Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kardeşlerimle tanıştığım ilk gün

YazarMesaj
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

Kardeşlerimle tanıştığım ilk gün Empty
MesajKonu: Kardeşlerimle tanıştığım ilk gün   Kardeşlerimle tanıştığım ilk gün Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 8:19 am

Kulubemizin dışardan görünüşü güzeldi , hiç çıkıntı falan yoktu kısaca bana göre değildi.Ben bir suikastçiydim biryerlere tırmanır biryerlerden atlar hedefime ulaşırdım.Buraya bir kule yapacağım diye kendime bir not aldım.Kapıya yaklaştım üstünde bir güneş resmi vardı ve Apollon yazıyordu.

-Hadi bakalım Kev ne kadar zor olabilirki? diye kendime sordum ve içeri girdim...İçerisi temizdi ve düzenliydi ben bunu sevmiştim.

Ben düzeni , temiz işi ve planlı çalışmayı severdim...burada hepsi yapılmış gibiydi.İçeriye doğru 2 adım attım kenardan 2 tane güzel ve sevimli kız çıktı.

-Merhaba kardeşim adın ne?

Bu soru beni hazırlıksız yakalamıştı bana bu soruyu soran kız sarışındı yanda duvara yaslanmış ve heyecanlı bir şekilde ceabımı bekliyordu.

-Kevin...Edward Kevin. dedim
-Tanıştığımıza sevindim Kevin ben Ange dedi sarışın kız
-Bende Crist dedi esmer olan

Herşe çok garip geliyordu ama bu konuyu atlarsak bu kızlara kesinlikle kanım ısınmıştı.Çok iyiydiler hep gülümsüyorlardı.

-Tanıştığımıza sevindim Ange ve Crist
-Ohhh buna bizim kadar sevinen birini bulamazsın
-Babam bilemi ?
-Şeyyy babam ve biz diyelim hele bir seninle konuşsun.Haha buna çok sevinecek

Onları kesinlikle çok sevmiştim birbirimize kolayca alışacağımızdan emindim.Ama şimdilik düşünmem gereken şeyler vardı kafam karışıktı

-İzninizle kardeşlerim odama gitmek istiyorum biraz...düşünmem lazım

Bana durumumu anlıyomuş gibi baktılar ve gülümseyerek bir odayı gösterdiler.Odaya doğru gittim ve yatağı yattım.Olanları düünmek istemiyordum zihnimde çözmektense araştırmayı tercih ederdim kendime söz verdim bugün burdaki en yüksek yere tırmanacak ve etrafı anlıyacaktım...ama şimdilik biraz uyumaya ihtiyacım vardı.

Kardeşlerimle tanıştığım ilk gün
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Babamla Tanıştığım An
» Kardeşlerimle tanışıyorum
» Kardeşlerimle tanışmam ve kulübedeki ilk günüm