Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Selamlar Kamp Sakinleri !

+7
Edward J. F. Newgate
A. Raina Lindgren
Aleda Beth Hwang
Alex Nike
Summer Katherine Ramsey
Claire Angel Deeply
Alexis Kwon
11 posters
YazarMesaj
Alexis Kwon
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Alexis Kwon

Selamlar Kamp Sakinleri ! Empty
MesajKonu: Selamlar Kamp Sakinleri !   Selamlar Kamp Sakinleri ! Icon_minitimeC.tesi Ocak 08, 2011 10:13 am

Merhaba herkese! Ben Mine 14 yaşındayım 8.sınıfım ve İzmirde yaşıyorum. Şarkı söylemeye, gezmeye tozmaya alışveriş yapmaya falan bayılırım Very Happy Çok konuşurum, hikaye yazmaya, keman çalmaya animelere ve G.kore dizilerine aşığıım So Happy Animelerden izlemeye doyamadığım Death Note ve Kore dizilerinden benim için unutulmaz olan Goong var Very Happy Biraz Asya hayranı bir tipim, az buz Japonca biliyorum ve Bigbang, 2NE1 gibi kore gruplarını seviyorum. Cnbc-e dizilerine bağımlıyım; Chuck, Ghost Whisperer, How I Met Your Mother, Smallville, Veronica Mars, Doctor Who, Leverage, Merlin favorilerim arasında. Genellikle her sene bir takıntım olur, gerek kitap gerek anime gerek dizi,gerek oyun olsun Very Happy PJO da bunların arasında gayet büyük bir yer kaplıyor Very Happy Bu seneki takıntım Açlık Oyunlarıı ! Bu kitaba bayılıyorum acayip bir fanıyım okumayanlara da şiddetle öneriyorum Wink Tamaam burdan bakınca baya asosyal bir tip gibi göründüğümü biliyorum ama öyle değilimdir Very Happy İnsanlarla tanışmaya, kanaşmaya falan bayılırım ama biraz çekingenliğimde yok deği Smile Ve ayrıca tam br doğa tutkunuyum ve Eski Türkleri (Hunlar, Göktürkler vb.) araştırma gibi bir fantezim var Very Happy Bu sene bir film seçmelerine katıldım, kabul edildim ama lanet okul yüzünden katılamıyorum Evil or Very Mad

Sevdiklerim:
-Cana yakın insanlar
-Animeler ve Kore dizileri (Belirtmiştim sanırsam Shocked )
-Rihanna, Lady Gaga (sadece müzikleri) , Christina Aguilera (özellikle Hurt şarkısı ilk dinlediğimde baya duygulanmıştım Sad ), Şebnem Ferah, Linkin Park,Shakira, BoA, 2NE1, Bigbang..
-Kitap okumak study
-Japonca
-Apaçilerle dalga geçmek ( İzmir'de ne kadar çok var tahmin edemezsiniz Shocked Onlar heryerdeler....)
-Birazcıkta olsa kavga etmek Razz
-Hikaye yazmak (Kitap olacak kadar çok Razz )
-Basketbol maçı izlemek (Yürü Boston Very Happy)

Sevmediklerim:
-Kibirli ve burnu büyük insanlar
-Bana zorla birşey yaptırmaya çalışan kişiler
-Ders çalışmak
-Vampir kitapları
-Okulda eteğini çektiği bariz belli olan, buna rağmen hala çektiğini reddeden artis kızlar Very Happy
-Küfür Evil or Very Mad
-Fen öğretmenim
-Yumurta ve onun gibi sağlıklı yiyecekler Razz

Benden şimdilik bu kadar, umarım hepinizle çok iyi arkadaş olurum Razz Razz

En son Alexis Kwon tarafından Perş. Ocak 13, 2011 1:16 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Selamlar Kamp Sakinleri !   Selamlar Kamp Sakinleri ! Icon_minitimeC.tesi Ocak 08, 2011 10:21 am

Merhaba alex aramıza hoş geldin Very Happy
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Selamlar Kamp Sakinleri !   Selamlar Kamp Sakinleri ! Icon_minitimeC.tesi Ocak 08, 2011 10:26 am

hoş geldin Alex Very Happy

bende açlık oyunlarını okumak istiyorum tüm arkadaşlarım okudu bir ben okumadım Very Happy

iyi anlaşırız umarım Very Happy
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: Selamlar Kamp Sakinleri !   Selamlar Kamp Sakinleri ! Icon_minitimeC.tesi Ocak 08, 2011 10:31 am

Selam Lexi !
*Film seçmelerine okul yüzünden gidememen gerçekten çok kötü olmuş.
*Ben de bayılırım yabancı dizilere. Very Happy
*Kemanı da severim, çalıyordum ama bıraktım maalesef.

Her neyse hoş geldin diyelim. Smile
http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com/
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

MesajKonu: Geri: Selamlar Kamp Sakinleri !   Selamlar Kamp Sakinleri ! Icon_minitimeC.tesi Ocak 08, 2011 10:36 am

Alex ismi çok kullanılıyor. James felan mı yapsam ki?

Memnun oldum. Fen güzeldir ya. Very Happy (Fenden iyi not aldım ya ondan)
Aleda Beth Hwang
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Aleda Beth Hwang

MesajKonu: Geri: Selamlar Kamp Sakinleri !   Selamlar Kamp Sakinleri ! Icon_minitimeC.tesi Ocak 08, 2011 10:36 am

Selam Alexis Very Happy Anlamıştım zaten soyadından Koresever olduğunu Very Happy Bende ELF'im ve SNSD dinliyorum koyu bi şekilde. Very Happy Aramıza hoşgeldiin Very Happy
Alexis Kwon
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Alexis Kwon

MesajKonu: Geri: Selamlar Kamp Sakinleri !   Selamlar Kamp Sakinleri ! Icon_minitimeC.tesi Ocak 08, 2011 10:49 am

Tanıştığıma memnun oldum hepinizlee Very Happy

Claire : Vakit kaybetmeden oku derim bağımlılık yapıyorr Very Happy
Summer : Ortak yönlerimiz olması ne hoş, bende kemanı bırakmak üzereyim ama 8 seneden sonra bırakmak insana zor geliyor.
Alex: Adaş sayılırız Very Happy Very Happy Ve Fen dersini seviyordum ama aşırı kıl davranışları ve sınavdan 95 alınca "Senden beklemezdim Mine düşürdün bu sefer" falan diyen, anlaşılmaz bi' giyim zevki olan bir öğretmenin varsa ister istemez soğuyorsun dersten -.-
Ve Aleda: Aslında Asyalı yapıcaktım ünlümü Yoon Eun Hye veya Park Bom falan ama Kaya Scodelario ağır bastı Razz
Aleda Beth Hwang
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Aleda Beth Hwang

MesajKonu: Geri: Selamlar Kamp Sakinleri !   Selamlar Kamp Sakinleri ! Icon_minitimeC.tesi Ocak 08, 2011 11:33 am

Olurda değiştirmeye kalkarsan buradayız yanımıza alırız seni tarikata gel Razz

bkz.: Ben, Kim, Step, Yuri, Chase Razz
A. Raina Lindgren
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
A. Raina Lindgren

MesajKonu: Geri: Selamlar Kamp Sakinleri !   Selamlar Kamp Sakinleri ! Icon_minitimeC.tesi Ocak 08, 2011 11:47 am

Ovvv ciddi miisn? Park Bom??? Ben CL'ciyim ve Sandara'yı çok severim 2ne1'den. Ama yinede CL ve Bom'u hiçbirşeye değişmem. Yeni albümleride süper ayrıca! Dont Stop The Music'in bağımlısı oldum bu aralar. ^^

Big Bang'den favorim Seungridir sonsuza kadar hastasıyım, G-Dragon ve Seungri seviyorum Couple olaraktanda *-*

Ben biraz psikopatım Kore konusunda, dizilerinden rap hattaha rockuna kadar herşeyini bilirim o yüzden böyle atlıyorum kusuruma bakma. Razz
Alexis Kwon
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Alexis Kwon

MesajKonu: Geri: Selamlar Kamp Sakinleri !   Selamlar Kamp Sakinleri ! Icon_minitimeC.tesi Ocak 08, 2011 1:12 pm

Hayır canım ne demek koreseverlerin olması çok hoşuma gitti Very Happy Okulda bu asya sevgim nedeniyle dalga geçiliyorum ama burda beni anlayan birileri olmasi çok rahatlattı beni Very Happy Bu arada çekikliğe geçmem çok muhtemel asyalı melezlerin dayanışması beni çok duygulandırdı Very Happy Ve ayrıca Park Bom ve G-dragon forever diye eklemek istiyorum Very Happy
A. Raina Lindgren
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
A. Raina Lindgren

MesajKonu: Geri: Selamlar Kamp Sakinleri !   Selamlar Kamp Sakinleri ! Icon_minitimeC.tesi Ocak 08, 2011 2:14 pm

Bende Park Bom ve G-D diyorum ki fazlasıyla Darayla Gragon'u yakıştıran var benim arkadaşlarımdan. Aynen sınıfta bende o muammeleyi çekmek zorunda kalıyorum çoğu zaman. Bekleriz yani Asyalı Melezlere Razz.
Alexis Kwon
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Alexis Kwon

MesajKonu: Geri: Selamlar Kamp Sakinleri !   Selamlar Kamp Sakinleri ! Icon_minitimeC.tesi Ocak 08, 2011 10:29 pm

Böyle bir bağ görünce hemen mi geçsem dedim ^^ Teşekkür ederim bu arada Very Happy
Edward J. F. Newgate
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Edward J. F. Newgate

MesajKonu: Geri: Selamlar Kamp Sakinleri !   Selamlar Kamp Sakinleri ! Icon_minitimePaz Ocak 09, 2011 12:48 am

Kore dizilerini hiç izlemedim ama animeler benden sorulur Very Happy
One Piece, Bleach, Naruto, Fairy Tail bu tür büyük mangalar favorilerim Very Happy

Hoş geldin bu arada Razz
Perseus Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Perseus Carter

MesajKonu: Geri: Selamlar Kamp Sakinleri !   Selamlar Kamp Sakinleri ! Icon_minitimePaz Ocak 09, 2011 12:51 am

hoşgeldin Very Happy ve alex sana katılıyorum izmirde apaçiler heryerde Very Happy
Alexis Kwon
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Alexis Kwon

MesajKonu: Geri: Selamlar Kamp Sakinleri !   Selamlar Kamp Sakinleri ! Icon_minitimePaz Ocak 09, 2011 1:04 am

Hoşbuldum Very Happy Ben baya alıştım aslında apaçilere, artık doğanın bi kanunu gibi gelmeye başladı Razz
Edward J. F. Newgate
Edward J. F. Newgate

MesajKonu: Geri: Selamlar Kamp Sakinleri !   Selamlar Kamp Sakinleri ! Icon_minitimePaz Ocak 09, 2011 1:05 am

Yakında o akımda son bulur Very Happy Gelen gideni aratmasında Very Happy
Perseus Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Perseus Carter

MesajKonu: Geri: Selamlar Kamp Sakinleri !   Selamlar Kamp Sakinleri ! Icon_minitimePaz Ocak 09, 2011 1:05 am

ben alışamadım hala arkadaşlarla otururken bir gurup gelince gülme krizine giriyorum çeşit çeşit saçlarla dolaşıyolar.Garip garip kıyafetler Very Happy
Aynen Yon katılıyorum ama bunlar gündemde çok uzun süre durdu :S
Alexis Kwon
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Alexis Kwon

MesajKonu: Geri: Selamlar Kamp Sakinleri !   Selamlar Kamp Sakinleri ! Icon_minitimePaz Ocak 09, 2011 1:09 am

Tanrı başımızdan eksik etmesi apaçileri, yoksa kime güleriz, nasıl eğleniriz Very Happy
Edward J. F. Newgate
Edward J. F. Newgate

MesajKonu: Geri: Selamlar Kamp Sakinleri !   Selamlar Kamp Sakinleri ! Icon_minitimePaz Ocak 09, 2011 1:10 am

Yeni gelenlere Very Happy
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Selamlar Kamp Sakinleri !   Selamlar Kamp Sakinleri ! Icon_minitimePaz Ocak 09, 2011 4:28 am

Selam Alexis! İsmine bayıldım ya ^^ Sevdiklerimiz nereyse tamamen aynı ya, bir tek ben Japonca'ya o kadar meraklı değilim o kadar =D
Yumurtayı severim ^^ Ama Fen öğretmeni -öğğhh! Dişimi sıkıp -klasik yazılıdan hem de- 76 aldım, sanki normalmiş gibi karşıladı yaa! (Benim fenim de iğrençdir yani, ona göre değerlendirin =))
Alexis Kwon
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Alexis Kwon

MesajKonu: Geri: Selamlar Kamp Sakinleri !   Selamlar Kamp Sakinleri ! Icon_minitimePaz Ocak 09, 2011 5:57 am

Teşekkür ederim Razz Ortak yönlerimiz olmasına çok sevindiim iyi anlaşırız o zaman Very Happy
Ve Fen dersi ölsüün istiyorum ! Bu arada yeni melez danışmanımız olmuşsun tebrikler Uhu
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Selamlar Kamp Sakinleri !   Selamlar Kamp Sakinleri ! Icon_minitimePaz Ocak 09, 2011 6:30 am

Teşekkürleer! [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Veronica Gardyner
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Veronica Gardyner

MesajKonu: Geri: Selamlar Kamp Sakinleri !   Selamlar Kamp Sakinleri ! Icon_minitimePtsi Ocak 10, 2011 4:23 am

Kardeşim hoşgeldin! Smile Ben de cnbc-e hastasıyımm! Ve eskiden İzmir'de oturuyordum bayılırım İzimir'e Smile Merak ediyorum da , acaba tüm fen hocaları mı bi' acayip? Bizim hoca çok iyi biri ama arada dili sürçüyor. ( kendisi krampona krompon , tıra tir diyen bir şahsiyet ) Ve neden bilmiyorum ama senin en çok cnbce hayranlığını sevdim Razz Arkadaşlarımın hiçbiri cnbce seyretmiyor ve ben o diziler üzerine tartışacak birini bulamıyorum! Smile Artık konuşuruz birlikte Smile
Zellana L. Tyler
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Zellana L. Tyler

MesajKonu: Geri: Selamlar Kamp Sakinleri !   Selamlar Kamp Sakinleri ! Icon_minitimeSalı Ocak 11, 2011 10:54 pm

Hoşgeldin fenerbahçeden bende nefret ederim hihihi
Perseus Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Perseus Carter

MesajKonu: Geri: Selamlar Kamp Sakinleri !   Selamlar Kamp Sakinleri ! Icon_minitimeÇarş. Ocak 12, 2011 5:15 am

Gs neyse iyidir de bende fenerbahçeyi sevmem ! Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Selamlar Kamp Sakinleri !   Selamlar Kamp Sakinleri ! Icon_minitimeÇarş. Ocak 12, 2011 11:49 pm

nefret ederim fenerden Very Happy en buyuk cimbom Very Happy
Alexis Kwon
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Alexis Kwon

MesajKonu: Geri: Selamlar Kamp Sakinleri !   Selamlar Kamp Sakinleri ! Icon_minitimePerş. Ocak 13, 2011 1:17 am

Fanatiksin anladığım kadarıyla Very Happy

Selamlar Kamp Sakinleri !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Apollon kulübesinin sakinleri
» Selamlar. ^^
» Melisa'dan Selamlar!
» Sat'le Kamp Marketinde
» Elveda kamp!