Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Doğum günü hediyem

YazarMesaj
Christian Randolph
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Christian Randolph

Doğum günü hediyem Empty
MesajKonu: Doğum günü hediyem   Doğum günü hediyem Icon_minitimePtsi Nis. 25, 2011 8:18 am

Kulübemde sıkıldığım için tehlikelide olsa ormana küçük bir gezi yapmaya karar verdim.Kulübeden çıkıp ormana doğru yola koyuldum.
Kamp meydanında gördüklerime selam verip ormanına girişine gittim.Ormanın girişine gittikten sonra kampa ilk geldiğim günü hatırlamak için olayların gerçekleştiği yere doğru yürümeye başladım.Oraya vardığım zaman sanki beynime bir bıçak saplanmıştı ve aklıma Amy geldi ve gözlerim doldu.Hemen kendimi toparlamaya çalışıp bulduğum bir yere oturdum ve olanları düşünmeye başladım.Kendi kendime sormadan edemiyordum,acaba Amy'nin ölmesi benim suçum muydu?O sırada arkadan bir hırlama sesi geldi ve arkamı döndüğüm zaman garip bir yaratık ile göz göze geldim.Yaratık köpeğe benzer bir bukalemun bana doğru hırlıyordu ve kuyruğuyla atik bir hareket yaparak beni yere devirmeye çalıştı.Aklıma hemen kılıç dersliğinde örendiklerim geldi ve hemen kılıcımı çektim ve canavara doğru savurdum.Canavarın ayağına bir yarık açtım.Acı ve öfke içinde bir çığlık kopardı ve üstüme atladı.O üstüme atlarken kılıcımı tamamen ona doğru çevirdim şimdi kılıcım tamamen yaratığın göğsüne saplanmıştı ve yaratık yavaş yavaş toz bulutuna dönüşüyordu.O sırada yavaş bir alkış sesi duydum ve sesin geldiği yöne doğru kafamı çevirdim.Yapılı keskin hatlı bir adam bana doğru bakıp beni alkışlıyordu.Bu surat bana biryerden çok tanıdık geliyordu ama nereden olduğunu çözememiştim.Sinir bozucu bir adama benziyordu ama benim kanım bu adama oldukça ısınmıştı.Adam elini omzuma attı ve ''Aferin,Chris.Oldukça başarılıydın.''dedi.''Sen kimsin?''dedim.''Beni tanımadın mı evlat?''diye sordu.Şaşkın bir ifade ile ''Evlat mı?''dedim.Adam daha da sıkı gülerek ''Benim evlat,Ares.''dedi.O an ne diyeceğimi bilemiyordum ki ikinci bir şok ile karşılaştım.Ares cebinden kolyeye benzer birşey çıkartıp bana verdi ve ''İyiki doğdun evlat.''dedi.Ne diyeceğimi bilemiyordum şaşkınlıktan adeta dilim tutulmuştu benim bile unuttuğum bir şeyi Ares yani babam hatırlıyordu.''Şey teşekkür ederim.''dedim.Kolyeyi elime verdi ve anlatmaya başladı.''Bak evlat bu kolyenin ismi Kaos.İstediğin zaman bu kolyeyi bir bölük askeri düşünerek sık.Senin emrinde benim için savaşmaya yemin etmiş ölülerden 30 kişilik bir ruh ordusu senin yanında olacaktır.''

Doğum günü hediyem
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Olimpos'un Doğum Günü
» Sürpriz Doğum Günü Partisi
» Güzel bir doğum günü hediyesi...
» Destansı doğum günü kutlaması...
» Theodor Carter'a Doğum Günü Partisi