Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Zafer Kutlaması (Afrodit Kulübesinin Mensupları Dışındakilere Yasak!)

2 posters
YazarMesaj
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

Zafer Kutlaması (Afrodit Kulübesinin Mensupları Dışındakilere Yasak!) Empty
MesajKonu: Zafer Kutlaması (Afrodit Kulübesinin Mensupları Dışındakilere Yasak!)   Zafer Kutlaması (Afrodit Kulübesinin Mensupları Dışındakilere Yasak!) Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 9:29 pm

Sabahın erken saatinde gözlerini yavaşça açtı. Bugün onun için çok çabuk geçecekti. Vakit o kadar hızlı geçerken de çok eğleneceğine de adı gibi emindi. Bugün kulübede parti vardı. Fakat bu partiye sadece Afrodit kulübesinin mensupları katılabilecekti. Deliler gibi eğlenilecekti. Son ses düzeyinde çalınan müzik tüm kampta duyulacak herkes partiye girebilmek için can atacaktı ama hiç biri bu arzusuna kavuşamayacaktı. Ertesi gün ise her kesin dilinde “Çılgın Afrodit Çocuklarının zevkli partileri.” Dolaşacaktı. Belki de dergilere çıkacaklardı. “Eğlenmeyi bilen Afrodit Çocukları.” Diye. Kim bilir bunu bugün deliler gibi eğlendikten sonra ki gün göreceklerdi. Bugünkü çılgınca partinin nedeni temizlikte en iyi temizliği yapıp ilk defa 1.lik almaları ve kulübeler arası yarışmada 18 kulübenin arasında 3.olmalarıydı. Evet bu ödülleri hak ederek herkese Afrodit çocuklarının kim olduklarını ispatlamışlardı. Sonuçlar açıklandıktan sonra herkesin dilinde Afrodit kulübesi vardı. Athena’nın 1.olmasına rağmen 3.olan Afrodit kulübesi konuşuluyordu. Artık herkes Afrodit kulübesinden korkacaktı. Onlar bunu başarmanın zaferini bugün kutlayacaktı. Herkesi çatlata çatlata. Deliler gibi eğlenerek…

Yatağından kalkıp elini yüzünü yıkamaya gitti. Sürekli aklında parti vardı. Her şey ayarlanmıştı. Sadece tek bir eksik vardı: Şarap… Şarap normalde kampta yasaktı. Fakat o dün eniştesiyle anlaşmış bugün ise şarapları almaya gidecekti. Yasak olduğunu bilmesine rağmen. Odasına gidip üstünü değiştirdi. Hafif bir makyaj yaptı. Saat sabahın 5iydi. Kulübesinde tek ayakta olan oydu. Bu saati bilerek seçmişti. Tüm kamp uykudayken şarapları rahatça kimseye görünmeden kulübesine sokabilecekti. Saçını tepeden topladıktan sonra en büyük çantasını koluna taktı ve ses çıkarmadan kulübesinden çıktı. Doğruca Dionysos kulübesine hızlı adımlarla yürüdü. Oraya varınca hafifçe kapıyı tıklattı. Eniştesi Kev kapıyı açınca yüzünde gülümseme oldu. Kev
“Al baldız sizin için en iyisini hazırladım.” Diyerek göz kırptı. “Sağ ol enişte bu iyiliğini unutmayacağım. Hadi görüşürüz.” “Lara’ya selam söyle.” Diyerek eniştesi kapıyı kapattı. Aldığı şarapları kimse görmeden çantasına yerleştirdi ve yürümeye başladı. Ses çıkarmamaya ve kimseye gözükmemeye özen gösteriyordu. Kulübesine geldiğinde kardeşleri hala uyuyordu. Alex hariç. Alex direk onu görür görmez “Şarapları aldın mı?” diye sordu. Çantasından çıkardığı şarapları elinde tutarak gülümsedi ve “Almaz mıyım artacak kadar çok.” Dedi.

Alex bugün ona süslemede ve müziklerde yardım edecekti. Dünden aldığımız malzemeleri çıkartıp işe koyuldular. Alex’le birlikte her yeri süslemeye başladılar. Her yeri süslediklerinde kulübeleri harika olmuştu. Çok iyi iş çıkarttıklarını ikisi de biliyordu.
“Bu kulübe bizim mi?” diye bir ses geldi. İkisi de sese doğru baktı. Bu Anna’nın sesiydi. Kulübesini tanıyamamıştı. O derece güzel süslemişlerdi. “Günaydın kıskancım.” Dedi Alex. O da “Günaydın deliii.” Diye ekledi. Anna kulübeye şöyle bir göz gezdirdikten sonra “Günaydın cadolozummm. Günaydın balım. Siz ne yapmışsınız böyle.“ dedi. Sonra gülümseyerek “Harika olmuş burasııı. Siz harikasınız.” Diye de ekledi. Beğenmesine sevinerek gülümsedi. Alex, Katy Perry’nin E.T. şarkısını açarak “Şimdi diğer kardeşlerimizi uyandıralım.” Dedi. Anna üstünü değiştirirken o da Alex’le kardeşlerini uyandırmaya gitti. Alex'le uyuyan akrdeşlerini uyandırrıken çalan şarkıyada eşlik ediyordu:

You're so hypnotizing
Could you be the devil
Could you be an angel

Your touch magnetizing
Feels like I am floating
Leaves my body glowing

They say be afraid
You're not like the others
Futuristic lover
Different DNA
They don't understand you

Your from a whole other world
A different dimension
You open my eyes
And I'm ready to go
Lead me into the light

Kiss me, ki-ki-kiss me
Infect me with your love and
Fill me with your poison

Take me, ta-ta-take me
Wanna be a victim
Ready for abduction

Boy, you're an alien
Your touch are foreign
It's supernatural
Extraterrestrial

Your so supersonic
Wanna feel your powers
Stun me with your lasers
Your kiss is cosmic
Every move is magic

Your from a whole other world
A different dimension
You open my eyes
And I'm ready to go

Lead me into the light

Kiss me, ki-ki-kiss me
Fill me with your poison

Take me, ta-ta-take me
Wanna be a victim
Ready for abduction

Boy, you're an alien
Your touch are foreign
It's supernatural
Extraterrestrial

There is this transcendental
On another level
Boy, you're my lucky star

I wanna walk on your wave length
And be there when you vibrate
For you I'll risk it all
All

Kiss me, ki-ki-kiss me
Fill me with your poison

Take me, ta-ta-take me
Wanna be a victim
Ready for abduction

Boy, you're an alien
Your touch are foreign
It's supernatural
Extraterrestrial

Extraterrestrial
Extraterrestrial

Boy, you're an alien
Your touch are foreign
It's supernatural
Extraterrestrial

Alexandra Bethany Daniels
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Alexandra Bethany Daniels

Zafer Kutlaması (Afrodit Kulübesinin Mensupları Dışındakilere Yasak!) Empty
MesajKonu: Geri: Zafer Kutlaması (Afrodit Kulübesinin Mensupları Dışındakilere Yasak!)   Zafer Kutlaması (Afrodit Kulübesinin Mensupları Dışındakilere Yasak!) Icon_minitimeCuma Haz. 17, 2011 10:23 pm

Sabah kalktığımda parmak ucunda ilerleyerek tüm odalara göz attım. Herkes yataktaydı. Biri hariç. Claire sabah erkenden kalkmıştı anlaşılan. O gelene kadar hemen hazırlanmak istedim. Sonuçta bugün parti vardı ve ben asla süslenmemiş bir yere parti ortamı demezdim. Claire gelene kadar kalkıp odamı toparladım ve onu beklemeye başladım. Karnım gurulduyordu heyecandan. Ellerim titremesi de cabasıydı. Yaptığımız şeylerin karşılığını ödemek için kardeşler arasında küçük bir parti yapacaktık. Yine de aşırı heyecanlıydım. Claire nerede kalmıştı? Ya da zaman neden bu kadar yavaş geçiyordu?

Birkaç dakika sonra Claire içerei girme sesini duydum ve koşa koşa yanına geldim. “Şarapları aldın mı?” dedim hemen. Claire aldığı şarapları elinde tutarak gülümsedi ve “Almaz mıyım artacak kadar çok.” Dedi. İşte buna sevinmiştim. Kampta yasak olan bu içeceği çok seviyordum. Yasak olması daha bir istek uyandırıyordu bende. Neyse Claire ile beraber kulübeyi süslemeye başladık.

Bu benim heyecanımı yatıştırmıştı. Piskopat gibi süslemek ayrı bir zevk katıyordu partiye. Sabah her ne kadar erken de olsa kardeşlerimizin kaçırdığı eğlenceli bir vakit harcama oluyordu bu. Bu ay ki temizlikte de ekstradan çalışma anlamına geliyordu. Anlaşılan bayağı bir dağıtılacaktı burası.

Biz süslemeyi bitirdiğimizde kulübemiz tanınmayacak kadar güzel olmuştu. Bakmaya doyamıyordum. “Bu kulübe bizim mi?” diye bir ses geldi arkamızdan. Anna uyku sersemliğini atmaya çalışıyor gibiydi. Gülümsedim ve kardeşime dönüp “Günaydın kısaknacım.” Dedim. Benim ardımdan da Claire konuştu. ““Günaydın deliii.” Anna kulübeyi iyice süzdü ve bize döndü.“Günaydın cadolozummm. Günaydın balım. Siz ne yapmışsınız böyle.“ dedi. Sonra da gülümseyerek ekledi. “Harika olmuş burasııı. Siz harikasınız.” Dedi.

Gülümseyerek E.T şarkısını açtım ve Anna ile Claire’e seslenip “Şimdi diğer kardeşlerimizi uyandıralım.” Dedim. Odaların önünden geçerken aklıma bir fikir gelmişti. Pis bir gülüşün ardından Lara’nın odasına girdim ve direk yatağın üzerine atlayıp şarkı söylemeye başladım. Kız hızla doğruldu ve ne olduğunu anlamaya çalışırmışçasına etrafına baktı. Ben gülerken o yastığının altına kafasını gömüştü. Bir anda anlamadığım bir şekilde yerde buldum kendimi. “Hadi kalk! Parti var.” Dedim.

Zafer Kutlaması (Afrodit Kulübesinin Mensupları Dışındakilere Yasak!)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Apollon kulübesinin sakinleri
» Destansı doğum günü kutlaması...
» Yasak Bir Düş
» Zorlu Zafer
» Yasak Bölge