Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yine Bir Görev-3

2 posters
YazarMesaj
Perseus Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Perseus Carter

Yine Bir Görev-3 Empty
MesajKonu: Yine Bir Görev-3   Yine Bir Görev-3 Icon_minitimeSalı Şub. 01, 2011 12:02 am

Sum ve Hektor ile cirit sahasında birkaç büyülü cirit attıktan sonra muhabbet etmek için Hephaistos Kulübesine geldik. Arkadaşımı ve bir Küçük Tanrıyı kulübemde ağırlayacağım için heyecanlıydım. Sonuçta o bir Tanrıydı, her ne kadar Küçük olsada. Kulübemin önüne geldiğimizde "umarım kulübe temizdir" diye geçirdim içimden. Kapıyı büyük bir heyecan ve merakla açtım, içeri baktığımda şok oldum. İçerisi ter temizdi. Sanki birazdan temizlik denetimi olacak gibi temizdi kulübe. Hektor'a baktım, bana önemli değil dercesine göz kırptı. Şaşkınlıkla ona baktım, bunu nasıl yapmıştı acaba ? Gerçi o bir Tanrıydı, ondan herşey beklenirdi. İçeri girdik ve Sum ile Hektor'a oturabilecekleri koltukları söyledikten sonra içeriden içecek birşeyler getirmeye başladım. Bu sırada Hektor ile Sum muhabbet ediyorlardı. Mutfakta içecekleri ayarlarken içeri seslendim "Ne yapmak istersiniz ?"
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

Yine Bir Görev-3 Empty
MesajKonu: Geri: Yine Bir Görev-3   Yine Bir Görev-3 Icon_minitimeSalı Şub. 01, 2011 2:02 am

Hephaistos Kulübesi'ne geldiğimizde Pers hemen mutfağa gitti ve bize bir şeyler hazırlamaya başladı. Biz de bir koltuğa oturmuş Hektor ile sohbet ediyorduk. Artık kararımı vermiştim, o gerçekten iyi ve eğlenceli birisiydi. O sırada Pers mutfaktan "Ne yapmak istersiniz ?" diye seslendi. Bunun üzerine film izlemek için can atan Hektor hemen "Film izlemek gerçekten harika olurdu !" dedi. Sesinde bir heyecan vardı. Ben de "Evet, bence de film izleyelim." diyerek Hektor'a katıldım. Pers elinde içeceklerle içeri girdi ve "Tamam öyleyse, ben filmleri getireyim." diyerek bir odaya girdi. Birkaç dakika sonra elinde en az 10 adet filmle geri geldi. "Ne tür film izlemek istersiniz ?" dedi filmleri önümüze yığarak. "Bunları beğenmezseniz daha da getirebilirim." diye ekledi. Biz hemen filmleri incelemeye başladık. Gerçekten hepsi de güzel ve kaliteli filmlerdi, seçmek çok zordu. Tam özellikle ilgimi çeken bir filmi izlemeyi öğrenecektim ki Hektor sıkıntılı bir ifadeyle "Ben bu filmlerin hepsini izledim." dedi. Ben ona şaşkın şaşkın bakarken Pers de "Peki o zaman, ben biraz daha film getireyim." dedi. O da şaşırmış görünüyordu. "Film izlemeyi gerçekten çok seviyor olmalısın." dedim Hektor'a. O da başını sallayarak beni onayladı ve "Evet, film izlemeye bayılırım." dedi. Pers tekrar içeri girdiğinde bu sefer elinde daha fazla film vardı. Bu filmleri incelemeye henüz yeni başlamıştık ki Hektor bir filmi eline alarak bize gösterdi ve "Bu filmi izlemeye ne dersiniz ?" diye sordu.
http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com/
Perseus Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Perseus Carter

Yine Bir Görev-3 Empty
MesajKonu: Geri: Yine Bir Görev-3   Yine Bir Görev-3 Icon_minitimeSalı Şub. 01, 2011 3:01 am

Hektor eski bir film seçmişti. Film eskiydi fakat güzeldi, hemde sürükleyiciydi. Filmi oynatıcıya taktım. Beraber yemekler eşliğinde filmi izlemeye başladık. Ben ve Sum filmi çok heyecanlı bulmuştuk yani en azından tepkilerimiz bunu gösteriyordu. İkimizde en ufak bir sahnede heyecanlanıp kıpır, kıpır oluyorduk. Hektor ise olanları gayet normal karşılıyordu. Sanırım bu çok fazla film izlediği içindi. Filmin sonunda biz kahkaha atmaktaydık. Hektor ise hafiftem gülüyordu. "Filmi beğendin mi ?" diye sordum Hektor'a. Biraz hayal kırıklığı ile "Çok klasik bir film konusuydu. Artık tüm filmler birbirine benzemeye başladı. Hiçbirinden zevk alamıyorum" dedi. Bu sözleri doğruydu. Boşver dercesine sırtına vurdum, bunun üzerine Sum: "Ben artık gideyim geç oldu" dedi. Onunla birlikte Hektor da kalktı. Birlikte kulübeden çıktılar. Gayet güzel bir gün geçirmiştim ve Küçük Tanrı bir arkadaşım olmuştu. Bakalım günün devamında neler olacaktı...

-Rp Bitmiştir-

Yine Bir Görev-3
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yine Bir Görev
» Yine Bir Görev-2
» Yine yeni bir görev
» Yine revir, yine yara... Ama bu sefer yanımda bir arkadaş
» Hermes'den Görev [Görev 56] (Ormanın devamı)