocuklarımdan yada Hades'in çocuklarımdan birini kullanın Razz
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-8   Konsey Toplantısı-8 Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 4:33 am

Bir gün için, sadece bir gün için bu tahtı size bırakacağım ve Olimposu yönetmenin, dünyanın düzenini sağlamanın ne kadar zor olduğunu anlamanızı sağlayacağım kardeşlerim. Bakalım ondan sonra da böyle laubalilik yapıp yönetimimle dalga geçebiliyor musnuz!!
Sirius Marvin Winchester
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Sirius Marvin Winchester

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-8   Konsey Toplantısı-8 Icon_minitimePtsi Şub. 14, 2011 8:38 am

Bence hiç yapma! Çünkü o zaman herkes bizim ne kadar iyi olduğumuzu görür ve seni rafa kaldırırlar.
Hestia
Tanrıça/Karakter Koordinatörü
Hestia

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-8   Konsey Toplantısı-8 Icon_minitimeC.tesi Şub. 19, 2011 11:41 pm

Ne yaparsanız yapın ama benim çocuklarımı bu gigant saçmalığından uzak tutun. Suspect Ayrıca Zeus bence çok iyi bir hükümdar.
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-8   Konsey Toplantısı-8 Icon_minitimeSalı Şub. 22, 2011 4:37 am

Bence de Zeus iyi bir yönetici, bir kere benim fikirlerime önem veriyor olması bile bunun kanıtı.

Yalnız konumuz kimin Olimpos'taki tahtı daha çok hak ettiği değil. Gaia diyorduk en son. Evet, Hephaistos oğlunun teki onun tekrar uyanışa geçtiğine dair bir takım saçmalıkları bas bas bağırdı kampta. Artık tüm melezler haberdar neler olduğundan. Aldınız mı başınıza belayı! Konsey Toplantısı-8 508496
Hera
Tanrıça
Tanrıça
Hera

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-8   Konsey Toplantısı-8 Icon_minitimeCuma Mart 04, 2011 9:23 am

Hımm..söylemesemde anlayabilirsiniz değil mi?Zeus iyi bir yönetici.Ve bende öyle Very Happy
Hermes
Tanrı
Tanrı
Hermes

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-8   Konsey Toplantısı-8 Icon_minitimeCuma Mart 04, 2011 9:57 am

Önceki sohbetlerden ve gerekli araştırmalardan sonra (Kurguları okuyup) yeterli bilgiye sahip olduğumu düşünerek ben de yorumumu belirtmek istedim.
Babamın yöneticiliğinin iyi olduğunu düşünenlerdenim ben de. Bunu daha fazla tartışmamalıyız. Ama melezlerin kullanımı konusunda endişelerim var. Böyle bir müdahaleye hiçbiri hazır değil bence.
Hera
Tanrıça
Tanrıça
Hera

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-8   Konsey Toplantısı-8 Icon_minitimeC.tesi Mart 05, 2011 5:36 am

Bence hazırlar.Yani,bunun melezleri sevmemem ve onların tamamen yanlış bir yaratık olmalarını düşünmemle alakası yok.Bütün gün kampta eğitim alıp canavar avlıyorlar.Bence onları göndermeliyiz.Hem birşey olursa,birşey kaybetmeyiz Smile
Hestia
Hestia

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-8   Konsey Toplantısı-8 Icon_minitimeC.tesi Mart 05, 2011 8:52 am

Hera, sen dünyanın gelmiş geçmiş en berbat yöneticisin ve mini minnacık melezleri kahkahalar atarak kendi ölümlerine gönderebilecek kadar da kalp-siz-sin. Onun için git de ineklerini otlat (!) ve konsey toplantısını mantıklı düşünebilen tanrılara bırak.
Hermes
Tanrı
Tanrı
Hermes

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-8   Konsey Toplantısı-8 Icon_minitimeC.tesi Mart 05, 2011 10:24 am

Bir şey kaybetmeyiz mi? Kusura bakma ama herkes senin kadar taş kalpli değil. Hestia'ya katılıyorum. Ben çocuklarımı seviyorum, diğerlerinin de sevdiğine eminim. Burada dövüşmelerini istediğimiz kişiler üç beş çapulcu canavar değil ki. Ha eğer çok meraklıysa Hera kendi (kan bağı bile olmayan) çocuklarını gönderebilir..
Richard Jaden Russell
Herakles Savaşçısı/Kulübe Lideri
Richard Jaden Russell

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-8   Konsey Toplantısı-8 Icon_minitimeC.tesi Mart 05, 2011 12:22 pm

Amaan , bırakın şimdi bunları. Melezleri kullanmamız gerekiyor. Doğru mu ? Evet.. Bu işten kaçarak hiçbir yere varamayız. Melezlerin hepsinin kullanılmasını da doğru buluyorum. Çünkü ne kadar çok melez olursa o kadar çok kazanma şansımız olur. Evet , katliam olur. Fakat tahtlarımız bizde kalır. Melezleri kim önemser ki ? Aynılarından aynı anda onlarcasını tekrar yapabiliriz.
Hermes
Tanrı
Tanrı
Hermes

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-8   Konsey Toplantısı-8 Icon_minitimeC.tesi Mart 05, 2011 3:38 pm

Şişelerce şarap yapmaktan bahsediyorsun sanki. Bahsettiklerimiz bizim -Hera hariç tabi- öz çocuklarımız. Bu kadar kolayca gözden çıkarmayı anlayamıyorum. Hem de hepsini!
Richard Jaden Russell
Richard Jaden Russell

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-8   Konsey Toplantısı-8 Icon_minitimeC.tesi Mart 05, 2011 9:24 pm

Tahtlarımız mı , çocuklarımız mı ? Tahtlarımız giderse kurtaramayız. Ama çocukları tekrar yapabiliriz.
Hera
Tanrıça
Tanrıça
Hera

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-8   Konsey Toplantısı-8 Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 12:04 am

Evet Dionysos.Tanrılar Tanrıçalar sizi mantıklı olmaya davet ediyorum.Eğer melezleri göndermezsek,tahtımızı kayberiz.Ve biz tahtımızı kaybedersek,o kadar değer verdiğiniz melezleriniz de ölür.Aklınız da bulunsun.
Richard Jaden Russell
Richard Jaden Russell

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-8   Konsey Toplantısı-8 Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 3:57 am

Hera haklı tabii ki , dolayısıyla ben de haklıyım. Mantıklı düşünün biraz !
Hermes
Tanrı
Tanrı
Hermes

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-8   Konsey Toplantısı-8 Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 5:35 am

Bu gözü karalığınız bir gün hepimizin başına çok büyük işler açacak, demedi demeyin. Ben diyeceğimi dedim, babam gelince oylama yapalım o zaman. Ne karar çıkarsa herkes ona uyar zaten.
Richard Jaden Russell
Richard Jaden Russell

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-8   Konsey Toplantısı-8 Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 5:43 am

Zeus aşkına Hermes ! Tahtlarımızdan indirilirsek ne olacak peki ? Hiç düşündün mü ? Eğer gigantlar bizi yenerse dünya insanlar için bile yaşanılamaz olacak. Şarabın , bilgisayar oyunlarının vs. vs. olmadığı bir dünya düşünebiliyor musun ? Tamam melezlerden nefret ediyor olabilirim. Ama eğer hepsini seferber etmezsek yenileceğiz. Bunun olmasını hiçbirimiz istemeyiz. Hera ve bana kalpsiz diyebilirsiniz ama biz mantıklıyız !
Chloe Howard
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Chloe Howard

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-8   Konsey Toplantısı-8 Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 6:05 am

Gönderin gönderin melezlerinizi, biz bekliyor olacağız. Smile
Hermes
Tanrı
Tanrı
Hermes

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-8   Konsey Toplantısı-8 Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 6:39 am

O zaman sevgili konsey, melezler için bir görevim var. Üç melezi bu göreve göndereceğim. Eğer görevi başarırlarsa elimize harika bir koz geçecek. Şimdi onları beklemek zorundayız. Hem sevgili kardeşim Dionysos, madem melez kullanmak istiyorsunuz onları böyle kullanacağız. Bire bir değil, dolaylı olarak...
Richard Jaden Russell
Richard Jaden Russell

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-8   Konsey Toplantısı-8 Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 7:29 am

Yüce Zeus varken sana mı düştü bunu yapmak Hermes ! Bu ne cürret ?!
Hermes
Tanrı
Tanrı
Hermes

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-8   Konsey Toplantısı-8 Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 7:39 am

Benim cüretime laf söyleyecek en son kişi sensin! Bu güne kadar hiç kimseye yanlışım olmadı benim, ben ne iktidar kavgalarına ne de entrikalara girdim! Ben sadece işimi yaptım, o yüzden sözlerine dikkat et. Babamın bu işten haberi var, tabi ki Athena'nın da. Sen üzüm çiğneyip şarap testisi doldururken ben geleceğimiz için çaba gösteriyorum. O yüzden sen haddini bil ve babam'ın ve Athena'nın onayladığı işime karışma!
Richard Jaden Russell
Richard Jaden Russell

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-8   Konsey Toplantısı-8 Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 8:02 am

Bunu bana bir hırsız ve uçan ayakkabıları olan bir tanrı mı söylüyor ?! Sen sırf oğullarını korumak istiyorsun diye biz tahtlarımızdan olamayız !
Hermes
Tanrı
Tanrı
Hermes

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-8   Konsey Toplantısı-8 Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 8:29 am

Hayır, bunu sana sen şarap şişelerinde kaybolurken dünyayı gezip gören bilgili bir tanrı söylüyor! Ayrıca benim korumak istediğim sadece kendi çocuklarım değil. Sizinkiler de! Çünkü görüyorum ki yüce(!) Dionysos'un babaları onlara bir üzüm tanesi kadar bile değer vermiyor! Ben yalnız kendi çocuklarımı düşünsem onlardan birini bu görev için Tartarus'a yollamazdım. Cahil cahil konuşma...

Konsey Toplantısı-8
1 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» Konsey Toplantısı-9
» Konsey Toplantısı-10
» Konsey Toplantısı-1
» Konsey Toplantısı-2
» Konsey toplantısı - 3