Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Babamla Tanıştığım An

2 posters
YazarMesaj
Steward Thurstan
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Steward Thurstan

Babamla Tanıştığım An Empty
MesajKonu: Babamla Tanıştığım An   Babamla Tanıştığım An Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 6:08 am

Tanrı/Tanrıça ebeveyninle ilk karşılaşmanızın rpsini yaz.
Mekan: Olimpos Konseyi
Katılacaklar: Stew ve Ares(Babası)
(Ebeveynin olan Tanrı sitede varsa, kendisinden sana katılmasını isteyebilir, birlikte rp yapabilirsiniz.)

Okul son hızıyla koşuyordu ardından Crist ve ben onu yakalama çabası içinde vakit harcıyorduk. Fakat bunu sadece Crist yapabiliyordu. İçimde biraz nefes almak isteyen ruh dışarı doğru tekme savuruyordu. İşte bu günde o nefes almak için boş kaldığım bir gündü. Tek yapmam gerekenin özlediğim bir yeri görmek olması beklenirdi ki bu da olmuştu zaten.
Hafta sonuydu. Evde oturmuş öylece televizyonu karıştırırken aklıma melez kampına gitme fikri geldi. Orada şimdilerde neler olduğunu merak etmiştim. Harekete geçmem fazla zamanımı almadı. Çok hızlı bir şekilde evden çıktım. Yarım ya da bir saat sonra otobüs şoförüne "inebilir miyim" dedim.Adam şaşırmıştı. " Yolun ortasında ne yapacaksın evlat?" dedi. Cevap veremedim çünkü ne desem yalan olacaktı. Küçük bir gülümsemeyle kapıdan aşağı adım attım. Etraf kış mevsimine girmiş olmanın verdiği soğukla kaplıydı. Tenimi her yandan küçük ve soğuk hava akımları ısırırken yok kenarındaki ormana daldım. Ormanın kalbine doğru gelmiştim. Ve işte kamp girişi tam karşımdaydı. Birden aklıma buraya ilk gelişimi hatıladım. Aslında babamın başka biri olduğunu öğrenmek ve onu daha önce hiç görmemiş olmak... Hoş hala görmüş değildim. Oysaki duyduklarım bana hemen hemen herkesin babasıyla tanıştığını söylüyordu. Bu garip bir durumdu. Tabi Tanrı Ares'in kişiliği gereği davranışları da buna pek izin verecek gibi görünmüyordu. Ona Tanrı Ares diye hitap ediyordum çünkü baba demek çok garip kaçıyordu. Hatta öyle ki bir ara varlığından bile şüphe ettiğim birine baba demeğe dilim varmıyordu. Düşünceler zincirlemesinden kurtulduğumda kendimi Long Island kıyısında buldum. Bu garipti çünkü az önce tüm kampı boylu boyuna geçmiştim ve hiç birşey hatırlamıyordum. Burasını çok özlemişim. Kokusunu ciğerlerime sömürürcesine çektim. Hücrelerim sevindi. Ancak burada kimse yoktu. Gecelde buradan geçerken en az biri iki kişi görürdüm. Sanırım kampta kimse kalmamış. Buraya gelmem aslında içimi rahatlatmış değildi. En iyisi Niel'e bir merhaba demekti. Ares'i kendime farkettirmeden aklımdan çıkardım, çıkarmaya çalıştım. Tanrılık böyle birşey miydi? Yarattıklarına aşık olmak, çocuk yapmak ve ortadan kaybolmak. Dahası çocuğunu unutmak. Ama sanırım biraz fazla bencillik yapıyordum. Sonuçta bir tanrıydı. Bulunduğum yerde 180 derce etrafımda dönüp buradan uzaklaşmaya koyuldum. Ancak bir durmamı sağladı. Birşey gitmemi engelledi. Bu çok garip birşeydi. Fakat olduğum yerde mıhlanmıştım. Ardımdan bir ses işittim. Bu ses kulaklarımı doldurdu. Garip bir sesti. Efsunlu acayip birşeydi. Ardıma baktığımda ise gözlerimde olayı anlamaya çalıştı. Gümüş bir ışık vardı. Çok büyüktü ve gittikçe küçülüyordu. İçinden birşey beliriyordu ancak onu seçemişyordum.
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Babamla Tanıştığım An   Babamla Tanıştığım An Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 6:20 am

Benim hemen herkez tarafından duygusuz, ilgisiz sadece savaşmayı seven biri olduğumu düşünmelerinden bıkmıştım. Oğlumun daha önce beni hiç görmediğini de biliyordum. Hazır Melez Kampı'na yakınken oğlumu Long Island kıyısına o fark etmeden getirdim. O ise hiç dikkat etmeden geri dönüp gitmeye başladı. Ben onu durdurdum ve insan şeklimde oraya geldim. Oğlumu ilk kez görmüyordum ama o beni ilk kez görmüştü ve biraz şaşkındı. Yanına yavaşça yaklaştım ve:

-Merhaba, oğlum, dedim.
Steward Thurstan
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Steward Thurstan

MesajKonu: Geri: Babamla Tanıştığım An   Babamla Tanıştığım An Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 6:32 am

Gümüş ışık son buldu. Işığın ardından bir insan silüeti çıktı. Yüzüne ve tüm vücuduna bakılacak olunursa bu bir erkek hatta çok yakışık ve sağlam yapılı biriydi. Ancak üzerindeki kıyafet biraz değişik kanımca üzerinde sadece bir zırh vardı. Gözleri içinde bana anlamlı bakan bir ruh görünüyordu. Sevecen bir tavırla "Merhaba oğlum" dedi. O anda ne kadar şaşkınlık belirtisi varsa hepside bedenimde can buldu. Ne diyeceğimi bilemedim. Bu gerçek bir an değildi. Sanki bir rüyaydı. Evet çünkü başka bir açıklaması olamazdı. Gittikçe yaklaşıtyordu sonunda ne olacağını bilemeden öylece bakıyordum. Olanna anlam yüklemekte zorluk çektim. Bu Ares miydi?
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Babamla Tanıştığım An   Babamla Tanıştığım An Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 6:42 am

Oğlum beni görmenin şokuyla dili tutulmuş gibiydi konuşmuyordu. Ben ise onu konuşturmak için elimden geleni yapıyordum. Ona:

-Oğlum, beni gördüğün için epey şaşırmış gözüküyorsun. Şaşırma. Dışarıdan bakıldığında ve efsanelerin hemen hepsinde duygusuz biri gibi gözüküyorum. Ancak benim de bir kalbim var. Senin beni görmediğini ve hep görmek istediğinden haberim var. Uzun zamandır buralarda olmadığım için seninle veya diğer kardeşlerinle ilgilenemedim. Ama artık burdayım ve sizi elimden geldiğince bütün tehlikelerden korumaya çalışacağım, dedim.
Steward Thurstan
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Steward Thurstan

MesajKonu: Geri: Babamla Tanıştığım An   Babamla Tanıştığım An Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 6:59 am

Yanıma yanaşıp uzun bir konuşma yapan Ares bu konuşmaında aklımdaki birçok soru işaretine yanıt vermişti. Birden içimdeki çocuk harekete geçip onun uzun zamandır hasret kaldığım varlığına sarılmak istedi. Ama nedense bunu yapamadım. En azından ona baba diyecektim. Elimi uzatıp sıkıca kavradım. Evet kesinlikle vardı. Tokaşalırken yüzümdeki muzip gülümsemeyi atmak için çabaladım.
-S-sağol. Baba!
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Babamla Tanıştığım An   Babamla Tanıştığım An Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 7:16 am

Oğlum beni görmüş olmanın şokunu hala atlatamamıştı. Bundan dolayı sarılmaktan çekindi ve sadece elimi tutarak 'S-sağol.Baba!' diyebildi. Gitmem gerekiyordu ama yinede biraz daha kalmak istiyordum. Ona sarıldım.

-Oğlum. Şimdi benim gitmem gerekiyor. Ama şunu bil ki ben hep yanındayım ve yanında olacağım. Yine görüşeceğiz, bundan emin olabilirsin.

Arkamı döndüm ve istemeyerek de olsa geldiğim gibi Olimpos'a geri döndüm.

RP Sonu

Babamla Tanıştığım An
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kardeşlerimle tanıştığım ilk gün
» Babamla Karşılaşma
» Babamla İlk Tanışmam
» Yeniden, Babamla.
» Babamla Karşılaşıyorum.