Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Güzel bir doğum günü hediyesi...

2 posters
YazarMesaj
Eryx von Dorff
Dionysos'un Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Eryx von Dorff

Güzel bir doğum günü hediyesi... Empty
MesajKonu: Güzel bir doğum günü hediyesi...   Güzel bir doğum günü hediyesi... Icon_minitimeC.tesi Haz. 04, 2011 1:42 am

Bu gün Lily'nin doğum günüydü. Ona muhteşem bir doğum günü hediyesi hazırlamıştım. Odamın çevresini süzdüm. Yanıma özel hazırladığım şarabı aldım. Sonrada kulübemden dışarı çıktım. Önce planı yenilemek için uygun bir dille pegasusuma anlattım. Ben ıslık çalınca hemen yanımıza gelecekti. Artık her şey hazırdı. Lily çok mutlu olacaktı. Ona olan aşkımı anlatmak için kelimeler yetersizdi. Onu o kadar çok seviyordum ki. Tam Afrodit kulübesinin yakınlarına geldim. Aklıma bir şey geldi. Çiçek! Çiçek unutmuştum. Hemen kulübeme doğru koşturdum. Ne kadar hızlı koştuğumu tam bilmiyorum. Odama vardığımda nefes nefeseydim. Hemen kırmızı gülleri aldım. Ve koştura koştura Afrodit kulübesine geldim. Lily planımı tam bilmiyordu. Ona sadece kano gölünde gezintiye çıkacağımızı söylemiştim. Kapının önünde soluklanırken öz güven kazanmak için şarabımı yudumladım. En sonunda kapıyı çaldım.

Kapıyı güzeller güzeli Lily açtı. Saçları rüzgarda dalgalanıyordu. Üzerinde güzel bir elbise. Boynunda bir kuş resmedilen bir kolye vardı. Bir süre kapıda bakıştık. Bir iki dakika gözlerimizi birbirimizden ayıramadık. Sessizliği Lily'nin sesi dağıttı. " Hemen geliyorum aşkım! " dedi bana ve kulübesine girdi. İçeriden sesler geliyordu. Herhalde durumu kardeşlerine anlatmıştı. Çiçeği saklıyordum. Bir adet kırmızı gül. Aşkı temsil ediyordu. Dillere destan aşkımızı. Lily kapıdan çıkınca kırmızı gülü uzatıp " Hayatımın aşkına! " dedim. Lily biraz utandı. Biraz sevindi. Onun duygularına tam tercüman olamıyordum ama her duygusu çok güzeldi. Mutluluktan ne yapacağını şaşırıp boynuma sarıldı. Bir süre sonra el ele kano gölüne doğru ilerlemeye başladık. Bizi güzel bir gün bekliyordu. Umarım planım işe yarar...
Lily Evelyn von Dorff
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Lily Evelyn von Dorff

MesajKonu: Geri: Güzel bir doğum günü hediyesi...   Güzel bir doğum günü hediyesi... Icon_minitimeC.tesi Haz. 04, 2011 2:51 am

Bugün doğum günümdü ve Eryx'in bunu unutmadığını bilerek hazırlanıyordum. Beni Kano Gölü'ne davet etmişti, herhalde bir şeyler hazırlamıştır diyerek umutla düşünüyordum. Sonunda hazırlığımı tamamladım. Üzerimde tam bugüne uygun bir elbise, boynumda ise o çok sevdiğim kolyem vardı. Evet, fazlasıyla heyecanlıydım. Eryx'i çok seviyordum ve onun yanında olduğum her dakika da benim için çok özel bir öneme sahipti. Bugünün de güzel geçeceği konusunda emindim. Son hazırlıklarımı tamamlamış, saçımı da yapmışken kulübenin kapısı çalındı. Bu Eryx olmalıydı. Kendime hakim olamadan hızlı bir şekilde kapıya yöneldim ve kapıyı açtım.

Ne kadar da yakışıklıydı... Gözlerimi Eryx'ten alamıyordum ki, onun da aynı durumda olduğunu fark ettim. Kısa süre bakışmamızın ardından sessizliği bozarak, ilk konuşan ben oldum. Bu bakışmanın her an devam etmesini dilerdim ama elbet konuşmamız gerekiyordu. ''Hemen geliyorum aşkım!'' Ardından kulübeme doğru yöneldim. Bu yaptığım ne kadar mantıksız bile olsa o an için heyecandan her şey birbirine girmişti. Tek düşünebildiğim Eryx ve aşkımızdı fakat yinede heyecanım her şeyin önüne geçiyordu. Kısa süre sonra tekrar Eryx'in yanına geldim. Arkasında gizlediği gülleri uzatarak, ''Hayatımın aşkına!'' dedi. Evet, biraz utanmıştım. Yinede yüzümün ne kadar kızardığını umursamadan Eryx'e sarıldım. Onun yanında kendimi gerçekten güvende hissediyordum. Ayrıca, şu günlerde kimse beni onun mutlu ettiği kadar mutlu edemiyordu. Her zaman onun yanında olmayı istemek, onu çok sevmek... 'Aşk' dedikleri şey gerçekten bu olsa gerek diye düşündüğüm sırada el ele Kano Gölü'ne doğru ilerliyorduk. Meraklı ve heyecanlıydım. Merakıma yenik düşerek Eryx'e sordum. ''Sadece gezecek miyiz, yoksa başka şeylerde var mı?'' Eryx sanki her şey normalmiş gibi cevap verdi. ''Sadece biraz gezeriz diye düşünmüştüm aşkım.'' Bu da neydi şimdi? Bugünü, olacakları, daha doğrusu Eryx'in doğum günüm için ne yapacağını çok merak ederken o unutmuş olamazdı. Ama Eryx'e güveniyordum. Birbirimizi o kadar çok seviyorduk ki, belki de doğum günümü unutacak son kişiydi o.
Eryx von Dorff
Eryx von Dorff

MesajKonu: Geri: Güzel bir doğum günü hediyesi...   Güzel bir doğum günü hediyesi... Icon_minitimeC.tesi Haz. 04, 2011 3:24 am

''Sadece biraz gezeriz diye düşünmüştüm aşkım.'' diyiverdim. Onun doğum gününü unutmadım. Ama onun için tasarladığım planımı açıklamam imkansızdı. Kano gölüne geldiğimizde her şey güzeldi. Deniz durgundu. Hafif bir yel esiyordu. Kenarda bekleyen kanolar vardı. Hepsinde hatıralar gizliydi.

Bizim güzel hatıralarımızı içinde barındıracak bir kano bulup açık denizde ilerlemeye başladık. Yavaş yavaş kürek çekiyordum. Gözlerimi bir an olsun ondan alamıyordum. Birbirimize duyduğumuz aşktan dolayı konuşamıyorduk bile. Bu böyle gidemezdi. Her şey normalmiş gibi " Nasılsın hayatım? " dedim. Yüzünde biraz kırgınlık vardı ama belli etmemeye çalışıyordu. Sanırım doğum gününü unuttuğumu sanmıştı. O eşsiz güzelliği ile yanıtladı " İyi. Sen nasılsın? " dedi. Bizi tanımayan biri iki yabancı sanabilirdi. Planımı uygulamak için sabırsızlanıyordum. " İyi. " dedim biraz durduktan sonra güler yüzlü bir ifade ile " Şarap? " diye sordum. " Tabiki! " dedi ve başıyla onayladı. Şarap şişesinden kadehine dolarken çok o hoş şarap kokusunu içime çekiyordum. Şarap kadehi dolduğunda Lily'e uzattım. Keyifle şarabını yudumladı. Bayılmadan önce yarım saatim vardı. Fazla uzatmadan kutusundan tokayı çıkardım ve " Doğum günün kutlu olsun hayatım! " dedim. Şok oldu. " Unuttun sanmıştım. " dedi ve tokayı taktı. Üzerinde dans eden iki insan figürü vardı. Tanışmamız da bu şekilde olmuştu. " Hatırlar mısın seninle ilk baloda tanışmıştık. " Lily'nin yüzü kızardı ve ağzından şu sözler döküldü " Hayatımın en güzel gecesiydi. " Gülümsedim biraz. Hafiften bayılacak gibiydi.

Bir anda bayıldı ve düşerken kollarımın arasına aldım onu. O sırada ıslık çalmayı ihmal etmedim. Pegasusum Cabernet geldi ve ona " Hadi dostum hızlı! Eyfel kulesine! " dedim ve biraz üzüm verdim. Hızlıca uçmaya başladık. Hafif rüzgar adeta suratını okşuyordu Lily'nin. Onu sımsıkı tutuyordum. Cabernet üzümün etkisi ile birlikte neredeyse ışık hızına ulaşmıştı. Bir yandan Lily'i bir yandan pegasusumu tutmak zordu. Ama bir şey seni öldürmüyorsa güçlendirir. Uyanmadan önce planımı uygulamaya koymalıydım. Aşkım buna gerçekten sevinecekti...

RP BİTMİŞTİR.

Güzel bir doğum günü hediyesi...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Doğum günü hediyem
» Olimpos'un Doğum Günü
» Destansı doğum günü kutlaması...
» Sürpriz Doğum Günü Partisi
» Sevgililer Günü Hediyesi