Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Konsey toplantısı - 3

+5
Defer Ezpas
Afrodit.
Athena
Zeus
Hades
9 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
Hades
Tanrı
Tanrı
Hades

Konsey toplantısı - 3 Empty
MesajKonu: Konsey toplantısı - 3   Konsey toplantısı - 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 11:49 am

Üzgünüm Athena seni bekleyemedim.

Zeus, acil bu konuyu tartışmamız gerekiyor. Kızımı ölümsüz yapmak istiyorum ve senin buna karşı olduğunu biliyorum ama lütfen anla, yeraltında sadece Persephone ile yaşıyorum, en sevdiğim kızımı da yanıma almak istiyorum.

Persephone'de bu konudaki istekliliğini göz önüne serdi, bizzat seninle konuştu. Lütfen izin ver, kızımı yanıma alabileyim.
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

MesajKonu: Geri: Konsey toplantısı - 3   Konsey toplantısı - 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 12:36 pm

Seni hileci Hades! Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Daha izin verip vermediğimi söylemeden beni izin vermek durumunda bıraktın!!

Ama bunlar yasalarımız, dediğini yapacağım. Madem artık kız, sen ve Persephone'nin öz çocuğu, o zaman ölümsüz olmak zorunda. Kızını ölümsüz yapacağım ama bir sorum olacak.

Kızının neredeyse senin kadar güçlü olduğunu eminim fark etmişsindir. Sen onu ölümsüz yaptığında ne olacak? Kız yerinde mi sayacak yani? Gelişecek ve belki de bir gün seni bile devirecek. Olimpos'a bir tehdit olacak. Ayrıca kızına asıl istediğinin bu olup olmadığını sordn mu? Ben onu arkadaşı Lucy ile gayet mutlu gördüm. Bu macera dolu hayatından sıyrılıp yeraltına yaşamak için senin yanına geleceğini hiç sanmıyorum. Evet, doğru duydun, kız ölümsüz olursa seninle yaşamak zorunda. Bir daha asla yeraltından çıkamayacak. Yerinde olsam ona bir kez daha sorardım...
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

MesajKonu: Geri: Konsey toplantısı - 3   Konsey toplantısı - 3 Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 12:59 am

Of Hades yeni moda başlatma, Daedalus'um ölümü yenmesine rağmen ona gerçek bir ölümsüz bedeni bile çok gördünüz.

Bu durumun oylanmasını talep ediyorum. Sadece sözle öz çocuk olunmaz.
http://olimpos.my-rpg.com
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Konsey toplantısı - 3   Konsey toplantısı - 3 Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 2:19 am

Ee konu ciddi olunca kimseler uğramıyor konseye. Ben oyumu HAYIR olarak kullanıyorum.

Siz ne diyorsunuz, Zeus, Hera, Hephaistos, Hestia, Afrodit, Apollon...?
Afrodit.

Afrodit.

MesajKonu: Geri: Konsey toplantısı - 3   Konsey toplantısı - 3 Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 2:21 am

hayır
Defer Ezpas

MesajKonu: Geri: Konsey toplantısı - 3   Konsey toplantısı - 3 Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 2:21 am

HAYIR
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

MesajKonu: Geri: Konsey toplantısı - 3   Konsey toplantısı - 3 Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 2:22 am

Benimde oyum HAYIR ve diğer konsey üyelerini bekliyoruz...
Hera
Tanrıça
Tanrıça
Hera

MesajKonu: Geri: Konsey toplantısı - 3   Konsey toplantısı - 3 Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 2:22 am

Hayır
Hestia
Tanrıça/Karakter Koordinatörü
Tanrıça/Karakter Koordinatörü
Hestia

MesajKonu: Geri: Konsey toplantısı - 3   Konsey toplantısı - 3 Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 2:23 am

Hayır.
Apollon.

Apollon.

MesajKonu: Geri: Konsey toplantısı - 3   Konsey toplantısı - 3 Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 2:34 am

hayır
Hades
Tanrı
Tanrı
Hades

MesajKonu: Geri: Konsey toplantısı - 3   Konsey toplantısı - 3 Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 2:36 am

Ben evet diyorum, hem neden olmasın ki?
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Konsey toplantısı - 3   Konsey toplantısı - 3 Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 2:39 am

Çünkü hepimiz Tanrı-Tanrıça olmaktan mutluyuz ve evimizin başımıza yıkılmasını istemiyoruz.

Ayrıca, kızın Stella onu ölümsüz yapmaya çalıştığını bilmiyor, öğrenirse tepkisi ne olur dersin?
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

MesajKonu: Geri: Konsey toplantısı - 3   Konsey toplantısı - 3 Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 2:46 am

Önce kızına neler olacağını söyle, hatta buraya çağıralım biz söyleyelim istersen. Kızının ölümsüz olmak gibi bir derdi yok, o ölümlü haliyle mutlu, sen sadece kendini, kendi mutluluğunu istiyorsun. Kız hep seninle kalsın istiyorsun, kızım Persephone'ye yaptığını küçük meleze de mi yapacaksın? Böyle bir kararı o vermeli, bu onun hayatı, senin DEĞİL!!
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Konsey toplantısı - 3   Konsey toplantısı - 3 Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 2:50 am

Yürü be Tanrıların Tanrısı Very Happy

Hades, bence bu sevdadan vazgeç sen.
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

MesajKonu: Geri: Konsey toplantısı - 3   Konsey toplantısı - 3 Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 2:59 am

Sağol Athena Smile

Bu konsey tarafından da onaylanmadı. Eğer çok ısrarcıysan dileğinizi yerine getireceğim ama kızının fikirlerine birazcıkta olsa değer veriyorsan önce ona başına gelecekleri söyle. Bunu söylemen için kampta 1 gün geçirmene izin veriyorum. Acele et!
Hades
Tanrı
Tanrı
Hades

MesajKonu: Geri: Konsey toplantısı - 3   Konsey toplantısı - 3 Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 3:10 am

Tamam, kızımla konuşacağım...

Bu arada artık hayırlı olsun mu demeliyim, bir kızın daha olmuş Athena. Bana çok çocuğn var diyordun ama sen kendi çocuklarına bak önce, beni sollayacasın yakında Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Konsey toplantısı - 3   Konsey toplantısı - 3 Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 3:12 am

Sana ne Hades, potansiyel tehdit olanlar seninkiler unutma. İstersem melez ordusu kurarım, ama sen kampa bir çocuk daha getirecek olursan, başınıza geleceklere karışmam Wink
Hades
Tanrı
Tanrı
Hades

MesajKonu: Geri: Konsey toplantısı - 3   Konsey toplantısı - 3 Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 3:15 am

Potansiyel tehdit olanlar benimkiler mi?? Ya Lucy'ye ne demeli, bence o da yeterince potansiyel bir tehdit Athena, yeni gelen kızının öyle olmayacağından emin misin? Belki ondan beter çıkacak, hala benim çocuklarıma takmışsın sen Evil or Very Mad
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Konsey toplantısı - 3   Konsey toplantısı - 3 Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 3:17 am

Lucy başına gelen onlarca şeye rağmen, bir kez bile Olimpos'a ihanet etmedi. Aynısını kızın için söyleyebilir misin? Seni başa geçirme umuduyla Zeus'a cephe almadı mı?

Ah Hades, şu saçma kurallar yüzünden Lucy ile sadece 3 kere görüşebildim, birinde kan kaybından ölmek üzereydi. Sen ise kızınla gün aşırı birliktesin :/
Hades
Tanrı
Tanrı
Hades

MesajKonu: Geri: Konsey toplantısı - 3   Konsey toplantısı - 3 Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 3:20 am

Onun asıl derdi Zeus'un ona sataşıp durmasını engellemekti. Belki de Zeus kızıma o kadar takmasaydı Stella Olimpos'a hiç baş kaldırmayacaktı. Birde böyle düşün bilgelik tanrıçası
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Konsey toplantısı - 3   Konsey toplantısı - 3 Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 3:21 am

Bana akıl vermeye kalkma Ölüler Tanrısı, neyin ne olduğunu biliyorum. Kızının asıl derdi senin konumundan memnun olmamandı, canavarlar da bahanesi.
Hades
Tanrı
Tanrı
Hades

MesajKonu: Geri: Konsey toplantısı - 3   Konsey toplantısı - 3 Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 3:28 am

Bunun suçlusu ben miyim yani? Şunu iyi anla Athena, kızımın kararlarına saygılıyım, onu da sonuna kadar desteklerim. Onu Olimpos'a karşı ben kışkırtmadım, kışkırtmam da. Ona asla yukarıya çıkmak istediğimi söylemedim. Ayrıca eğer amacım bu olsa nden Olimposta onu sakinleştireyim? Neden elinde gücü varken onu engeleyeyim?
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Konsey toplantısı - 3   Konsey toplantısı - 3 Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 3:49 am

Kızının gücüne güvenmediğin için, doğru zamanın gelmesini beklediğin için... binlerce sebep sayabilirim.

Madem onun kararlarına saygı duyuyorsun, kendisine sor bakalım 17 yaşında ölümsüz olup, sonsuza kadar yeraltında seninle birlikte yaşamak istiyor muymuş?
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

MesajKonu: Geri: Konsey toplantısı - 3   Konsey toplantısı - 3 Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 7:52 am

Athena haklı Hades, hangi çocuk hayatının baharında yeraltına tıkılıp kalmak isterki??
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Konsey toplantısı - 3   Konsey toplantısı - 3 Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 8:00 am

Hades ne bilsin, kendinden başka kimsenin ne düşündüğünü, ne istediğini önemsemez ki.
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

MesajKonu: Geri: Konsey toplantısı - 3   Konsey toplantısı - 3 Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 8:12 am

Bencede... Biraz empati yap kardeşim yaa
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Konsey toplantısı - 3   Konsey toplantısı - 3 Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 8:57 am

Aman kime diyorsun, boşuna... Hades'in kelime dağarcığında yok empati diye birşey.
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

MesajKonu: Geri: Konsey toplantısı - 3   Konsey toplantısı - 3 Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 9:00 am

Bencede yok... Neyse neyse, bizde iyice dedikodu kazanına çevirdik burayı, dedikodu başlığına gelde orada konuşalım Smile Smile
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Konsey toplantısı - 3   Konsey toplantısı - 3 Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 1:15 am

Herkes buraya toplansın!

Hephaistos'un anlatacakları var sanırım...
Hera
Tanrıça
Tanrıça
Hera

MesajKonu: Geri: Konsey toplantısı - 3   Konsey toplantısı - 3 Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 1:16 am

ben burdayım!! SEni dinliyorum oğlum...

Konsey toplantısı - 3
1 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» Konsey Toplantısı-1
» Konsey Toplantısı-2
» Konsey Toplantısı-4
» Konsey Toplantısı-5
» Konsey Toplantısı-6