Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

babamla karşılaşıyorum :D

3 posters
YazarMesaj
Ange Morgan Lamartine
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Ange Morgan Lamartine

babamla karşılaşıyorum :D Empty
MesajKonu: babamla karşılaşıyorum :D   babamla karşılaşıyorum :D Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 1:19 am

Hızla yatağımdan kalktım.geç kalmamam lazımdı,yoksa başıma geleceklerden korkuyordum.Hemen üstümü değiştirdim.Oklarımı sırtıma,yayımı elime alıp kapıdan hızla çıktım ve okçuluk alanına doğru koşmaya başladım.Her zamanki gibi azar işitmekten korkuyordum.Tam içeri girecektim ki kapıda durdum.Derin bir nefes aldım.Sanki birşeyler olacaktı.Herneyse içeriye doğru birkaç adım attım ve en yakında duran tahtanın önüne geçtim.Hızla arka arkaya oklar fırlatıyordum.Eskisinden daha iyiydim.İçimden bir ses babamın beni izlediğini söylüyordu.O yüzden daha çok gayret ediyordum.

Eğitmende etrafımda dolaşıyor eksiklerimi söylüyordu.Zaten hep eksiklerimi söyülüyordu.Bir kere aferin dese dilimi ısıracaktım.Kollarıma kıramp girdiği zaman durdum ve yere oturdum.Eğitmen önüme geldi ve,

''Çalışmalısın.''

Hala eğitmeni sakinleştirememiştim.Oflaya puflaya ayağa kalktım ve çalışmaya başladım.Acaba burda olsa babam ne derdi?Bana mi kızardı?yoksa eğitmenemi?Ben olsam eğitmene kızardım.Off,ne saçmalıyorum ben!O Tanrı'ydı.Eğitmene kızmazdı çünkü o görevini yapıyordu.Sonra arkadan bir gürültü duydum ve yayımı çekerek arkama döndüm.Gördüğüm kişi karşısında yayımı ve okumu indirdim ve şaşkınlıktan ağzımdan sadece şu kelime çıktı.

''Baba?''
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm
Apollon.

Apollon.

MesajKonu: Geri: babamla karşılaşıyorum :D   babamla karşılaşıyorum :D Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 1:38 am

Ah okadar güzel ki...Uğruna bütün kuralları çiğnemekten kaçınmam.Ne yapmalıyım sarılmalı mı yoksa, tanrı gururuyla ona bakmamalımıydım.Ah güzel kızım nasılda annesine benziyor.Özür dilerim kızım sen den ve annemden özür dilerim.Keşke dünyada normal yaşantında olsaydın.Ama ağzımdan kelimeler çıkmadı.Tek diyebildiğim "KIZIM" oldu
Apollon.

Apollon.

MesajKonu: Geri: babamla karşılaşıyorum :D   babamla karşılaşıyorum :D Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 1:40 am

Elinde ok ve yayla işte benim kızım dedim.İşte benim güzel kızım.Kurallara uymakta zorluk çeken annesine benzeyen kızım
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: babamla karşılaşıyorum :D   babamla karşılaşıyorum :D Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 1:51 am

Babam burdaydı ha? Kahkahalarla gülesim geliyordu.babamla görevde yani olimposta karşılaşmayı bekliyordum.Hımm...Acaba ne yapsam?Kulübemdeyken babamla karşılaştığım zaman ne yapacağımı düşünmüştüm.Şimdiyse hiç biri aklımda değildi.Babama baktım ve gülümsedim.

''Baba benimle çalışmak istermisin?''

Lütfen kabul etsin,lütfen...Eğitmenden kurtulmak istiyordum.birden gözüm eğitmene takıldı.Eğiliyordu.Upss...Sanırım düşüncelerime odaklanmaktan Tanrı'yla karşılaştığım zaman ne yapmam gerektiği unutmuştum.Tam eğilecektim ki babam eğitmene kalkmasını işaret etti.Ben de geciktiğimi anladım.Herneyse bir daha ki sefere unutmazdım umarım.Babam bana döndü.Lütfen tamam desin,Lütfen...
Apollon.

Apollon.

MesajKonu: Geri: babamla karşılaşıyorum :D   babamla karşılaşıyorum :D Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 2:01 am

Ne demeliydim babamı sinirlendiremezdim ama o benim kızımdı ona zaman ayırmalıydım
"Kızım sana geldim çünkü artık bu anın yaşanması gerekiyordu btün gün seninleyim.Athenadan izin aldım derslerini bugünlük ihmal edebilirmişsin ama telefisi faiziyle olacakmış.Ve sanırım bugün senin ufak isteklerini yerine getirebilirim.Sana eşlik etmemi istiyorsan neden olmasın"
Ah birinin bu kıza kuralları öğretmesi lazım yoksa tanrılarla başı derde girer.Athena ya bunu ileteyim.Görgü kuralları önemlidir.Benim için fazla olmasada diğer üyeler için gerekli.
Gözleri nasıl parlıyor.Bugün unutulmaz olmalı onun için...
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: babamla karşılaşıyorum :D   babamla karşılaşıyorum :D Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 2:20 am

Yuppi!Babam benimle çalışacak,eğitmenden kurtulacağım.Ha ha...Yerimde dans etmek istiyordum.Babama sarılacaktım.Bir dakika bu doğru olurmuydu ya?Herneyse acaba eğitmeni yumruklasam kızarmıydı?Neyse babam sonsuza kadar beni koruyamazdı ki sonuçta Olimpos'a dönmesi gerekiyordu.Eğitmen ile kavga etmeye gerek yoktu.Ama babam bana izin verse bunu zevkle yapabilirdim.Babamın sesi beni düşüncelerimden ayırdı.

''Başla bakalım,görelim.''

gülümsedim ve tahtayı hedef alıp fırlattım.Tam da kırmızı yuvarlağa gelmişti.Bugün şansım dönüyordu.Babam başını salladı ve kendi ok ve yayını hazırladı.Ok ve yayına hayran kalmıştım.Ben hala bakınırken babam bana döndü.Eee...Hani oku atmayacakmıydı?gözüm tahtaya takıldı iki tane ok vardı.Ne?Yani oku atmışmıydı?Ne kadarda hızlıydı.Ben ona kafa tutmayı düşünüyordum ama eğer canıma kıymak istemiyorsam bunun doğru olmayacağını mantığım bana hatırlattı.Her ne kadar babamda olsa sanırım ona kafa tutmamalıydım.
Apollon.

Apollon.

MesajKonu: Geri: babamla karşılaşıyorum :D   babamla karşılaşıyorum :D Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 3:24 am

Ah nasıda şaşkın benim gücümü hafife aldı.Ne kadar acemi... Benim kızımsa daha ileride olmalı.
"İyi bir okçu olmak istiyorsan konsantre olmalı ve hedefi içinde hissetmelisin.Herkes okçu olabilir ama sen en iyisi olmalısın çünkü sen benim kızımsın""Bütün gün ok mu atıcaz başka birşeyler de istemez misin?"
Şaşkınca bana baktı bütün hayatımın ok olduğunu düşündü heralde... Onun güçlerinin farkında olması konusunda uyarmalıyım."Sen benim kızımsın bende zeusun oğluyum içindeki gücün farkına var" dedim sorar gibi baktı.
"Bunları kendin keşfetmeli ve kullanmalısın kendine güven . Şöyle bir yürüyelim yolda ne yapacağımızı anlatırsın Kızım
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: babamla karşılaşıyorum :D   babamla karşılaşıyorum :D Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 4:13 am

Yürümek mi?Ben babamın sadece ok ve yay kullandığını sanıyordum.Koşar adım babamın peşinden gittim.En sonunda ağzımı kapatmak aklıma geldi ve hızla çenemi kapattım.İçimdeki güç mü?Asla Jen ve Rose kadar güçlü olamazdım.Herneyse konuları kafama takmayı hiç sevmem.Bunları düşünürken babam söze başladı.

''Benim kızımsan okta daha ilerde olmalısın.Kardeşinde sende çok başarılı olmalısınz.''

Başımı salladım.Elbette,bütün babalar çocuklarının en iyisi olmasını isterdi.Babama alınmayacak kadar umursamaz bir yapıya sahiptim.

''Elimizden geleni yapacağız,baba.''

Bana gülümsedi ve devam ettik.

''Bazen bir oğlum olmasını istiyorum.''

Tamam,burası itiraf bölümüne dönmüştü.Babama pis pis sırıttım.Bu huyumu hiç sevmiyorum ama kuralları çiğnemek hoşuma gidiyor.

''Baba,seni mutlu edecekse cinsiyet değiştirebilirim.''

Ve tabiki şaka olduğunu anlaması için şakacı bir ses tonu kullanmıştım.
Apollon.

Apollon.

MesajKonu: Geri: babamla karşılaşıyorum :D   babamla karşılaşıyorum :D Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 4:28 am

Ah bu kızın espri anlayışı gerçekten ...
"Bak kızım size değer vermediğimden yada ayrımcılık yaptığımdan değil ama sizi yönlendirecek ve herzaman yanınızda olacak bir erkek daha iyi olur sizin ve benim için"
"Evet seni dinliyorum uzun geceler neler söylüyeceğinle ilgili provalarını dinledim şimdi bana söyle ne söylemek istiyorsan"
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: babamla karşılaşıyorum :D   babamla karşılaşıyorum :D Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 4:40 am

Upss...Feci yakanmıştım.Acaba yine esprimi yapsam iye düşünürken babamın espri anlayışımı pek beğenmediğini fark ettim.Ve sanırım ciddiydi.Ne yani babam şimdi gizli gizli beni mi dinliyordu.Bundan sonra ağzmdan çıkn bütün sözlere dikkat etmeliyim.

''Hımm...akşamları beni dinlediğini öğrenmem iyi oldu,babacım.''

Bundan sonra dikkat ederim.Ama tabi bunu söylemedim.Ve nasılsa duymuş diye düşüncelerimi söylememekte kararlıydım.Bir daha rezil olmak istemiyordum.Gerçekten.

''Baba sana birşey söyleyeceğim ama kızarsın diye söylemeyeceğim.''dedim ve sırıttım.
Apollon.

Apollon.

MesajKonu: Geri: babamla karşılaşıyorum :D   babamla karşılaşıyorum :D Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 4:49 am

Küçük kız düşüncelerimi okuyabildiğimi daha bilmiyor."Kızım ben herkesin düşüncelerini okuyabilirim ama dokunarak.Unutma kehanet de yazabilirim" Bir anda kızardı ve saklanıcak delik aradı aklındakina daha okuyamadan geri çekildi. "Şimdi söyle bakalım kızım nedir sorun?"
Bir anda rengi geri geldi ve dediki:"Baba....
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: babamla karşılaşıyorum :D   babamla karşılaşıyorum :D Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 6:19 am

''Baba..''

Birden sustum.Babamın ısrarı mı Athena tarafından haşlanmak mı?Tamam,kıvırmam lazımıdı

''Belki erkek kardeşim olabilir.''

Tabii,aklımı okumasına vakit bulamadan kaçıyordum.Yaptığım işi öğrenirse kesin beni kendisi de haşlamak isteyebilirdi.Hemen konuşmayı çevirdim.

''Babacım,nasıl gidiyor,olimpos falan...''

Bana gözlerini kısarak baktı.

''Neler karıştırıyorsun sen?''

En samimi gülümsememle gülümsedim.

''Hiçbirşey babacığım.''
Apollon.

Apollon.

MesajKonu: Geri: babamla karşılaşıyorum :D   babamla karşılaşıyorum :D Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 6:29 am

Merak ettim biranda ruh hali değisti.Ona dokunarak zihnini okumak isterdim ama zorlayamazdım.Tehtid...
"Benden birşey saklıyorsun sen bir melez babasına yalan söylerse lanetlenir,Ange.Bunu asla unutma ve bana söyle yoksa kendim öğrenirim ve cezası büyük olur,şimdi söyle...."
Apollon.

Apollon.

MesajKonu: Geri: babamla karşılaşıyorum :D   babamla karşılaşıyorum :D Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 6:48 am

"Doğruluk tanrısının kızısın,şimdi söyle..."Sinirleniyordum ama sakin olmalıydım
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: babamla karşılaşıyorum :D   babamla karşılaşıyorum :D Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 7:00 am

Babamı sinirlendiriyordum.Hay dilimi eşekarıları soksaydıda çenemi kapatsaydım.
Şimdi

ya Lanetlenecektim yada haşlanacaktım.

''Tamam babacığım,kızma...''

Derin bir nefes aldım.Babamı kızdırmak akıl karı değildi.

''Bir yerlerde senin yeni sevgilin olduğunu öğrendim.Biliyorsun,Melez kampında herşey çabuk yayılır.''

Ne kadar umrumda olmayan şeyler fazlada olsa babamı kızdırmak istemiyordum.Sonuçta babamdı ve Melez Kampı'na onun için gelmiş gibi birşeydim.Bana küsmesini hayatta istemezdim.Heyecanla babamı bekliyordum,hatta düşüncelerimi duysun diye ona yaklaşmıştım.
Apollon.

Apollon.

MesajKonu: Geri: babamla karşılaşıyorum :D   babamla karşılaşıyorum :D Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 7:44 am

Ona dokundum"Yanlış anlamanı istemem ama dokunmalıyım."işte herşey... bu durum onu hem kızdırıp hemde endişelendiriyor.ve beni çok seviyor
"bak kızım sen çok iyi ve sadık bir kızsın cristina da öyle ama dediğim gibi bir oğula ihtiyacım var ve belkide vardır bunu sana söylemem yasak ama siz benim herşeyimsiniz.hepiniz benim için çok önemlisiniz.
Apollon.

Apollon.

MesajKonu: Geri: babamla karşılaşıyorum :D   babamla karşılaşıyorum :D Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 7:44 am

"ve soruna gelince evet yeni bir aşk insanım var,bu duruma itirazın mı var"
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: babamla karşılaşıyorum :D   babamla karşılaşıyorum :D Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 12:14 am

Gülümüsedim.Babam ona karşı olduğumu düşünüyordu.

''Yok baba,sana karışmak istemem.''

Hava kararıyordu.Acaba Zeus babama kızarmıydı?
Apollon.

Apollon.

MesajKonu: Geri: babamla karşılaşıyorum :D   babamla karşılaşıyorum :D Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 2:57 am

"Bu endişen neden" diye sordum
"Zeus sana kızar mı buraya geliğin için baba?"dedi.Şaşırdım Bunu söylemesi tuhaftı.Benim için endişelenmişti...
"Bu konu hakkında konuşmamalıyım ama galiba evet ceza alacağım ama olsun bugünü değerlendirebildikten sonra sorun yok" Hafifçe gülümsedim.Gevşedi ve rahatladı.....
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: babamla karşılaşıyorum :D   babamla karşılaşıyorum :D Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 7:13 am

Bana bakarak gülümsedi.Rahatlamıştım.Babam ne demişti,Eğer geç kalırsam ektiğim dersler faiziyle bana geri dönecek...Babam burda kaldığı sürede derslerden yırtıcaktım.ama burda kalamazdı.Hem Zeus'tan hemde Athena'dan azar işitirdi.Cris nerdeydi acaba?Büyük ihtimalle görev yapıyordu.Ben de görevlere başlayıp kulübenin puanını yükseltsem fena olmazdı yani...

''Baba,ne kadar izin aldın?Konuşma demiştin ama merak ettim işte...''

Mahçup mahçup gülümsedim.Aslında ben mahçup olmayacak kadar dik kafalıydım.Ahh,bunu kendime itiraf edebiliyordum ya kendimle gurur duyuyordum.
Apollon.

Apollon.

MesajKonu: Geri: babamla karşılaşıyorum :D   babamla karşılaşıyorum :D Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 7:17 pm

"Pekala Cristina yı bekliyorum.Eminim o da konuşmak isterdi.Bu yüzden onu da görmeliyim"
Daha cümlem bitmeden okçuluk alanındaydı.Vay canına.Nekadar güzel ve Asi duruyordu.
Bana baktı ve ikimizi gördü bu ilk görüşmemizdi onunla
"Kızım,Cristina gel buraya"
Şaşırdı.beni ilk kez görmenin heyecanı vardı ama bir dakika o bana kızgındı.Neden.Tabi yaa onu buraya hapsettim diye...
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: babamla karşılaşıyorum :D   babamla karşılaşıyorum :D Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 7:28 pm

Şok şok şok....Babam mı burda yok artık.Bana bakıp kızım dedi.Ah ahmak tabikide babam.
Of yaa bu olmamalıydı.Yanlarına gittim.Eğilmek üzereyken kaldırdı beni.
"Yapma eğilmene gerek yok Cristina sizi ziyarete geldim"
Ona çok kızgındım bizi bıraktı.beni ve annemi öylece bıraktı be bir gün gelip"Hadi bakalım melezsin"dedi.Kurulu düzenimi kurdu ve beni ateşe attı
"Ozaman cehenneme hoşgeldin baba"Ayy fazla sert mi yaptım.
"Crist sakin ol ben ...Neler olduğunu bir bilsen"
"Ah yasaktı,ayıptı,günahtı...Bunları sayıklama bana baba""O canavar beni annemi öldürebilirdi.Umrunda olurmuydu"
"Crist sakin ol" dedi Ange
"Crist yeter!Terbiyesizliğin bir yana olatları anlamalısın düzgünce düşün.Şimdi git ve düşün git!"Pekala kovulmuştum.
Konuşmadım.Arkamı döndüm ve gittim
Apollon.

Apollon.

MesajKonu: Geri: babamla karşılaşıyorum :D   babamla karşılaşıyorum :D Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 7:32 pm

Ah ne yapacaktım bu asi kızla.Belkide Athenaya söyleyip terbiye dersi almalıydı.Ange şok olmuştu.
"Baba ona ceza mı vereceksin" dedi
"Şimdilik hayır ama tekrarlamaması gerek.Fena halde sinirleniyorum."Çok sinirliydim.
Birkaç adım attım ve arkamı döndüm.Onu alnından öptüm
"Hoşçakal"dedim
"....."

babamla karşılaşıyorum :D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Babamla Karşılaşıyorum.
» Babamla Karşılaşıyorum
» Babamla Tanışıyorum
» Babamla Tanışıyorum
» Babamla ilk konuşmam.