Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Babamla Karşılaşıyorum

YazarMesaj
Caleb Rivers
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Caleb Rivers

Babamla Karşılaşıyorum Empty
MesajKonu: Babamla Karşılaşıyorum   Babamla Karşılaşıyorum Icon_minitimeÇarş. Haz. 08, 2011 8:16 pm

"Naber baba?"dedim kahkaha atarak.Babam beni sık sık ziyarete gelirdi.Daha doğrusu sık sık Long Island kıyısında buluşur,ona kampla ilgili yeni bilgileri verirdim."İyiyim evlat,ee ne var ne yok?"dedi yanıma otururken."Iı,son görüşmemizden beri pek bir şey olmadı aslında.Sadece,cephanelikten Kronos'un tırpanı çalındı" Babamın gözleri irileşti.Şaşırmış gibiydi."Bir casus olmalı o halde"dedi."Sanırım"dedim."Bir toplantı yapmış Athena.Casus'u arıyorlar.Bileğinde Kronos'un işareti olan casusu" Babam gülümsedi."Ah bu Athena.Ondan neden bu kadar nefret ettiğimi anlıyor musun evlat?"dedi kahkaha atarak."Evet baba."dedim.Babam enseme vurarak ayağa kalktı."Neyse evlat.Ben gitsem iyi olacak.Haberleşiriz"dedi."Peki baba"dedim.Arkamı dönüp yürümeye başladım.Babam arkamdan "Evlat"diye seslendi.Hemen arkamı döndüm."Sana bir şey verecektim.Unutuyordum az kalsın" Cebinden bir mızrak çıkardı ve bana uzattı."Nasıl işlediğini anlatmayacağım.Kendin bulursun."dedi ve gözden kayboldu.Mızrağın yanında küçük bir mekanizma vardı.Oraya bastırdım.Keskin kısmı içeriye girdi ve mızrak etrafına ateş saçmaya başladı.Hemen kapattım.Bu harika bir şeydi.Benim de sihirli bir eşyam olmuştu sonunda.

Babamla Karşılaşıyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Babamla Karşılaşıyorum.
» Babamla Tanıştığım An
» Yeniden, Babamla.
» Babamla Tanışıyorum
» Babamla tanışmam