Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nyks ile karşılaşıyorum

YazarMesaj
Aster Phoenix
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı

Nyks ile karşılaşıyorum Empty
MesajKonu: Nyks ile karşılaşıyorum   Nyks ile karşılaşıyorum Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 3:58 am

Kılıçımı alıp ormana gitmiştim.Biraz canavar kesmem gerekiyordu.Ormana vardığımda saat 10.30'du.Eimdekılıçımla dolaşıyordum.Acaba ne tür bir canavar çıkacak diye.Etrafta dolanan bir telekeni gördüm.Bodur ayaklarıyla ilerliyordu.Peşine takıldım.Aniden önüne atladım.İrkilelerek biraz geriye gitti telekeni.Kılıçımı alıp göğsüne sapladım.Acı ile uluyarak,toz olup gitti.Etrafta biraz daha dolandım.Ormanın derinliklerine gittim.Ağaç perileri etrafta dolanıyordu.Bir akrep gördüm.Kuyruğu benden biraz daha kısaydı.İşte zorlu bir rakip.Kılıçımla dikenini kestim.Ve bana saldırmaya başladı.Kıskaçlarıyla ayağımı tuttu ve fırlattı.Bu acımıştı.Saldırmaya devam ettim.Bir kıskaçını kestim.Ve ayağını.İşi bitmişti,tek tek her tarafını kestim.Sonrada kafasını keserek toz oldu.Gecenin ilerleyen saatlerinde bir şey bulamadım.Saat gece yarısına geliyordu.Gece giderek yoğunlaştı.Ne oluyordu?O sırada farkına varmıştım.Bunun nedeni annem Nyks'dı.Onu aramaya başladım.Zor olmadı.Siyah gölge şeklinde gidiyordu.Yanına koştum ve reverans yaparak eğildim.Ve dedim ki:
Merhaba tanrıça Nyks!
Merhaba melez!Bende seni bekliyordum.
Neden beni bekliyordunuz tanrıçam?
Senin buraya geleceğini,benimle konuşaçağımı biliyordum oğlum.
Tanrıçam niye beni terkettiniz?
Başka çağrem yoktu Lelouch.Seni terketmeseydim tanrılık görevimi yapamazdım.
Hmm neden beni terkettiğini anlıyordum.Beni terketmek zorundaydı...
Lelouch fazla zamanım yok,gitmem gerekiyor.Benim için bunu al.Adı Gölge kolyesi.Kolyenin içindeki taşı dokunarak bir kalkan ortaya çıkar.Kalkan geceleri gölge şeklini alır ve görünmez.Bu kalkana rakiplerin hasar verirse sen saldırları engelleyip onlara püskürtebilirsin.Benim gitmem gerekiyor Lelouch.Çok bile kaldım.
Teşekkürler tanrıçam.dedim ve reverans yaptım.Tanrıça Nyks geceye karıştı... Aldığım bu hediye çok işime yarayacaktı.Bunu hemen denemeliyim.Ama şimdi değil.Odama gitmem gerekiyor yoksa harpyalar beni yiyecek.Bu düşünceyle gögle olup kulübeme döndüm...

Nyks ile karşılaşıyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tanrıça Nyks ile Rp'ler.
» Nyks de arar...
» Nyks ile yapılan görüşme
» Düello(2 Nyks çocuğu)
» Tanrıça Nyks İle Konuşmam