Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Apollon kulübesinin sakinleri

5 posters
YazarMesaj
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

Apollon kulübesinin sakinleri Empty
MesajKonu: Apollon kulübesinin sakinleri   Apollon kulübesinin sakinleri Icon_minitimePerş. Ocak 27, 2011 3:46 am

İçeri bir anda daldım.Ange etrafı düzenliyordu.Çığlık attı.
"Cristtttt..."Koşarak sarıldık.İçeri bir kaç oğlan girdi başta anlamadım sonra bunların kardeşlerim olacağı kanısına vardım.Onlarada koşarak sarıldım.Saçmalıyordum.Ama umrumda değildi.Kev i gördüm.Mixom hırladı.Bense koşup ona sarıldım ve bir boğuşma başladı.
"Bavulumu açın içinde hediye ve güzelll fransız şarapları var ilk gün dağıtalım dedim. Nası fikir?"Kev gülümsedi.Bardakları getirdim.Ama böyle kolayca sarhoş olup kurtulamazlardı.Angeye göz kırpıp güzel mushil ilacımdan biraz döktüm.Servis işi Angedeydi.
"Geri dönüşümüzün şerefinee!!!" diyerek.Tokuşturduk.
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

MesajKonu: Geri: Apollon kulübesinin sakinleri   Apollon kulübesinin sakinleri Icon_minitimePerş. Ocak 27, 2011 4:07 am

Kulübeye girdiğimde Crist'i gördüm. Hemen yanına gidip sarıldım. Onu çok özlemiştim ve gelmesine çok sevinmiştim. Yeterince özlem geçirdikten sonra Crist'in diğer kardeşlerimle hasret gidermesi için onu bıraktım.

Kardeşlerimle birlikte bunun şerefine Crist'in getirdiği Fransız şaraplarını içmeye başladık. Şarabın tadı farklıydı ama yine de güzeldi. Üzerinde fazla düşünmemeye karar verdim.

Crist bize yaşadıklarını anlatıyordu. Tabii sürekli Kev esprileriyle onun sözünü kesiyordu. Kısacası çok eğleniyorduk.
Ange Morgan Lamartine
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Apollon kulübesinin sakinleri   Apollon kulübesinin sakinleri Icon_minitimeCuma Ocak 28, 2011 6:07 am

her zamanki gibi herşey dağılmıştı ve tam toplamaya başlayacağım sırada içeri ne zamandır yüzüne hasret kaldığım Crist girdi.Farketmeden "Crist!" diye çığlık attım ve koşup ona sarıldım.getirdiği şaraptan herkese servis yaptım ve Crist'in geri dönmesi şerefine kaldırdık.Şarabın tadı farklıydı.Ama güzeldi.tek sorun crist'in en son getirdiği kolayı içince sarhoş olmamdı.Bu sefer takmamaya karar verdim ve şarabımdan birkaç yudum aldım.Sonuçta o bir parti organizetörüydi başka ne bekleyebilirdik ki?sonra crist'in diğer kardeşlerimizle tanışmadığını hatırladım.Aslında hangisini tanıdığıda hatırlamıyordum ama sırayla saymaya başladım.En azından tanımadığını düşündüklerimi...

''Bak Crist," dedim yanına geçerek. "Bu Yon,Bu Aporis,bu Teo sonra...Jones bide Raidon.'' birden gözüm Tiff'in yanında duran kardeşime takıldı.ahh,onu atlamıştım. ''kulübemize yeni gelen tek kız luciana,Crist.''dedim.Ve başımı salladım. ''Ciddi anlamda azaldık kızlar.bize kız kardeş gerekiyor!''Artık 10 kişiydik ve bir aralar babamın özlem duyduğu erkekler şimdi nerdeyse kulübenin yarısını oluşturuyorlardı ama bazı kardeşlerim de kulübeye hiç uğramıyorlardı.neyseki bugün herkes kulübedeydi ve buda Crist2in bulunmaz şansının eseriydi.
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm
Theodor Aquila
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Theodor Aquila

MesajKonu: Geri: Apollon kulübesinin sakinleri   Apollon kulübesinin sakinleri Icon_minitimeSalı Şub. 01, 2011 11:40 am

Christ tam benim kulübeye geldiğim zaman aramızdan ayrılmıştı ve şimdi geri dönmüştü. Onunla sadece ayak üstü konuşabilmiştik. Şimdiyse onun gerçek yüzünü görmüştü: parti manyağı! Geldiği anda kulübeyi parti havasına sokmayı başarmıştı. Verdiği şaraplar bir harikaydı doğrusu, hafif bir mayhoşluk vardı ama bunu Fransa'dan olmalarına bağladım. Ange Christ'i yeni gelen kardeşlerimizle tanıştırıyordu. Bazılarıyla ben bile tanışmamıştım. Ayrıca Ange söyleyince fark ettim ki gerçekten de erkek nüfusumuz artıyordu.

Parti biraz durgunlaşmaya başlamıştı. Bunun üzerine biri müzik çaları çalıştırdı ve birkaç kişi ayağa kalkıp oldukları yerde hareket etmeye başladılar. Şarap etkisini gösterene kadar herkes böyle olacaktı anlaşılan. Ben de ayağa kalktım ve Tiff ile Ange'in yanına gittim. Birkaç dakika konuşmuştuk ki tuvalete gitmek için izin istediler. Ben neler olduğuna anlam verememiş bir şekilde yerime döndüm. Burnuma garip kokular geliyordu doğrusu ama bunlar eğlenmemizi sağlayacaksa hiçbir sakıncası yoktu.
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: Apollon kulübesinin sakinleri   Apollon kulübesinin sakinleri Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 8:28 pm

Etkisini göstermeye başlayan şaraplar hem sarhoş edip hemde tuvalete gönderiyordu.İşte bu videoluktur diyerek.Kamerama çekmeye başladım.Herkes koşturyordu.Güldüm.Kev ve teo bir yanda "Çekme " diye bağırıp bir yandanda küfrediyordu.Biri şu erkeklere ders vermeliydi.Ama nasıl?.İşte o anda gözümün önündeki şey aklıma düştü.Bahçe hortumunu aldım ve musluğu sonuna kadar açtım.İçerisi umrumda değildi.Kahkahalar yükseliyordu.Bir anda kapı açıldı ve
"Ne oluyor burda?"diye tok bir ses geldi.Bu babamdı.İşte parti yeni başlıyordu.Hortumu o yöne çevirince kahkaha dahada yükseldi.
"Cristtt!" diye bağıran babam şükürler olsun insan modundaydı.Bir anda bir el hortumu elimden aldı ve beni ıslatmaya başladı
"heyy bu oyunun kaptanı benimm!"diye bağırsam da bir şey farketmedi.Kev in yatağından yastığı kaptığım gibi Tiff in kafasına geçirdim.Onu siper olarak kullandım.Daha çok eğlenecektik.
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Apollon kulübesinin sakinleri   Apollon kulübesinin sakinleri Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 8:40 pm

İyiki o sırada tuvaletteydim.Ama tabiki kaçamamıştım.Tuvaletten çıktığım anda kulübeyi su içinde gördüm ve daha ne oldu diyemeden suratıma su çarptı.Sonra arkasından gelen yastıkla hemen yere yapıştım.Yastığı suratımdan çekip su başında babamla debeleşen Crist'e fırlattım.Bizim kulübe tümden okçu oluğundan isabetlerimizi tutturmak zor olmuyordu haliyle.Yastık Crist'in tam suratına geldi ve Crist yere düştü.Bir daha suratıma bir yastık çarptı ama bu sefer Yon'un attığını görmüştüm.Yastığı kaptığım gibi onun kafasına fırlattım ama tam o sırada Tiff'in arkasına geçti ve yastığım Tiff'e uçtu."Upss." diye mırıldandım.Tiff'te gülerek"Ange!" diye bağırdı.Güldüm ve yastığımı alıp Kev ve Teo'nun boğuştuğu yere fırlattım kime gelirse artık.Gözüme kulübenin hali çarptı."Crist!" diye çığlık attım.Kulübeyi su basmıştı ve etrafta kuş tüyü ve yastıklar uçuşuyordu. "Bunları sen temizleyeceğini biliyormusun?" dedim gülerek.
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

MesajKonu: Geri: Apollon kulübesinin sakinleri   Apollon kulübesinin sakinleri Icon_minitimeC.tesi Şub. 05, 2011 2:35 am

Teo'yla boğuşmaya bir andan devam ederken diğer yandan bana gelen yastıklarla Teo'ya vuruyordum. O'da boş durmuyordu , bana vuruyor , tekmeliyor , arada yastıkla yüzüme geçiriyordu. Ona baktım , ve oda bana baktı... kısaca bir göz teması kurduk ve anlaştık. Yon'a döndüm ve bağardım.

-Yondaime!Kızları hedef al!

Ayağa kalktım ve Teo'ya elimi uzattım , hemen elimi kapıp ayağa kalktı. Yerden bir çift yastık kaptık ve kızlara saldırmaya başladık. Ama ben bilerek ve yalancıktan intikam saçan gözlerle Crist'e döndüm. Sanırım oda beni gördükü biraz gözleri büyüdü.

-Beni ha!... Beni ıslatmak ha! Sen bittin kardeşim!

Theodor Aquila
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Theodor Aquila

MesajKonu: Geri: Apollon kulübesinin sakinleri   Apollon kulübesinin sakinleri Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 9:21 am

Yastık savaşımızda erkek dayanışması yapıyorduk. Kev Crist'i almıştı, Yon Ange'i, ben de Tiff'i. Tiff ortalıkta gözükmüyordu ama onu bulmak için pek uğraşmam gerekmedi. Bir köşede saklanmış yastık biriktirirken buldum onu. Deli gibi bağırarak üstüne saldırdım ve onun da bağırmasını sağladım. Korkunun verdiği ilk şoku atlattıktan sonra zulaladığı yastıklardan ikisini aldı ve o da bana saldırmaya başladı. Bu kavgamızın sonunda üç yastık parçalara ayrılmıştı, etraf tüylerle dolmuştu. Tiff bunları temizleyeceğini hatırladığı zaman yastıklarını üzerime öyle bir fırlattı ki geriye doğru takla attım. Sonunda sırtımın üstüne düştüm. Ama öcümü almak için Tiff'in altında duran halıyı çektim ve o da sırtının üstüne düştü. Daha ayağa kalkmasına fırsat vermeden masanın üzerindeki sürahiyi üstüne boşalttım ve koşabildiğim kadar hızlı bir şekilde kulübenin derinliklerine saklandım. Tiff'in öcü kötü olacaktı, biraz dinlenmem ve yeni şeyler düşünmem gerekiyordu.
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: Apollon kulübesinin sakinleri   Apollon kulübesinin sakinleri Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 9:14 pm

" Angee! Bu erkekler akıllanmış!Kızlar gömün şu yastıkları suratlarına!" diye bağırsamda galiba onlar daha güçlüydü.Kev bir anda bana saldırmaya başladı.Çığlık atmaya başladım.
"Kev anlaşabiliriz kardeşim" desemde o öcünü almadan durmazdı. Angenin yatağına çıkıp Kev in üstüne atladım.Ve son olarak yapacağım şeyi yaptım.Tırnağımı suratına geçirdim.
"Crist öldün sen!!"diye bağırdı. Anlaşılan canı yanmıştı ama ne yapabilirdim. Yastık yoktu elimde.Koşarak kaçmaya başladım.Mutfağa koşup son kalmış kola şişesini siper ettim. Çaresizliğim diz boyuydu.
"Kev özür dilerim..." desemde üstüme geliyordu.Duvara yaslanınca canım yandı.Cebimdeki sert cisimin ne olduğunu hatırladım.O benim kurtarıcımdı.Nane şekeri.
"Kev ama tırnak izi yanağınada çok yakışmış kardeşim.." diyerek onu dahada kızdırdım ve şekeri çıkartıp kola şişesine attım.Bir anda patlama gibi bir gürültüyle köpürmeye başladı.Kev e doğru tuttum.Ve kaçmaya başladım.Bu iş fena yerlere gidiyordu

Apollon kulübesinin sakinleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Selamlar Kamp Sakinleri !
» Zafer Kutlaması (Afrodit Kulübesinin Mensupları Dışındakilere Yasak!)
» Apollon'un Arabası
» Apollon'dan Hediye
» Apollon ile Karşılaşma