Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Pegasusla Karşılaşıyorum.

YazarMesaj
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

Pegasusla Karşılaşıyorum. Empty
MesajKonu: Pegasusla Karşılaşıyorum.   Pegasusla Karşılaşıyorum. Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 8:35 am

5- Bir pegasus edineceksin!
Mekan: Pegasus Ahırları
Katılacaklar: Sen ve pegasusun.
(Bu görevi tamamladıktan sonra Admin'e pegasusunun ismi ve bilgilerini içeren bir pm atmalısın, böylece profiline ekleyebilirim.)

Bu sabah biraz garip bir gündü sanki.İnanılmaz derecede heyecan verici olur sanmıştım dersler ama çoğu değildi.Dersler bittiğinde odama dönmek yerine arkadaşımın anlattığı Pegasus Ahırı'na doğru yöneldim.Hiç pegasus görmemiştim hayatımda.Eh biraz normal bir şeydi bu.Ahıra doğru giderken
bir kaç tanıdık gördüm selamlaştım.Fakat nereye gideceğimi birine söylemedim çünkü yasak olup olmadığını bilmiyordum.Ahıra vardım.Hiç pegasus yoktu.Bir şey arkamda neşe ile kişnedi.Arkama döndüğümde pegasusu gördüm.Aramızda bir bağ vardı sanki...Rengi beyazdı hiç leke yoktu.Saçı kızıldı değişik olarak.Kanatları simli gibiydi.Bir de boyun hizasında Adelynn yazıyordu.Bu atla aramızda bağ olduğu kesindi.Ona ευγενής yani blue blood adını koydum.Bu Asil anlamına geliyordu.Sırtına atladım ve uçmaya başladı.Onunla müthiş bir geleceğimiz olacağı kesindi.Yere indik ve acıktığını fark ettip.Sanki telepati yapıyordu ama pegasusların böyle bir yeteneği olmadığına emindim.Belki o yetenek bendeydi.Neyse bana "yeşil rengi olmayan bir şey ver,yeşil şeyler dışında her yemeğe bayılırım özellikle lazanya" dedi.Yanımda lazanya taşımam ama mutfağa gidip onun için yaptırdım.Artık o benim pegasusumdu. Blue Blood artık benimdi.Ve sonsuza dek maceralara beraber atılacaktık...

Pegasusla Karşılaşıyorum.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Annemle Karşılaşıyorum.
» babamla karşılaşıyorum :D
» Nyks ile karşılaşıyorum
» Annemle karşılaşıyorum
» Bir Ölümsüzle Karşılaşıyorum.