Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Theodor Carter'a Doğum Günü Partisi

3 posters
YazarMesaj
Ruth Marie Rawlinson
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Ruth Marie Rawlinson

Theodor Carter'a Doğum Günü Partisi Empty
MesajKonu: Theodor Carter'a Doğum Günü Partisi   Theodor Carter'a Doğum Günü Partisi Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 9:09 am

Gözlerini araladı ve birkaç kez kırpıştırdı Ruth. Hemen karşısında uzanan göl, suyun yüzeyine vuran ay ışığı, kıyılara çarpan hafif dalgalar ve bunun gibi bilumum romantik şeyin arasında uyuklamak muhteşemdi. Bu muhteşem eyleme devam edecekti, elbette bir Naiad tatlı köpükler çıkararak göle atlamasaydı. Artık tamamen uyanıktı ve eğlenceli bir şeyler yapmak istiyordu genç kız. Yemekten sonraki kamp ateşine katılmamıştı. Gitar ve keman çalmayı bilirdi; ancak kardeşleri de yeterince biliyormuş gibi görünüyorlardı. Marşmelov tüketmeyi de bilirdi; ama bunu her genç bilirdi, değil mi? Ayağa kalkıp üzerini silkeledi ve suyun altındaki bayanlara selam vererek kulübelerin olduğu bölüme doğru ilerlemeye başladı.

Onu uzaktan gören biri kampta ilk günü olduğunu anlayamazdı. Etrafındaki bunca olağanüstülüklere ve heyecana karşın, uyunabilecek rahat yerlerin soyut bir listesini çıkarmaya başlamıştı bile genç kız. Yalnız ufak bir muhabbetten sonra tamamen farkına varılırdı ki, bu kız hiçbi şey bilmiyor. Kızıl bir satirle geldiği yolda karşılaştıkları dışında gerçek bir çatışma bile görmemişti. Derslere girmemiş, bir ok bile fırlatmamıştı. Hepsi yavaş yavaş olurdu herhalde.

Renk renk, farklı temalardaki kulübeleri aşıp, sonunda eskiden beri orada olduğu belli olan 12 kulübenin ortasında durdu. Babası Apollon, kampa ayak basar basmaz onu kabul ettiği için, saf altından yapılmış ihtişamlı kulübede bir ranzası vardı Ruth’un. Çiçekli bahçelerin arasından yavaşça yürüdü ve yere atılmış birkaç okun üzerinden atlayıp kapıya ulaştı. İçi de, tıpkı dışı gibi göz alıcı ve ihtişamlıydı binanın. Karşı duvarda dayalı duran raflarda astronomi haritaları, ilk yardım çantaları, enstrümanlar ve kehanet kitapları diziliydi. Çok amaçlı bir Tanrı’nın çocuğu olmak bunu gerektiriyor olmalıydı. Ranzaların ve koltukların döşemeleri bile parlaktı. Ayrıca içerisi muhteşem şekilde parfüm kokuyordu. Yani, onlarca kişi farklı parfümler sıktığında nasıl oluyorsa, işte o kadar muhteşem... Kapının hemen sağında ise bir takvim asılıydı. O günün, yani kırmızıyla yuvarlak içine alınmış tarihin yanındaki yazıyı okudu.

‘Theodor Carter’ın Doğum Günü’

...

“Kamp marketine ufak bir ziyaret ve işte hazırız!” diye haykırdı Ruth. Rengarenk, ufak ampülleri odanın dört bir yanına asmıştı. Hephaistos kulübesinin imalatı olan spot ışıklarını da tavana asmıştı, ki bu onun boyunda biri için pek kolay olmamıştı. Çerezleri, cipsleri, içkilerin doldurulacağı bardakları ve pastayı tam ortaya hazırladığı masaya yerleştirmişti. Son olarak dizüstü bilgisayarından muhteşem kulüp müziklerini hazırlamıştı. Cebinde drahmi adına ne varsa harcamıştı. Onları da kampa gelirken bulmuştu zaten. Olsun, her şey eğlence içindi! Artık tek yapması gereken diğer kardeşlerinin ateşin başından dönmesini beklemekti.
Julia Fackrell
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Julia Fackrell

MesajKonu: Geri: Theodor Carter'a Doğum Günü Partisi   Theodor Carter'a Doğum Günü Partisi Icon_minitimePtsi Ağus. 08, 2011 12:05 am

Sabah erken saatler de bir alarm ile kalkıp söylenmeye başladım ve uykulu uykulu alarmı kapatıp takvimin önüne geçtim. Gözlerimi
ovuşturup takvime baktım ve o yazıyı gördüm: "Bilgisayar beyin'in doğum günü!" Gözlerim fal taşı gibi açıldı ve hemen dolabıma dalıp üstümü değiştirdim ve düşünmeye başladım... "Ona nasıl bir hediye almalıyım?" Önce aklıma kamp marketine gidip bir şeyler bakmak geldi. Ama sonra bundan vaz geçtim. Kamp marketin de ona nasıl hediye bulabilirdim ki? Sonra aklıma Hermes kulübesi geldi. Evet ona Hermes kulübesinden biraz da yardımla güzel bir şeyler bulabilirdim. Ama önce partiyi hazırlamak gerekliydi. Hemen odamdan çıkıp kulübedeki tüm odaları dolanarak kardeşlerimi uyandırmaya koyuldum... Önce Marky'nin odasına gittim. Çünkü Marky parti planlama ve yönetme konusun da çok iyiydi.(kendi doğum günümden biliyorum) Marky'nin odasına gittiğim de uyuyordu kulağına eğilerek bağırdım "Marky savaş çıktııı!"Marky hemen yataktan fırladı "Nee? Nerdee?" "Şaka şaka. Ama bu gün Teo'nun doğum günü..." "...ve sen parti konusun da yardım etmemi istiyorsun..." "Evet" "Tamam. Önce izin ver üstümü değiştireyim... Ben üstümü değiştirirken sen de diğerlerini kaldırıp birileriyle kamp marketinden parti malzemesi alın..." "Ya Teo?" "Onu ben hallederim..." "Tamam" ve Marky'nin odasından çıkıp
Kev'in odasına gittim. Kev uyuyordu ben de örtüsünü çekip ona seslendim "Hey Kev bugün Teo'nun doğum günü ve ben kamp marketine parti malzemesi almaya gidiyorum bana adam lazım..." Kev yatağın kenarından çıkardığı bir hançerle elini kesti ve dört serap yarattı. "Al sana adam şimdi defol..." "Tamam..." Onunla uğraşamazdım hemen seraplarla kulübeden çıkıp kamp marketine doğru yol aldım. Yoldayken düşündüm "Acaba Marky ne yapacak?"
Mark William Trully
Apollon'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Apollon'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Mark William Trully

MesajKonu: Geri: Theodor Carter'a Doğum Günü Partisi   Theodor Carter'a Doğum Günü Partisi Icon_minitimePtsi Ağus. 08, 2011 11:49 pm

Melez olduktan sonra bile hayatım sıkıcılığına devam ediyordu oflaya puflaya yorganın altına gömüldüm ve Julia'nın sesiyle irkildim "Markyyy savaş çıktı!" elime tam kılıcımı alıp yatağamdan atlıyordum ki Julia'nın sesiyle tekrar rahatladım "Şaka şaka.Ama bugün Teo'nun doğum günü" "...ve sende yardımımı istyorsun..." "Evet." "Tamam. Önce izin ver üstümü değiştireyim... Ben üstümü değiştirirken sen de diğerlerini kaldırıp birileriyle kamp marketinden parti malzemesi alın..." "Ya Teo?" "Onu ben hallederim..." dedim ve Julia odamdan çıktı üstüme her zaman ki giysilerimi giydim ve Teo'nun odasına koştum ve onu harika bir sarsmayla uyandırdım bunu Julia'dan öğrenmiştim ve işime yarayacağını biliyordum.Teo isteksiz bir biçimde uyandı ve "Aaahh Markkk ne yaptığını sanıyorsun sen!" ona bir açıklama yapmadan sadece "Hadi üstünü değiştir gidiyoruz,Hermes kulübesindekiler Xbox Kinect getirmişler" dedim.Tabii Teo'da hızlıca üstünü değiştirdi koşarak kulübeden çıktık ve onunla Hermes kulübesine gittik kapıyı Seth açtı ona durumu anlattım tabii Teo'yu uzaklaştırdım ve Seth bana yardım etmekten büyük bir zevk duydu önce Teo'yu aldık ve onu öylece kampta dolaştırdık sonra sıkılmış bir şekilde "Mark eğer Kinect yoksa ben kulübeye dönüyorum" dedi.En sonunda çaresiz bir şekilde onu ittim ve yere düştü amacım onu sinirlendirmek değildi ama sinirli bir şekilde "Eğer bunu bir daha yaparsan seni buna pişman ederim Mark!" dedi ve ayağı kalktı ve bu sefer Seth onu itti Teo bayağı kızmışa benziyordu çünkü suratı kıpkırmızıydı haliyle kalkarak bene vurmayı denedi ama son anda eğilmeyi başardım ancak Seth'i hazırlıksız yakaladı ve burnunun üzerine yumruğu geçirerek oradan ayrıldı Seth yerde yatarken Seth'i kaldıracağıma Teo'nun üstüne atladım ikimzde yerdeydik bana vurmaya çalışıyordu ama son anda kaçıyordum en sonunda kurtuldum ve koşmaya başladım arkamdan Teo ve Seth'te geliyordu o an aklıma Julia'ya yaptığım geldi ve birden çok gereksiz ve rahatsız edici bir şeklide kahkahalar atmaya başladım ve kampın bir kısmı bizi izlemeye başladı o sırada iskelenin ucuna gelmiştim ve Teo tam üstüme atlıyordu ki kendimi yere attım ve Teo suya düştü çıkmak için kıyıya yüzüyordu ki onun üstüne atladım suyun altında Teo'ya beni boğma isteği gelmesi işimi iyice zorlaştırdı o sırada tüm kampçıların kulübelerine döndüklerini gördüm ve Kheiron'u karşımda buldum "Evet bu kadar yeter şimdi doğruca Büyük Ev'e" dedi.

Büyük Ev'de Teo bir kaç şey anlattı ve Teo kulübeye dönmesine izin verdi Teo çıkarken kendimi yere attım ve bağırmaya başladım tabi ki de Teo ve Kheiron'un dikkatini çektim Kheiron Teo'ya "Çabuk onu revire götür!" dedi.Teo beni hemen omuzuna aldı ve Büyük Ev'den çıktık tabii Kheiron'dan ayrılınca kendime gelmiş gibi yaptım Teo bana "Mark iyi misin?" dedi başımla hayır der gibi yaptım ve beni revire doğru taşırken Seth yanımıza burnuna pamuk parçaları tıkamış bir halde geldi ve Teo'ya yumruğunu salladı ancak Teo eğildi ve bu seferde kurban ben oldum en son aklıma gelen şey ise "Umarım Julia partiyi hazırlamıştır" oldu.

Rp Out:Biraz dağınık bir yazı oldu pardon Smile

Theodor Carter'a Doğum Günü Partisi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sürpriz Doğum Günü Partisi
» Lucy'mize Sürpriz Doğum Günü Partisi !
» Olimpos'un Doğum Günü
» Doğum günü hediyem
» Güzel bir doğum günü hediyesi...