Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Destansı doğum günü kutlaması...

2 posters
YazarMesaj
Eryx von Dorff
Dionysos'un Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Eryx von Dorff

Destansı doğum günü kutlaması... Empty
MesajKonu: Destansı doğum günü kutlaması...   Destansı doğum günü kutlaması... Icon_minitimeC.tesi Haz. 04, 2011 4:02 am

Pegasusum Cabernet ile Paris'in üzerinden uçuyoruz. Kollarımda Lily. Parisin ışıkları gözlerimi kamaştırıyor. Önce eski bir köprüden geçiyoruz. Köprünün yanında bir kaç mutlu çift. Aşkın ve aşıkların şehri Paris!

Bir süre sonra çok sevgili pegasusum beni Eyfelin tepesine bıraktı. Gücümü doruklarına kadar kullanarak kulenin tepesinde bir küre oluşturdum. Tamamı üzüm bağından bir küre! Kendime gelmek için neredeyse iki kadeh şarap içtim. Amam yeşil, mor renkleri ile döşeli üzümden kürem oluşmuştu. Lily'i sırt üstü bıraktım kürenin içine. Ben de yanına geçtim aynı şekilde. Bir süre sonra o güzel gözleri gözüktü. Önce etrafına bakındı. Paris'i ayaklarının altına sermiştim. Önce düşmekten korkuyor gibiydi. Fakat sonraları alıştı. Dudaklarından dökülen tek kelime ise " Seni seviyorum. " du...
Lily Evelyn von Dorff
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Lily Evelyn von Dorff

MesajKonu: Geri: Destansı doğum günü kutlaması...   Destansı doğum günü kutlaması... Icon_minitimeC.tesi Haz. 04, 2011 4:56 am

Her şey bir anda meydana gelmişti. En son Kano Gölü'nde Eryx ile birlikteydik. Doğum günümü unutmamıştı ve şarabımızdan yudumluyorduk. Ah evet, o şarabın içinde bir şey olmalıydı. O şaraptan aldığım birkaç yudumla birlikte bayıldığımı hatırlıyorum. Gerisi ise sadece boşluk... Uyandığımda gördüklerim ya da göreceklerim beni hem fazlasıyla şaşırtmış, hem de çok mutlu etmişti. İlk önce biraz etrafı süzmeye başladım. Hemen yanımda Eryx duruyordu. Zaten en son yanımda olan kişi oydu fakat aşağıda ya da hemen yanımda gördüklerim şok olmama sebep olmuştu.

Hemen altımızda Paris vardı. En önemlisi de Eyfel Kulesi'nin tepesindeydik. Sadece ikimiz bir kürenin içindeydik. Bu küreyi Eryx yaratmış olmalıydı. Eryx'e söyleyecek bir söz, duygularımı yeteri kadar anlatacak bir söz arıyordum. Bunların hepsini Eryx, benim için yapmıştı. Ne kadar güzel ve romantikti. Sonunda söyleyebileceğim en uygun sözü buldum. Kendimden emin bir tavırla konuşmaya başladım. ''Seni seviyorum.'' Eryx'i o kadar çok seviyordum ki... Ona sevgimi anlatmaya yetecek herhangi bir kelime bulamıyordum. Onunda beni ne kadar çok sevdiğini farkındaydım. Eryx de hem mutlu hem kendinden emindi. ''Ben de seni o kadar çok seviyorum ki.'' Şu an için çok mutluydum. Şu yaşıma kadar bundan daha güzel bir doğum günü geçirdiğimi hatırlamıyorum. Hayatımda çok büyük öneme sahip kişi, aşık olduğum çocuk yanı başımdaydı ve ben onun kollarının arasındaydım. Bana verilebilecek en güzel doğum günü hediyesi buydu.
Eryx von Dorff
Eryx von Dorff

MesajKonu: Geri: Destansı doğum günü kutlaması...   Destansı doğum günü kutlaması... Icon_minitimeC.tesi Haz. 04, 2011 9:06 am

'' Ben de seni o kadar çok seviyorum ki. '' bu sözleri duyduğunda Lily'nin mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Hayatının en mutlu gününü geçiriyor olmalıydı. İkimizde gözlerimizi yıldızlara diktik ve izlemeye başladık. Çok mutluyduk. Dünyaları verseler Lily'me değişmezdim.

Birden bir yıldız kaydı. Lily aniden " Haydi dilek tutalım! " dedi. Dileğim kesinlikle çok basitti kendimi tutamadım ve söyledim " Hep seninle kalmak aşkım... "
" Sonsuza dek... " diye tamamladı lafımı. Birbirimizin bir parçasıydık adeta. Dünyada gelmiş geçmiş en mutlu çifttik. Mutluluğumuzu babamın verdiği kutsal şarap ile taçlandırmalıydık. Ayrı bir kadehe kendi şarabımdan döktüm. Lily şaşırmıştı " Kutsal şarabımı sadece seninle paylaşırım hayatım. " dedim ve kadehi uzattım. " Yine bayılmayacağım değil mi? " diye sordu gülümsemeli ve tedirgin bir şekilde. " Güven bana bir şey olmayacak. " dedim. Şarabından yudumladı. Bazen kendime inanmıyordum Lily ile yan yana. Kol kola. Şaraplarımızı yudumluyoruz.

Kesinlikle yaşadığım onca kötü şeyden sonra en güzel gündü benim için. İnsanlar bizi görmüyorlardı. Sise şükürler olsun. Görselerdi tüm kutlama berbat olurdu. Bir süre sonra Lily bana döndü. Tek kelime bile etmedik. Sadece birbirimizin gözünün içine bakıyorduk. Kalp ritmimiz aynıydı. Sanki patlayacak gibi. Rüya gibiydi. Yavaşça ona sarıldım. Dünya umrumda değildi. Dudaklarım onun dudakları ile bir olmuştu. O an zaman durdu. Sanırım kalbimde durmuştu. Cennet dedikleri bu olsa gerek...
Lily Evelyn von Dorff
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Lily Evelyn von Dorff

MesajKonu: Geri: Destansı doğum günü kutlaması...   Destansı doğum günü kutlaması... Icon_minitimePaz Haz. 05, 2011 8:57 am

Mutluluk... Benim ve Eryx'in gözlerimizden okunan o sonsuz mutluluk... Onunla birlikte Paris'te, Eyfel Kulesi'nin tepesindeydik. Belki de hiç olmadığım kadar kadar mutluydum. Eryx'in de mutlu olduğunu gözlerinden çok rahat anlayabiliyordum.

Kayan yıldızla birlikte aniden konuştum. ''Haydi dilek tutalım!'' Dilek tutmak için daha iyi bir zaman bulamazdık. Eryx kendinden emindi, o her zamanki doğallıyla ondan beklediğim sözü söyledi. ''Hep seninle kalmak aşkım...'' İçimden geçen tek şey buydu zaten. Ama bende kendime hakim olmadan onun sözünü tamamladım. ''Sonsuza dek...'' Her zaman Eryx ile olmak şu dünyada istediğim ya da isteyebileceğim en önemli şeydi. Onu o kadar çok seviyordum ki, biz adeta birbirimizin bir parçasıydık. Aşık olmak sözü bile şu durumda hafif kalabilirdi. Eryx, hemen şarabını çıkararak bir kadehe döktü. Ardından bana uzattı. ''Kutsal şarabımı sadece seninle paylaşırım hayatım.'' En son Eryx'ten aldığım şarapla birlikte bayıldığımı bildiğim için temkinli davranıyordum. ''Yine bayılmayacağım değil mi?'' Bir yandan gülümsüyor, bir yandan da tedirginliğimi belli ediyordum. ''Güven bana bir şey olmayacak.'' Eryx'ten daha çok güvenebileceğim kimse yoktu zaten şu hayatta. Ardından şarabımdan yudumlamaya başladım. Her an, içimde hissedebildiğim iki duygu vardı. Aşk ve ardından gelen mutluluk.

Kısa süre içinde yaptığımız tek şey birbirimizin gözlerinin içine bakmak oldu. Sonsuza kadar burada böylece oturup Eryx'in gözlerine bakabilirdim. Heyecanım her geçen dakika artıyordu. Kalbimin ritmini hissederken Eryx'in de heyecanını fark ediyordum. Sonra ise her şey değişti. Dudaklarım, Eryx'in dudaklarına doğru istemsizce giderken, az önce durmak bilmeyen kalbim sanki tamamen durmuştu, atmıyordu. Mutluluğum, daha doğrusu mutluluğumuz her geçen dakika katlanarak artıyordu. Dünya denen yerde değildim sanki, sadece Eryx'in ve benim olduğum çok başka bir gezegendeydim ve ben bu anın hiç bitmemesini istiyordum. Sesim çok alçak çıkarken ve titreşirken Eryx'in gözlerinden, gözlerimi ayırmadan konuştum. ''Şu dakikalar hiç bitmese aşkım, zaman dursa olmaz mı?'' Aslında şu anki tek isteğim de buydu. Eryx'in de isteğinin bu olduğundan emin olsam bile onun ağzından dökülen kelimelerle duymak çok daha farklıydı. ''İnan ki, şu an tek isteğim o.''
Eryx von Dorff
Eryx von Dorff

MesajKonu: Geri: Destansı doğum günü kutlaması...   Destansı doğum günü kutlaması... Icon_minitimeSalı Haz. 07, 2011 6:43 pm

''Şu dakikalar hiç bitmese aşkım, zaman dursa olmaz mı?'' Lily'nin ses tonundan tek isteğinini bu olduğu anlaşılıyordu. Benim cevabım ise ''İnan ki, şu an tek isteğim o.'' oldu. Gerçekten zaman dursun diye Kronos'a yalvarmaya hazırdım. O anki duygularım. Tarifi çok zor! Aşk denen şeyin sanki yüzlerce üst kademesi.

Gözlerimi Lily'nin gözlerinden çektiğim zaman-ki bu iki yada üç dakika almıştır- Kronos dileklerimi kabul etmişti sanki. Hava zifiri karanlık olmuştu. " Her güzel şeyin bir sonu vardır aşkım. Mükemmel bir geceydi ama kampa dönmezsek öldüğümüzü sanabilirler. " dedim. Lily gecenin bittiğine gerçekten üzülmüştü. Aynı duyguları paylaşıyorduk. " Malesef hayatım. " dedi üzgünce. Mutluluğunu geri getirmeliydim. Aklıma o anda güzel bir fikir geldi.

Önce yüksek sesle ıslık çaldım. Hafif güçte kapı şeklinde bir kısımı patlatarak çıkış kapısını da yapmış oldum. Hemen kapıda Cabernet duruyordu. Hemen eğildim ve Lily'nin elini tuttum. " Buyrun matmazel. " dedim ve elini öptüm. Lily ile ilk tanışmamız neredeyse bu şekilde olmuştu. O anın benzeri bile paha biçilemezdi. Lily teklifimi kabul edip arkama oturdu. Kollarıyla bel çevremi sardı ve yola koyulduk. Giderken insanlara zarar gelmesin diye yapabildiğim en hafif patlamayı yaptım. Hayatımın en muhteşem gecesini geçirmiştim...

RP BİTMİŞTİR.

Destansı doğum günü kutlaması...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Olimpos'un Doğum Günü
» Doğum günü hediyem
» Sürpriz Doğum Günü Partisi
» Güzel bir doğum günü hediyesi...
» Theodor Carter'a Doğum Günü Partisi